Premiership

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Mefju
Team Manager
Posts: 102
Joined: Mon Aug 21, 2006 9:32 am
Location: Loza szyderców- Bezele sqad

Premiership

Post by Mefju »

W sumie ka¿dy kto gra w SP jest fanem jakiego¶ zespo³u :) Wiêc zaczynam robiæ tematy o najlepszych ligach ¶wiata 8) Mam nadzieje ¿e pomo¿ecie mi rozruszaæ te forum :wink:

No to w Angielskiej lidze, póki co jest (dla niektórych) wielk± niespodziank± ¿e Chelsea jesto dopiero na drugim miejscu w teabeli. Osobi¶cie najbardziej lubiê w tej lid¿e Man.Utd który póki co prowadzi w lidzê :D nienawidzê natomiast armi czerwonego Romka czyli Chelsea :x Chory Rusek, któremu brakowa³o emicji postanowi³ sobie zrobiæ prezent i kupiæ klub, a potem zrobiæ z niego potêge...Wiêkszo¶æ dzisiejszych fanów The Blues to sezonowcy którzy polubili klub od momentu przuj¶cia do klubu nowego prezesa....
A tak po za tym liga jest bardzo wyrównana bo po z± 2 w/w klubami jest Arsenal czy spisuj±cy siê ostatnio poni¿ej oczekiwañ Liverpool... Do tego dochodz± Tottenham, Czy finali¶ci poprzedniej edycji PUefa -M'borough.

tyle tytu³em wstêpu.

Dzisiaj mecz na szczycie czyli Czerwone diab³y vs. The Blues :o Mecz zwany teatrem marzeñ bêdzie teraz nie tylko o presti¿ ale tak¿e o pozycjê lidera. Podopieczni Alexa Fergusona s± pókico na tronie lidera a po tym meczu mog± zwiekszyæ swoj± przewagê nad drugi± Chelsea do 6 pkt. S±dze ¿e aby wygraæ ten mecz, trzeba bezie zdominowaæ ¶rdoek pola.. C.Ronaldo, Carrick, :Lampard czy Ballack..

Oj bêdzie siê dzia³o :twisted:
AS Pepe
Image
Image
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

w Anglii moj ulubiony klub to Aston Villa...no i jeszcze Portsmouth...Chelsea to taka zbieranina, lubilem ich za czasow Vialliego i Zoli, teraz to syf...i jeszcze zdrajca Shevchenko:/ale najbardziej lubie wloska lige i AC Milan :)
Last edited by Dissident on Sun Nov 26, 2006 5:16 pm, edited 1 time in total.
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Re: Premiership

Post by Leonardo »

Mefju wrote:Wiêkszo¶æ dzisiejszych fanów The Blues to sezonowcy którzy polubili klub od momentu przuj¶cia do klubu nowego prezesa....
Masz 100% racjê...:D

Z ligi angielskiej nie mam klubu, którego da¿e sympati±, ale ogl±dam czasem jaki¶ meczyk lub dwa...
Tha_Don
Team Board Member
Posts: 329
Joined: Mon Jul 24, 2006 11:07 am
Location: Gdañsk

Post by Tha_Don »

Moje ulubione kluby to Arsenal, Blackburn Rovers za¶ wyj±tkowo nie lubie Manchasteru Utd i Liverpoolu. Ogólem zawsze kibicuje dru¿ynie angielskiej no chyba ¿e by gra³a z Wis³a,¦l±skiem lub Lechi± to by³ by wyj±tek :P. Inne ¶wiatowe ligi mnie nie interesuj±. Jedynie Argentyñska i Brazylijka ale chyba nie pokazuj± ich w TV ;]
Ruthless
Liga E.26
Od 10 sezonu w lidze ;P
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Tha_Don wrote:Jedynie Argentyñska i Brazylijka ale chyba nie pokazuj± ich w TV ;]

