UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
jar123456
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:18 am

UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by jar123456 »

Witam wszystkich,po długim namysle chciałbym zorganizować rozgrywki ligowe dla drużyn z polski. Coś w rodzaju LIGI POLSKIEJ lub jak kto woli,konkurencji dla niej.
Oto regulamin w wielkim skrócie:
-w tym sezonie zorganizuje TTOW dla 32 drużyn które pierwze napisza do mnie że są zainteresowane. z tego TTOW:
16 zespołów które odpadnie utworzy 2 lige w 2 grupach po 8 zespołów,kolejne 8 druzyn które odpadną w 1/8 utworzy 1 lige,a ćwierćfinaliści EKSTRAKLASE. W przyszłym sezonie bedzie to wyglądało tak: w każdej lidze bedzie po 8 druzyn które rozegrają ttow w systemie najpierw grupy,pierwsza czwórka,wiadomo że bedzie grać do konca i tak wyloni sie miejsca 1-4,druga czwórka która odpadnie w grupach czyli miejsca 3-4 zagra turniej na 4 zespoły i finalisci tego ttow zostają w lidze a 2 zespoly leca z ligi. z drugiej ligi po dwa zespoły również spadają i zastępują ich kolejni chętni którzy sie do mnie zgłoszą z chęcią gry w NOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI. Również chce żeby w przeciwieństwie do LP grano o jakieś stawki,np,wpisowe w ekstraklasie 50k,w 1 lidze 30k a w drugiej np 10k. celem tych rozgrywek są jasne i proste zasady grania o mistrza polski. Bez walkowerów,zaproszeń,akceptowania lub nie,robienia tabel lub nie itp. zasady proste i przejrzyste.

wszystkich zainteresowanych prosze o szybki kontakt ze mną,tak żeby rozegrac eliminacje w tym sezonie. prosze równiez o opinie i pytania na ten temat rozgrywek i propozycje na nazwe rozgrywek,zgłaszajcie swoje zespoły,pierwszych 32 zagra.
piszcie do mnie na SP menager: jar zespół FC WUDZYN. Zapraszam serdecznie
Last edited by jar123456 on Mon Jun 14, 2010 10:06 am, edited 1 time in total.
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by WojT »

Nie obraź się ale jeden z twoich postów usunę - powód w dwóch postach zawarte jest dokładnie to samo.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
jar123456
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:18 am

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by jar123456 »

ok,klikneło mi sie.
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by janektm »

Witamy zgodnie z obietnicą rozpoczęliśmy nowe rozgrywki o Mistrzostwo Polski,
no nowych rozgrywkach można poczytać na stronie:
liga-polska.y0.pl

Oparte są one o prywatne turnieje towarzyskie.

Jednocześnie informujemy o możliwości zapisywania się na listę rezerwowych.


Zapraszamy
Team: FC Czarni
Manager: janektm
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by kubik »

