LECH

Moderators: Moderator, Polish Moderators

pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: LECH

Post by pearljammer »

Co do koszulek, macie duza wiekszosc w Poznaniu, to tak jak Legionisci w Wawie, choc bywalem w Poznaniu i szczerze nie spotkalem nikogo w koszulce, przynajmniej w poblizu centrum Poznania i osiedlu przy centrum Plaza, a tamte tereny w miare znam i tam bywalem...w Łodzi tak lekko nie ma i zarowno eŁkaesiacy jak i Widzewiacy chodza w klubowych ciuchach raczej po swoich osiedlach, to normalne, nie pojedzie Widzewiak na Bałuty w koszulce, gdzie wyskoczy na niego 10 osob i odwrotnie...niestety zbyt sie nienawidza łódzkie kluby...


co do Widzewa i afer, hmm nie mam pojecia o co chodzi, jak cos bedzie wiecej w tej sprawie to pewnie gdzies sie przeczyta, poki co ostatnia oficjalna informacja to ta o ugodzie z pzpn.
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

pearljammer wrote:Co do koszulek, macie duza wiekszosc w Poznaniu, to tak jak Legionisci w Wawie, choc bywalem w Poznaniu i szczerze nie spotkalem nikogo w koszulce, przynajmniej w poblizu centrum Poznania i osiedlu przy centrum Plaza, a tamte tereny w miare znam i tam bywalem...w Łodzi tak lekko nie ma i zarowno eŁkaesiacy jak i Widzewiacy chodza w klubowych ciuchach raczej po swoich osiedlach, to normalne, nie pojedzie Widzewiak na Bałuty w koszulce, gdzie wyskoczy na niego 10 osob i odwrotnie...niestety zbyt sie nienawidza łódzkie kluby...


co do Widzewa i afer, hmm nie mam pojecia o co chodzi, jak cos bedzie wiecej w tej sprawie to pewnie gdzies sie przeczyta, poki co ostatnia oficjalna informacja to ta o ugodzie z pzpn.

Plaza to blokowiska....no i nie chodza tego tysiace ale zapewne jakbys sie dokladnie przyjazal zauwazyl bys...wiem o co loto z Łodzią :) ....kiedys niezle obracalem sie w sprawach kibicowskich teraz mniej...ale na Bulgarskiej staram sie bywac regularnie wyjazdy juz mniej....ale tez w sezonie gdzies wyskocze...zasugerowałes zlosliwosc wiec zrewanzowalem sie ;)....Z jednej strony to przejebane macie w tej ŁODZI u nas tak nie ma ...byla kiedys Olimpia znienawidzona przez wszytkich bo to byl milicyjny klub...jest Warta którą kazdy szanuje za swe piekne przedwojenne tradycje...no i jest Kolejorz....nie ma podzialow...pojde w szaliku na Warte i wiem ze nie dostane po kubku...Warciarz przyjdzie na Kolejorza usiadzie z nami i wszystko ok...Macie fajną hale w ŁODZI byłem na ME KOBIET ...robi wrazenie...u nas arena juz troche przestarzala ale maja odnawiac ale kiedy ?....teraz to cala kasa na Euro no i termy na Malcie...maja byc na wzor tych Niemieckich
abcd-ultras union
___________________
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: LECH

Post by janektm »

union wrote:

