Drużyna Hala Madrit

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
brodzi1
Coach
Posts: 44
Joined: Sat Apr 12, 2008 5:18 pm

Drużyna Hala Madrit

Post by brodzi1 »

http://www.soccerproject.com/spnewl_tea ... p?tid=2076
Jest to jedna z drużyn najbardziej aktywnych na rynku transferowym, kupują oni piłkarzy za bardzo duże sumy wręcz niewyobrażalne jak dla mnie. Skąd mają oni tyle "szmalu", jeśli porównać ich wpływy z transferów (kupić/sprzedać) to są na ostrym minusie. może to ktoś wytłumaczyć?
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: Drużyna Hala Madrit

Post by iletlovein »

Konkretnie to ile na minusie?
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Drużyna Hala Madrit

Post by WojT »

Ja widzę że są na dużym plusie - sprzedaż tylko 3 zawodników to ok. 20 mln zysku (8 mln. 6,5 mln, 5,6 mln), a sprzedał ich 9 w międzyczasie kupując 5 za ok. 6 mln to gdzie tu duży minus ?
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
brodzi1
Coach
Posts: 44
Joined: Sat Apr 12, 2008 5:18 pm

Re: Drużyna Hala Madrit

Post by brodzi1 »

Jeszcze tego nie ma w ich historii transferów ale są w trakcie zakupu zawodnika za 30 M. Nawet jeśli tam są mniej więcej na 0 to ich transfery robią wrażenie jak na mnie.
brodzi1
Coach
Posts: 44
Joined: Sat Apr 12, 2008 5:18 pm

Re: Drużyna Hala Madrit

Post by brodzi1 »

I analizując ostatnie 60 największych transferów(całego SP od września) wyszło mi iż na zawodników przychodzących do klubu drużyna Hala Madrit wydała 100.710.000,00, natomiast za transfery wychodzące z klubu otrzymali "zaledwie" 19.500.000,00.
I jeszcze można by dodać te 30M na zakup nowego CM (http://www.soccerproject.com/spnewl_tra ... pagefrom=0)
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re: Drużyna Hala Madrit

Post by Pietraszenko »

tez na poczatku robilem biznesy na zasadzie kupic tanio, podszkolic i odsprzedać z przebitką (jak Ajax w latach 90-tych, albo ODra Wodzisław w lidze polskiej kilka lat wstecz:-) ). Hala Madrid bawi sie w transfery od wielu sezonów, wiec na pewno uzbierał dużą sumę. każdy ma swoj pomysł na grę i jak widac jego pewnie jest, skoro w to dalej brnie. Ja odpuscilem sobie kilka transferow w tygodniu, bo mialem wciaz niskie morale i potem duzo remisow albo porazek jedną bramką. teraz sprzedaję zawodników raz na tydzień.
mój klub ---> FC Czarnków
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”