Kiedyś był poruszony temat rozgrywania Ligi Polskiej jako TTow. Mam pytanie: nie każdy ma wykupione członkostwo SPFA, więc kto zorganizuje na przykład drugą ligę jak nie będzie kogoś z SPFA? Widzę, że bardziej zależy na kasie soccerprojectowej niż na samej grze. Podoba mi się Twój pomysł ale ma on swe wady. Obecne rozgrywki na http://www.sp-poland.com są najbardziej zbliżone realiom i zagrać może każdy bez wywalania kasy, a nie każdy ją ma. Za grę w Lidze Polskiej kasa jest z biletów. Sęk tkwi w tym, że rozgrywki sp-poland wymagają od jej uczestników systematyczności (wysyłania i przyjmowania zaproszeń) i uczą samodyscypliny. Jest to rozwojowe. Powiem Ci, że niektórzy pytają mnie jak założyć wątek, aby podać wynik na forum inni nie mają z tym problemu. Kiedy zrobiłem terminarz 3. Ligi Polskiej i rozesłałem go do wszystkich 10. managerów wraz z instrukcją gry (co i jak) to okazało się po dwóch kolejkach, kiedy zapytałem jednego z nich: dlaczego nie grasz?, to dostałem odpowiedź: "gram, chce grać tylko nie wiem gdzie jest terminarz?" Chodzi mi o podejście, może bolą walkowery, ale jest coraz lepiej z tym bo pozwalamy rozegrać te mecze w innym terminie. Ważną sprawą są ludzie, są tacy którzy nie potrafią napisać Tobie na priva: "sory stary nie gram w to" To nie chodzi o to, że jest mało chętnych do Ligi Polskiej, tylko jest jedno ale: Trzeba zajrzeć w terminarz na http://www.sp-poland.com adekwatnie do rozgrywek ligi, luknąć na datę, kiedy gram u siebie to wysyłam zaproszenie, a kiedy na wyjeździe to przyjąć je mam. Kiedy rozegram mecz mam podać ten wynik na forum w dziale Liga Polska i Puchar Polski i utworzyć nowy wątek z rodzajem ligi i kolejką (jeśli już go ktoś utworzył to wejść do środka i tam napisać wynik) Widzę, że dla niektórych to są schody nie do przeskoczenia, ale warto pytać, mnie lub WojT'a i nigdy nie powiemy: "wpisz sobie w google" Stawiamy na ludzi a nie na system a TTow jest systemem, gdzie się zapisze jakiś manager i "wali" go reszta, bo nie musi nawet składu ustalić, a mecz się rozegra bez tego. Twój projekt idzie w przeciwnym kierunku do naszego. Za pomocą TTow rozgrywamy jedynie Puchar Polski. Chcemy być lepsi z sezonu na sezon. Rozgrywanie TTow pozbawia ludzi kreatywności i chęci robienia czegoś wspólnego razem. My szukamy ludzi, którzy chcą coś zrobić dla siebie i dla innych, jest nas niewielu, inni wykruszają się, ale pracujemy nad tym. Nie chcemy okaleczać Ligi Polskiej do minimum. Chcemy podziękować managerowi patryk0392 za to że zajął się 3. Ligą i czekamy na innych śmiałków chętnych do tworzenia Ligi Polskiej.

P.S.
Oboje gracie obecnie w Ekstralidze i chętnie moglibyście przejąć rozgrywki o Puchar Ligi według waszego planu. Wysokie wpisowe, grają ekipy Ekstraligi, (jak mniemam tylko 8 ekip może grać), więc bez dwóch beniaminków i rozegrać w ten sposób. Tak można postąpić z wszystkimi obecnymi ligami i rozegrać w nich Puchar Ligi. Pozdrawiam i dajcie znać co wy na to?
P.S. 2
Dlaczego nie chciałeś dołączyć wcześniej do Zarządu Ligi Polskiej, tylko wyszedłeś z alternatywą? Co stało na przeszkodzie?, Twój pomysł jest fajny i świetnie zadziałałby jako Puchar Ligi.
Motto: "Duży może więcej" :wink:
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by janektm »

Witam, Konkurencja na rynku zawsze poprawia jakoś usług i klient zawsze na tym korzysta.
Zatem nie widzę w tym absolutnie żadnego problemu. Turnieje są płatne po to, żeby menadżerom
bardziej zależało, a nawiasem mówiąc 50k to nie jest jakaś kosmiczna kasa (ja mam większe wpływy
za mecz towarzyski rozegrany u siebie), a daje większą motywacje jaką jest wygrana 200k. Poza tym
gra w turnieju się zawsze opłaca bo dostajesz kasę za mecz u siebie a wydatki wyjazdowe nie są duże.
Kolejną zaletą turnieju jest to, że szybciej rośnie doświadczenie zawodników i atmosfera w drużynie.

Każdy wybiera produkt, który mu pasuje, niektórzy piją pepsi, inni coca cole, są tacy co piją to i to ale też tacy
co wolą wodę mineralną lub sok. My nie chcemy przejąć waszych rozgrywek, ani zabierać menadżerów, dajemy
tylko dodatkowy produkt na rynek, oba produkty mogą współistnieć bez problemu. Na dowód tego sami nie opuszczamy
waszych rozgrywek ;). Głowa do góry będzie dobrze.

Przypominam o konkursie na nazwę, "Liga Polska" jest nazwa roboczą i tymczasową, jedna Liga Polska już jest ;).

Kubik rozumiem, że twoja propozycja to "Puchar Ligi Polskiej"
Team: FC Czarni
Manager: janektm
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by kubik »

janektm wrote:Witam, Konkurencja na rynku zawsze poprawia jakoś usług i klient zawsze na tym korzysta.
Zatem nie widzę w tym absolutnie żadnego problemu. Turnieje są płatne po to, żeby menadżerom
bardziej zależało, a nawiasem mówiąc 50k to nie jest jakaś kosmiczna kasa (ja mam większe wpływy
za mecz towarzyski rozegrany u siebie), a daje większą motywacje jaką jest wygrana 200k. Poza tym
gra w turnieju się zawsze opłaca bo dostajesz kasę za mecz u siebie a wydatki wyjazdowe nie są duże.
Kolejną zaletą turnieju jest to, że szybciej rośnie doświadczenie zawodników i atmosfera w drużynie.