Pokazuja...
w telewizji internetowej
Mefju
Team Manager
Posts: 102
Joined: Mon Aug 21, 2006 9:32 am
Location: Loza szyderców- Bezele sqad

Post by Mefju »

Pokazuja...
w telewizji internetowej
Nie tylko :wink: S± te¿ Argentyñskie i Brazylijskei kana³y na których pokazuj± mecze :o Ale to ju¿ trzeba poustawiaæ sobi antene i pobawiæ sie tym wszystkim :wink:

A co do dzisiejszego "Teatru marzeñ" to po piêknym meczu zakoñczy³ siê wynikiem 1-1 8) Mecz by³ reklama Premership - walka, walka i jeszcze raz walka :wink: W pierwszej po³owie wielkei dno grali Lampard, Ballack i Essien. £adnie Saha strzeli³ brameczkê a z ta Carvalho to taka normalna :o
Ten remis jest raczej na rêke tylko L'poolowi i Arsenalowi :D
AS Pepe
Image
Image
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Leonardo wrote:
Tha_Don wrote:Jedynie Argentyñska i Brazylijka ale chyba nie pokazuj± ich w TV ;]

Pokazuja...
w telewizji internetowej
hehe dokladnie...ale wiecej argentynskiej...:) chyba uzywamy tych samych programow :) sopcast itp...

ja sie ciesze ze remis...moze ktos ich podgoni...zrobi sie jakis tlum w czolowce...
Pakoslaw
Coach
Posts: 33
Joined: Tue Oct 24, 2006 9:18 pm

Post by Pakoslaw »

ja jestem fanem Chelsea od 3 lat, znosi³em zloty i upadki :) ale denerwuj± mnie tacy fani którzy po wygranym meczu z barcelon± byli za barca a po tym meczu przechodz± na chelsea
KS Sulmin
G.215
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Pakoslaw wrote:ja jestem fanem Chelsea od 3 lat, znosi³em zloty i upadki :) ale denerwuj± mnie tacy fani którzy po wygranym meczu z barcelon± byli za barca a po tym meczu przechodz± na chelsea
to za krotko jestes fanem Chelsea, bo jakie oni mieli upadki w ciagu ostatnich 3 lat?? praktycznie zadnych, pojedyncze porazki czasem...gdybys choc troche zainteresowal sie nimi w 90tych latach lub wczesniej, to bys dopiero poznal smak upadku, ale jakby abramowiczowi sie znudzilo Chelsea to szybko byscie mieli upadek, bez niego Chelsea jest nikim w tej chwili...a znajac zycie to abramek za kilka moze kilkanascie lat pewnie zmieni klub...i co wtedy bedziecie kibicowac jego kolejnemu klubowi bo sciagnie jakies niby gwiazdki...to juz bardziej w tej chwili Barcelona mi sie podoba choc jej nie lubie, oni zrobili druzyne i to widac w grze, a Chelsea w ktoryms momencie Lm sie zacina...i nie widac by to sie zmienilo...Chelsea na zbyt dobra wyglada, ale dream team to to nie jest...
MeZo
Assistant Manager
Posts: 57
Joined: Fri Dec 29, 2006 5:24 pm

Post by MeZo »

Ja uwielbiam Man Utd, i mam nadzieje ¿e w tym sezonie wreszcie dokopi± Chelsea. Chocia¿ je¶li w oknie (które dzi¶ siê zacze³o) nikogo nie kupi± to mo¿e byæ ciê¿ko. Dla mnie Chelsea to nie dru¿yna, ale przymusowa maszynka do robienia kasy na zasadzie: ³aduje kase - wygrywam - kasa siê zwraca. Kupowanie najlepszych pi³akarzy, trenera i liczy sie tylko sukces i kasa. Zero serca, szacunku dla klubu. Niestety to siê sprawdza... i mnie to denerwuje. Oby jak najszybciej skoñczy³a siê era tej Chelsea...
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”