Dokładnie jestem tego samego zdania. Trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby chodzić na co dzień w klubowym szaliku.
Też uważam, że ostanie minuty obu meczy to była chwila cudów. Jop wybija piłkę z pola karnego w stronę swojej bramki, od kiedy
tak gra obrońca ?. A prawda niestety jest taka, że i tak większość meczy jest ustawiona. I trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
Prywatnie uważam, że jeśli Lech zostanie mistrzem to dobrze bo zasłużył sobie na to. Powinien zdobyć mistrzostwo już rok temu,
ale widać, że piłkarze tego nie chcieli, bo jakoś dziwnie zwolnili pod koniec sezonu. Po prostu myśleli, że przejdą do zagranicznych klubów albo chcieli pozbyć się trenera. Hamburger SV np tak zrobił w meczu Hoffenheim.
posluchaj pilkarze chca tego jak c***a ...jak zwolnili ? przeciez na polmetku mieli do Wisly 8 pkt straty...nie przegralismy meczu od 7 miesiecy....mamy najmniej porazek....jakbysmy nie zdobyli jutro mistrza to byloby niesprawiedliwe....nalezy sie chocby ze wzgledu na nas...a co do Jopa :)...taka jest pilka...pamietasz nasz mecz z Austrią...tez byl ustwiony ?....taka jest pilka...piekna ale i okrutna...caly jej urok...co do szlikow nikt w nich na codzien nie chodzi po Poznaniu ale w koszulkach ,T-SHIRTACH z symbolami,logami klubowymi owszem nie widze wtym nic dziwnego...ani nienormalnego...zakladasz odziez reklamujacą dajmy na to no nie wiem ...strzelam...marlboro...i tez musisz miec cos nie teges :) ?
Czytaj ze zrozumieniem.
Mówiłem, że zwolnili w końcówce poprzedniego sezonu bo to chyba nie jest rewelacja:
11-04-2009 Ekstraklasa Piast Gliwice 1 - 2 Lech Poznań
18-04-2009 Ekstraklasa Lech Poznań 1 - 1 ŁKS Łódź
26-04-2009 Ekstraklasa Legia Warszawa 1 - 1 Lech Poznań
03-05-2009 Ekstraklasa Lech Poznań 1 - 1 Ruch Chorzów
09-05-2009 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 0 - 2 Lech Poznań
15-05-2009 Ekstraklasa Lech Poznań 1 - 0 Lechia Gdańsk
23-05-2009 Ekstraklasa Polonia Warszawa 3 - 3 Lech Poznań
30-05-2009 Ekstraklasa Lech Poznań 2 - 2 Cracovia Kraków

Nie pisałem o koszulkach tylko o szalikach. Chociaż prywatnie uważam, że sportowe koszulki (repliki koszulek klubowych) są dobre na stadion lub mecz z przyjaciółmi, definitywnie nie powinny być traktowane jako odzienie powszednie.
Co do meczu z Austrią to, hmm, można by tak sądzić.
Co ty nazywasz pięknem dla mnie jest syfem piłki nożnej. Ale cóż nic na to nie poradzę.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

janektm wrote:
union wrote:

Dokładnie jestem tego samego zdania. Trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby chodzić na co dzień w klubowym szaliku.
Też uważam, że ostanie minuty obu meczy to była chwila cudów. Jop wybija piłkę z pola karnego w stronę swojej bramki, od kiedy
tak gra obrońca ?. A prawda niestety jest taka, że i tak większość meczy jest ustawiona. I trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
Prywatnie uważam, że jeśli Lech zostanie mistrzem to dobrze bo zasłużył sobie na to. Powinien zdobyć mistrzostwo już rok temu,
ale widać, że piłkarze tego nie chcieli, bo jakoś dziwnie zwolnili pod koniec sezonu. Po prostu myśleli, że przejdą do zagranicznych klubów albo chcieli pozbyć się trenera. Hamburger SV np tak zrobił w meczu Hoffenheim.
posluchaj pilkarze chca tego jak c***a ...jak zwolnili ? przeciez na polmetku mieli do Wisly 8 pkt straty...nie przegralismy meczu od 7 miesiecy....mamy najmniej porazek....jakbysmy nie zdobyli jutro mistrza to byloby niesprawiedliwe....nalezy sie chocby ze wzgledu na nas...a co do Jopa :)...taka jest pilka...pamietasz nasz mecz z Austrią...tez byl ustwiony ?....taka jest pilka...piekna ale i okrutna...caly jej urok...co do szlikow nikt w nich na codzien nie chodzi po Poznaniu ale w koszulkach ,T-SHIRTACH z symbolami,logami klubowymi owszem nie widze wtym nic dziwnego...ani nienormalnego...zakladasz odziez reklamujacą dajmy na to no nie wiem ...strzelam...marlboro...i tez musisz miec cos nie teges :) ?
Czytaj ze zrozumieniem.
Mówiłem, że zwolnili w końcówce poprzedniego sezonu bo to chyba nie jest rewelacja:
11-04-2009 Ekstraklasa Piast Gliwice 1 - 2 Lech Poznań
18-04-2009 Ekstraklasa Lech Poznań 1 - 1 ŁKS Łódź
26-04-2009 Ekstraklasa Legia Warszawa 1 - 1 Lech Poznań
03-05-2009 Ekstraklasa Lech Poznań 1 - 1 Ruch Chorzów
09-05-2009 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 0 - 2 Lech Poznań
15-05-2009 Ekstraklasa Lech Poznań 1 - 0 Lechia Gdańsk
23-05-2009 Ekstraklasa Polonia Warszawa 3 - 3 Lech Poznań
30-05-2009 Ekstraklasa Lech Poznań 2 - 2 Cracovia Kraków

