Sokker Manager

Moderators: Moderator, Polish Moderators

RE

Post by RE »

DuxetLG wrote:Tylko w czym? :roll: Jedynie ma te badziewiaste ogl±danie meczu.A poza tym ? :? SoccerProject ma wiele opcji jak np.kupowanie asystenta,rozbudowywanie stadionu itd.


Właśnie w tym że ogląda sie mecze a reszte ma gorszą


Powinny zostac wprowadzone mecze w Soccer project takie jak w sokker
sebastian8888

RE

Post by sebastian8888 »

komar wrote:Panowie o gustach siê nie dyskutuje! ;)

Soccer Project Bedzie najlepszym nenadzerem na świecie jak wprowadzi mecze FLASH
Guest

Re: SOKKER MANAGER

Post by Guest »

maciek wrote:gra ktoś ?? moze ja gram juz od prawie roku i m i sie nie znudziło. jest swietny ;]

www.sokker.org

rejestrujcie sie bo naprawde warto ;]
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak macie jakies pytania odnosnie tej gry to mozecie je tu zadąc chetnie odpowiem ;]

ja gram
strzala

Post by strzala »

Ma ktos moze program sokker mon ?? Jak tak to prosilbym o wyslanie programu na maila strzala1@gmail.com
DuxetLG
Team Manager
Posts: 168
Joined: Sat Mar 04, 2006 12:23 pm

Post by DuxetLG »

strzala wrote:Ma ktos moze program sokker mon ?? Jak tak to prosilbym o wyslanie programu na maila strzala1@gmail.com
1.to nie forum o jakim¶ tam sokkerze tylko o Soccer Project :evil:
2.Google rz±dzi!Google radzi!Google nigdy cie nie zdradzi!
3.jak ju¿ kto¶ ma to móg³by daæ to wszystkim a nie tylko tobie...(www.rapidshare.de)
Tha_Don
Team Board Member
Posts: 329
Joined: Mon Jul 24, 2006 11:07 am
Location: Gdañsk

Post by Tha_Don »

Strasznie ma³o przejrzysta jest ta gra, nawet nie wiem kiedy mam mecze, w jakim sk³adzie gram. Nawet sama szata graficzna mnie odrzuca. Zamiast ogl±dania meczu we flashu (z tego co pisz± inni graj±cy s± strasznie opó¼nienia z rozpoczêciem meczu :P) wole sobie poczytaæ relacje na ¿ywo co wydarzy³o siê w danej minucie spotkania. Z innych managerów jakie znam dobry jest freekick a tu¿ za nim SP :wink:
Ruthless
Liga E.26
Od 10 sezonu w lidze ;P
Piotr99
Team Manager
Posts: 168
Joined: Wed Jan 17, 2007 7:13 pm

Post by Piotr99 »

hattrick te¿ jest niez³y
MIECZ MIECZYSłAWOWO
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

W hattricku i innych tego typu grach jest jedna wada jak dla mnie zbyt zadko gra sie mecze (raz na tydzien, gora dwa), a tutaj w SP masz mozliwosc rozegrania w ciagu tygodnia minimum 3 meczy ligowych.
Tam zeby sezon sie skonczyl musisz grac rok, a tutaj sezon mija w ciagu okolo miesiaca-dwoch.
zeb75
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sat Jun 09, 2007 5:46 pm

Post by zeb75 »

jeszcze jakby tu podzielili ligi na kraje to nie byloby zle a nie ze ja gram z jakims gosciem z czadu
znalazlem cos takiego www2.footstar.org ale nie wiem jeszcze na czym to polega bo trza pare dni czekac na druzyne:/
filus
Team Manager
Posts: 111
Joined: Sat Sep 22, 2007 2:11 pm

Post by filus »

Je¶li chcecie poczytaæ jakie¶ transmisje to zagrajcie w HT albo GU, a tutaj domy¶lam sie ¿e i tak wiêkszo¶æ i tak by nie ogl±da³a transmisji o 4 rano, a jakie by by³y spowolnienia przy takiej liczbie graczy... Co do podzialu na kraje to wedlug mnie to te¿ bez sensu, bo SP sie w³a¶nie tym wyró¿nia ¿e wszyscy graj± razem!! My¶lisz, ¿e wtedy pogra³by sobie taki gracz z czadu ? ;)
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Wg mnie Sokker jest taki sobie - znudzi³ mi sie lecz polecam takze Goalunited oraz ca³kiem,ca³kiem mened¿er to Trophy Manager ;p :)
Image
Image
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”