Każdy wybiera produkt, który mu pasuje, niektórzy piją pepsi, inni coca cole, są tacy co piją to i to ale też tacy
co wolą wodę mineralną lub sok. My nie chcemy przejąć waszych rozgrywek, ani zabierać menadżerów, dajemy
tylko dodatkowy produkt na rynek, oba produkty mogą współistnieć bez problemu. Na dowód tego sami nie opuszczamy
waszych rozgrywek ;). Głowa do góry będzie dobrze.

Przypominam o konkursie na nazwę, "Liga Polska" jest nazwa roboczą i tymczasową, jedna Liga Polska już jest ;).

Kubik rozumiem, że twoja propozycja to "Puchar Ligi Polskiej"
Wolę pespś niż kokękolę, moja propozycja to Puchar Ligi, gdyż Puchar Polski już organizuje Bezimienny, wasz będzie Puchar'em Ligi i będzię :mrgreen:
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by janektm »

Pomyślimy, pomyślimy
Team: FC Czarni
Manager: janektm
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by WojT »

Ja ze swojej strony mogę dodać, że każda propozycja, która będzie dotyczyła jakichkolwiek rozgrywek związanych z polskimi ekipami zawsze będzie z mojej strony mile widziana i będę starał się wspomagać.
Jak zwykle :) proponuję aby rozgrywki te przenieść na portal sp-poland.com.
Powód - wydaje mi się że jeżeli nawet na jednym portalu będą prowadzone różne rozgrywki (a jest to obecnie możliwe) to:
Po pierwsze: ułatwi poszukiwanie danego projektu (rozgrywek) - nie będą rozrzucone po różnych stronach,
Po drugie: może spowodować że coraz większa liczba Polaków zacznie utożsamiać się z Nami i brać czynny udział w różnych turniejach przez Nas organizowanych, np.
Puchar polski, Liga polska na zasadach TTow (organizowana przez Was) oraz Liga polska.
Nie chcę ani nawet nie mam ochoty przejąć Waszych rozgrywek - moim marzeniem jedynie jest to aby zebrać grupkę ludzi, którzy mają ochotę i chęci cokolwiek tworzyć aby powiązać ze sobą Nas - Polaków.
Im więcej osób, które będą miały ochotę poświęcić swój cenny czas na prowadzenie jakichkolwiek rozgrywek związanych z naszym krajem - tym lepiej dla Nas.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by janektm »

Brakuje nam dwóch drużyn do II ligi grupa B, proszę o zgłoszenia
Team: FC Czarni
Manager: janektm
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by janektm »

WojT wrote:Ja ze swojej strony mogę dodać, że każda propozycja, która będzie dotyczyła jakichkolwiek rozgrywek związanych z polskimi ekipami zawsze będzie z mojej strony mile widziana i będę starał się wspomagać.
Jak zwykle :) proponuję aby rozgrywki te przenieść na portal sp-poland.com.
Powód - wydaje mi się że jeżeli nawet na jednym portalu będą prowadzone różne rozgrywki (a jest to obecnie możliwe) to:
Po pierwsze: ułatwi poszukiwanie danego projektu (rozgrywek) - nie będą rozrzucone po różnych stronach,
Po drugie: może spowodować że coraz większa liczba Polaków zacznie utożsamiać się z Nami i brać czynny udział w różnych turniejach przez Nas organizowanych, np.
Puchar polski, Liga polska na zasadach TTow (organizowana przez Was) oraz Liga polska.
Nie chcę ani nawet nie mam ochoty przejąć Waszych rozgrywek - moim marzeniem jedynie jest to aby zebrać grupkę ludzi, którzy mają ochotę i chęci cokolwiek tworzyć aby powiązać ze sobą Nas - Polaków.
Im więcej osób, które będą miały ochotę poświęcić swój cenny czas na prowadzenie jakichkolwiek rozgrywek związanych z naszym krajem - tym lepiej dla Nas.
Bardzo mnie cieszy Twoja wypowiedź, jedyne co na razie mogę zaproponować to cross linki do naszych stron.
Możemy to przedyskutować.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by WojT »

Jestem za :) a nawet chętnie zapiszę się do Waszych rozgrywek.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: UWAGA,UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Post by kubik »

Ja też wchodzę w to :)
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”