Nie pisałem o koszulkach tylko o szalikach. Chociaż prywatnie uważam, że sportowe koszulki (repliki koszulek klubowych) są dobre na stadion lub mecz z przyjaciółmi, definitywnie nie powinny być traktowane jako odzienie powszednie.
Co do meczu z Austrią to, hmm, można by tak sądzić.
Co ty nazywasz pięknem dla mnie jest syfem piłki nożnej. Ale cóż nic na to nie poradzę.
Odnosnie poprzedniego sezonu .Sprobuje Tobie po czesci wyjasnic przyczyny takiej a nie innej sytuacji
1 Lech rozpoczyna rozgrywki rundy wiosennej wczesniej niz inne Polskie zespoly ( start w UEFA) co rownoznaczne jest z krotszym okresem przygotowawczym
2 Plaga kontuzji (praktycznie nigdy nie zagralismy w optymalnym ustawieniu)
3 Jednoczesny start na wszystkich dostepnych szczeblach ( LIGA,UEFA,PP)
4 Afera z Rejsikiem TU oczywiscie klaniają sie stoleczne media (pewna wybiorcza gazeta jak i stacja )...zauwaz o to o co posadzono Piotrka dokladnie dzis probuje Wisla w stosunku do Zaglebia L.(DODATKOWA MOTYWACJA PIENIEZNA ) ciekawe czy rowniez prezesa Wisly wezwa na dywanik :) i dlaczego w.w srodki przekazu nie probuja zrobic z tego afery teraz ?...to stary i od dawna stosowany srodek na zachodzie np czesto Real i Barca gdy roznica pkt jest minimalna stosują takie premie w koncowej fazie sezonu dla rywali swych przeciwnikow by zmotywowac je do pelnego zaangazowania.U nas zrobiona afere bo komus przeszkadzal sukces Lecha.Ciekawe czy kiedykolwiek go przeproszą.Reiss chociaz nie byl juz podstawowym zawodnikiem doskonale reagowal na atmosfere w szatni byl jej duszą, ikoną klubu.
5 krotka lawka rezerwowych
Sukces w poprzednim sezonie to triumf w PP.
Masz racje ja rowniez uwazam poprzedni sezona za przegrany mielismy najlepszą druzyne...a wyszlo co wyszlo... chociaz przeciez tez byl to ogromny sukces na niwie europejskiej no i PP tez ma swa wymowe...celem bylo Mistrzostwo i dlatego nie ma juz Franza. Z Austrią to juz przegioles.... :)...strzal w ostatniej sekundzie meczu i gol byl pokazem sprawiedliwosci losu na to co wyczynial sedzia w tym meczu...

Odnosnie szalikow :)...wiele osob oczywiscie nosi szaliki Lecha jako odziez codzienna jesienia ,zimą ,wczesna wiosna...co wydaje mi sie czyms naturalnym.W kontekscie pytania do pearla mialem na mysli barwy klubowe posluzylem sie szalikeim moglem np czapką lub koszulką.W ofercie dla kibicow Lecha jest wiele produktow ktorych uzywanie uwazam za normalne w codziennym egzystowaniu np t-shirty, polowki,bluzy,kurtki,deszczowki,czapki itd ( obejrzyj sobie na stronie klubu lub jak bedziesz w Poznaniu wstap do sklepu klubowego przy stadionie, do sklepu na Ratajczak, lub do stoiska w jednym z centrow handlowych na Franowie, wymienilem najpopularniejsze)...co w tym zlego ze ktos uzywa odziezy z symbolika swego klubu ( haftowany herb,nazwa,jakis slogan,cytat z piosenki klubowej,lub jakis historycznych faktow itp )czlowiek jest darmową reklamą jakichkolwiek produktow dlaczego bedąc kibicem Lecha nie mam reklamowac swego klubu w codzienym egzystowaniu ?
Np wiele T-shirtow opatrzonych jest roznoraką symboliką jakichs tam faktow....i tez je nosimy dlaczego nie mam nosic i reklamowac czegos czego jestem czescia?
abcd-ultras union
___________________
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: LECH

Post by Baciorek »

sezon zacięty był do ostatniej....nie przedostatniej kolejki gratulacje dla Kolejorza
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”