Liga SP

Moderators: Moderator, Polish Moderators

mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Liga SP

Post by mcmagik »

Chcia³bym was siê zapytaæ jak idzie wam w lidze, na co liczycie i jak oceniacie rywali:)

Ja aktualnie gram w lidze F.220 moim planem jest wygranie jej do czego powoli zmierzam:) Mam 13 wygranych i jeden remis:). My¶lê ¿e w wygraniu ligi mo¿e mi zaszkodziæ tylko aktualny vice-lider z którym gram na zakoñczenie rundy w czwartek. Straty ma 3 punkty, aczkolwiek mam du¿o lepszy bilans bramkowy:). W mojej lidze znajduje siê jeszcze jeden zespó³ z polski: KS Lechia Gdansk ( :lol: ) który zajmuje aktualnie 3 miejsce w lidze ze strat± 4 punktów.
Je¶li uda mi siê wygraæ ligê to do³±czê do kovu-x i Storhelius graj±cych razem w lidze E.74 :) Liczê na ciep³e przyjêcie;-)
Dopóki nie bêdzie pewna moja pozycja w lidze nie chce planowaæ nic na przysz³y sezon- oczywi¶cie tylko jakie¶ wzmocnienia:D (a kilku m³odych jest niezbêdnych ;-)).
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Awansowalem do F, myslalem ze ciezko bedzie sie utrzymac a tu prosze 5 miejsce i tylko 3 pkt do wicelidera....szczerze awansowac jeszcze nie chce, ale 3 miejsce oczywiscie...dodatkowa kasa :D
Tha_Don
Team Board Member
Posts: 329
Joined: Mon Jul 24, 2006 11:07 am
Location: Gdañsk

Post by Tha_Don »

W zesz³ym sezonie gromi³em rywali w lidze F, po awansie do E ci±gle dostaje po dupie 1 bramk±. Lige E to nie przelewki :P
Ruthless
Liga E.26
Od 10 sezonu w lidze ;P
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Ja nowym zespolem narazie jestem w lidze H.1979 na 2 miejscuz jedna porazka. Zespol ten gral jeszcze mniej wiecej polowe wczesniejszego sezonu z miernym wynikiem (ale o to chodzilo :P). Mlodzikow narazie mam kilku, ktorzy mam nadzieje zapewnia mi swietlana przyszlosc ;)
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Ja siê koncentruje na tym, ¿eby nie spa¶æ. Liga D to nie przelewki ;)
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Patryk
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:29 pm
Location: Rogo¼no POLAND
Contact:

Post by Patryk »

Ja prowadze w Lidze H.937 (1 miejsce musi byæ minimum), Narazie mam 13 zwyciêstw i 1 remis z vice-liderem i jestem pierwszy w lidze :D
Image
Image

Bayern Monchium
Sezon 18: 1 in H.184
Sezon 19: ? in G.62
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

ja...
W ostatnim sezonie sz³o mi rewelacyjnie... m
Gromi³em 3/4 mojej ligi IIsk³adem, 1 u¿ywaj±c tylko do pucharu i LP, teraz...
gram I ca³y czas, i przegrywam 1, 2 bramkami...
co¶ czuje, ¿e spadnê, ale tylko po to by siê podniesæ i za 2 sezony wygrac t± ligê..
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Ja mam ogolnie s³abych rywali wiec awans prawie pewny bo same zwyciestwa mam:] Co w lidze G? zobaczymy
dario1990
Assistant Manager
Posts: 62
Joined: Wed Aug 30, 2006 3:11 pm

Post by dario1990 »

no a ja gram w Liga F.147 i moim głównym zadaniem jest niespasc do ligi g
;/
Piotr99
Team Manager
Posts: 168
Joined: Wed Jan 17, 2007 7:13 pm

Post by Piotr99 »

jeszcze dwa tygodnie temu ocena mego klubu wynosi³a 39%, a teraz 48%
i zmierzam po zwyciêstwo w mojej lidze i awans do G :D
MIECZ MIECZYSłAWOWO
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Zycze wym wszystkim takiego CF majacego 19 lat ;) Strzal 95% i Gra Glowa 100% ;) poszedl za 4.5 mil :-) ale sprzedalem go z sila na 71 % :] wolalem nie ryzykowac i sprzedac go puki nie mial innych skili na 51% ;-)
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

C i a c h o wrote:Zycze wym wszystkim takiego CF majacego 19 lat ;) Strzal 95% i Gra Glowa 100% ;) poszedl za 4.5 mil :-) ale sprzedalem go z sila na 71 % :] wolalem nie ryzykowac i sprzedac go puki nie mial innych skili na 51% ;-)
a czy to jest temat do transferow? wiesz nie masz sie czym chwalic, bo wiele druzyn ma niby talentow z super glownymi skillami, ale potem okazuje sie cieniasem majac 3x po 50kilka...
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Dissident wrote:
C i a c h o wrote:Zycze wym wszystkim takiego CF majacego 19 lat ;) Strzal 95% i Gra Glowa 100% ;) poszedl za 4.5 mil :-) ale sprzedalem go z sila na 71 % :] wolalem nie ryzykowac i sprzedac go puki nie mial innych skili na 51% ;-)
a czy to jest temat do transferow? wiesz nie masz sie czym chwalic, bo wiele druzyn ma niby talentow z super glownymi skillami, ale potem okazuje sie cieniasem majac 3x po 50kilka...
o to mi chodzilo :-) ale zle troche napisalem ;]
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
ryba161
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Fri Oct 06, 2006 6:13 pm
Location: Nasielsk (Poland)
Contact:

Post by ryba161 »

Ja gram w lidze G;] W tym sezonie awans, narazie mam 2 miejsce ale powinienem z 1 wyjsc. Troche odpuscilem lige SP, na rzecz Ligi Polskiej. Prawda jest taka ze w G wygrywam swoim drugim squadem. Zobaczymy jak bedzie w natepnym sezonie w F :D:D
I sez. - 9 miejsce (H)
II - 4 miejsce (H)
III - 1 miejsce (H)
IV - 1 miejsce(G)
V - ? miejsce(F)

Image
Tha_Don
Team Board Member
Posts: 329
Joined: Mon Jul 24, 2006 11:07 am
Location: Gdañsk

Post by Tha_Don »

Jak jutro pzregram mecz ligowy to ju¿ moge siê po¿egnaæ z lig± E. Mam nadzieje ¿e nowy zawodnik (LF) wzmocni mój atak a obrona mimo wyra¼nego os³abiania nie da dupy i jako¶ zainkasuje 3pkt :P
Ruthless
Liga E.26
Od 10 sezonu w lidze ;P
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”