Serie A

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Serie A

Post by Dissident »

O tej lidze tematu nie ma, wiec cos tu napisze...Wedlug mnie jedna z lepszych lig, no i liga obecnych mistrzow swiata. Juventus spadl slusznie, teraz wiadomo czemu ostatnio udawalo im sie odbierac mistrza Milanowi, Inter pechowa druzyna...robia ekstra druzyne, ktora slabo gra...jedynie w tym sezonie im idzie, a to dlatego ze Juve w serie b, a Milan z minusem i oslabiony, tutaj jeszcze Roma moze powalczyc, teoretycznie Lazio, Palermo i Fiorentina...ale to chyba tylko o puchary, bo na mistrza sa za slabi...Kibicuje Milanowi od 11 lat, a Interu nienawidze, chociaz w tym sezonie mnie zaskakuja, pewnie tym, ze mala konkurencja dla nich, ale mam nadzieje, ze Milan sie podniesie z kryzysu i pokaze Interowi kto rzadzi :) a tak powaznie, jesli Inter teraz mistrza nie zdobedzie to chyba nigdy...Szkoda tylko, ze wloskie kluby maja pecha w LM, jedynie Milan dochodzi najdalej, 3 lata temu zdobyl, pozniej pechowy mecz z Liverpoolem, a potem dwa polfinaly, jeden z Barcelona gdzie w drugim meczu powinien byc uznany gol i mogla byc dogrywka...a tak Barcelone przepuscili do finalu...mam nadzieje, ze w tym sezonie to sie nie powtorzy...
Mefju
Team Manager
Posts: 102
Joined: Mon Aug 21, 2006 9:32 am
Location: Loza szyderców- Bezele sqad

Post by Mefju »

Juventus spadl slusznie
NO ba, ¿a s³usznie :wink: Mi jedynie szkoda prawdziwych fanów Juve oraz zawodników.. Nedved sam wypowiedzia³ siê kiedy¶ ¿e przyrko mu ¿e gra³ na 100 prcent swoich umiejêtno¶ci a mimo to i tak z góry by³o wiadomo ¿e "Stara Dama" wygra... No i teraz po incydencie w Serie A widaæ kto jest kibicem Juve a kto lubi³ ich tylko kiedy byli a topie :o Szkoda mi tych sezonowców :roll: A dla prawdziwych fanów Juve R3SP3CT :wink:
Inter pechowa druzyna
Racja.. Dopiero ostatnio zaczêli 'co¶' graæ. A wcze¶niej mimo dobrej dru¿yny zawsze im nie wychodzi³o... Adriano lider zespo³u ostatnio zosta³ zawieszony za wybryki :o Ale ja bym nie przyj±³ scudetto które zosta³o zabrane Juve.. Co prawda na uk³ady nie ma rady ale takie "oddane" Scudetto to nie cieszy tak samo... Poprostu powinno widnieæ ¿e w sezonie 2005/06 mistrza nie by³o, i tyle.
a Milan z minusem i oslabiony
A tu sie nie zgodzê.. W³a¶nie dla takich zawodników jak Kaka' minusowe punkty to dodatkowa mobilizacja :wink: Szkoda tylko tego ¿e nie ma ju¿ tam Shevy.... Ale przyszed³ Ricardo Olivieira. Milan zreszt± pokaza³ klasê graj±c do koñca w Derbach Mediolanu kiedy by³o 4-3 (to by³ mecz). W koñcu mecz na szczycie z du¿± ilo¶æi± bramek i z dreszczykiem emocji :wink:
Roma moze powalczyc
To te¿ w pewnym sensie zagadka... Z zespo³u Romy szanujê bardzo Totti'ego za to ze mimo to ¿e klub z Rzymu nie zdobywa jaki¶ wielkich trofeów a mimo to Francesco jest wierny kibicom i klubowi, mimo to ¿e mia³ lepsze oferty chocia¿by z Milanu :o Ale nei mo¿na zapominaæ ¿e Roma to nie tylko Totti. Jes jeszcze Mancini, m³ody Aquilani i jeszcze paru innych..
jesli Inter teraz mistrza nie zdobedzie to chyba nigdy
100% racja :D
powinien byc uznany gol
Znowu mamy troche inne zdania :lol: Ale teraz nie bêde broni³ Barcy tylko powiem krótko. Pi³ka nie wpad³aby do siatki. Poprostu po g³ówce Shevy zawodnicy us³yszeli gwizedk i Valdes nie interweniowa³ :D Nie wierzê w to ¿e bamkarz zostawi³by pi³ke która przelatywa³a mu pó³ metra do d³oni... Mo¿e i ¿adnego przewiniena tam nie by³o ale je¶li Valdes nie us³ysza³by gwizdka arbitra to z pewno¶ci± by to obroni³ 8)

Co do Serie A to ciekawi mnie fomra super snajpera Toniego :o Teraz ma jeszcze do pomocy Mutu który tak¿e potrafi wspaniale dograæ.. Ale wszystko zale¿y formy...

Dzisieaj wielki mecz na szczycie Palermo - Inter :o Dwa zespo³y z czo³ówki tabeli walcz± o pozycjê lidera :o Mo¿e byæ ciekawie a ju¿ przed meczem by³o gorr±co :twisted: Trener Palremo powiedzia³ :nie ma siê co martwiæ, przecie¿ pokonamy Inter" niedok³adnie, ale w tym stylu :o Wogóle Palermo pocz±tek mia³o ¶wietny ale ostatnio co¶ spu¶cili z tony i Inter mo¿e mieæ ³atwo, chyba ¿e zawodnicy z Palermo siê odrodzi na tak wielki mecz :wink:
AS Pepe
Image
Image
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

oj oslabiony Milan...Oliveira niestety jak narazie nie spelnia oczekiwan...co do gola w LM, moglby obronic, ale moglby tez wpuscic...tak czy siak, blad sedziego...
marcin
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Sun Mar 11, 2007 7:56 pm

Post by marcin »

Mistrza zdobędzie Inter ale tylko dlatego że Juve zdegradowali do Serie B :( i Milanowi i Forentinie dali ujemne pkt. na początku sezonu :(
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”