1/8 Ligi Mistrzów

Moderators: Moderator, Polish Moderators

C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

sory dissident ale nie wierze zeby w tym sezonie Milan strzelil 4 bramki dla Bayernu ;) ten mecz moze i wygraja ale na wyjezdzie bedzie pogrom :-P
I to nie tylko moje zdanie. Nie pawam sympatia ale w ostatnich meczach bayern troche wiecej strzelil. Milan ma niestety Kake (hehehe :-D ).

Code: Select all

Tabela jeszcze z grup.
1	Bayern	12	6	3	3	0	10-3
1	Milan	10	6	3	1	2	8-4
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

C i a c h o wrote:sory dissident ale nie wierze zeby w tym sezonie Milan strzelil 4 bramki dla Bayernu ;) ten mecz moze i wygraja ale na wyjezdzie bedzie pogrom :-P
I to nie tylko moje zdanie. Nie pawam sympatia ale w ostatnich meczach bayern troche wiecej strzelil. Milan ma niestety Kake (hehehe :-D ).

Code: Select all

Tabela jeszcze z grup.
1	Bayern	12	6	3	3	0	10-3
1	Milan	10	6	3	1	2	8-4
zobaczymy jak beda mecze, co z tego ze bayern ostatnio wiecej w LM strzelal, pogrom? Ty chyba nie wiesz co piszesz, bayern wysiadzie, oni tak lubia na koniec jak np. pamietny final z MU, a to ze macie inne zdanie niz moje to mnie najmniej obchodzi, Milan to nie tylko Kaka jakby co..widzisz rok temu dostal bayern baty, teraz tez dostanie, bo co nie mamy tylko Shevchenki, ale jest Ricardo Oliveira ktory tez potrafi grac, a Milan ostatnio w LM malo strzela bo jakbys zauwazyl grali 1 napastnikiem z Celtikiem bo bylo tylko 2 napastnikow w kadrze wiec nie masz sie co podniecac...co do grup, Bayern mial trudniejsza grupe musial grac do konca, dlatego ma lepszy bilans, Milan po 4 kolejkach mial awans, wiec ostatnie 2 mecze odpuscil, wiec nie sugeruj sie tabelka z grup...

ps. moj nick nie pisze sie z malej litery :]
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:zobaczymy jak beda mecze, co z tego ze bayern ostatnio wiecej w LM strzelal, pogrom? Ty chyba nie wiesz co piszesz, bayern wysiadzie, oni tak lubia na koniec jak np. pamietny final z MU, a to ze macie inne zdanie niz moje to mnie najmniej obchodzi, Milan to nie tylko Kaka jakby co..widzisz rok temu dostal bayern baty, teraz tez dostanie, bo co nie mamy tylko Shevchenki, ale jest Ricardo Oliveira ktory tez potrafi grac, a Milan ostatnio w LM malo strzela bo jakbys zauwazyl grali 1 napastnikiem z Celtikiem bo bylo tylko 2 napastnikow w kadrze wiec nie masz sie co podniecac...co do grup, Bayern mial trudniejsza grupe musial grac do konca, dlatego ma lepszy bilans, Milan po 4 kolejkach mial awans, wiec ostatnie 2 mecze odpuscil, wiec nie sugeruj sie tabelka z grup...

ps. moj nick nie pisze sie z malej litery :]
Skoro ¿e¶ taki skrupulatny, to Bayern pisze siê z du¿ej litery :P

Jeste¶ fanem Milanu, ja siê tym klubem nie interesuje, ale siê zastanawiam w kontek¶cie tej dyskusji nad jedn± spraw± - dlatego prosi³bym o informacje, dlaczego Milanowi co¶ nie bardzo idzie w Serie A (taa wiem, ¿e dosta³ punkty karne, ale nie tylko on) i ile zespo³ów z ligi w³oskiej otrzymuje awans do fazy grupowej LM, bo mo¿e siê okazaæ, ¿e je¶li Milan nie wygra LM, to w nast. sezonie w ogóle nie zagra w LM, my¶lisz, ¿e taki scenariusz jest mo¿liwy ?
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Dissident wrote:
C i a c h o wrote:sory dissident ale nie wierze zeby w tym sezonie Milan strzelil 4 bramki dla Bayernu ;) ten mecz moze i wygraja ale na wyjezdzie bedzie pogrom :-P
I to nie tylko moje zdanie. Nie pawam sympatia ale w ostatnich meczach bayern troche wiecej strzelil. Milan ma niestety Kake (hehehe :-D ).

Code: Select all

Tabela jeszcze z grup.
1	Bayern	12	6	3	3	0	10-3
1	Milan	10	6	3	1	2	8-4
zobaczymy jak beda mecze, co z tego ze bayern ostatnio wiecej w LM strzelal, pogrom? Ty chyba nie wiesz co piszesz, bayern wysiadzie, oni tak lubia na koniec jak np. pamietny final z MU, a to ze macie inne zdanie niz moje to mnie najmniej obchodzi, Milan to nie tylko Kaka jakby co..widzisz rok temu dostal bayern baty, teraz tez dostanie, bo co nie mamy tylko Shevchenki, ale jest Ricardo Oliveira ktory tez potrafi grac, a Milan ostatnio w LM malo strzela bo jakbys zauwazyl grali 1 napastnikiem z Celtikiem bo bylo tylko 2 napastnikow w kadrze wiec nie masz sie co podniecac...co do grup, Bayern mial trudniejsza grupe musial grac do konca, dlatego ma lepszy bilans, Milan po 4 kolejkach mial awans, wiec ostatnie 2 mecze odpuscil, wiec nie sugeruj sie tabelka z grup...

ps. moj nick nie pisze sie z malej litery :]
Sory ale co mnie obcodzhi pamietny final z przed XX lat temu ;-) i tak wiadomo kto wygra :-D chyba nikogo nie przekonasz ;-)
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

C i a c h o wrote:
Dissident wrote:
C i a c h o wrote:sory dissident ale nie wierze zeby w tym sezonie Milan strzelil 4 bramki dla Bayernu ;) ten mecz moze i wygraja ale na wyjezdzie bedzie pogrom :-P
I to nie tylko moje zdanie. Nie pawam sympatia ale w ostatnich meczach bayern troche wiecej strzelil. Milan ma niestety Kake (hehehe :-D ).

Code: Select all

Tabela jeszcze z grup.
1	Bayern	12	6	3	3	0	10-3
1	Milan	10	6	3	1	2	8-4
zobaczymy jak beda mecze, co z tego ze bayern ostatnio wiecej w LM strzelal, pogrom? Ty chyba nie wiesz co piszesz, bayern wysiadzie, oni tak lubia na koniec jak np. pamietny final z MU, a to ze macie inne zdanie niz moje to mnie najmniej obchodzi, Milan to nie tylko Kaka jakby co..widzisz rok temu dostal bayern baty, teraz tez dostanie, bo co nie mamy tylko Shevchenki, ale jest Ricardo Oliveira ktory tez potrafi grac, a Milan ostatnio w LM malo strzela bo jakbys zauwazyl grali 1 napastnikiem z Celtikiem bo bylo tylko 2 napastnikow w kadrze wiec nie masz sie co podniecac...co do grup, Bayern mial trudniejsza grupe musial grac do konca, dlatego ma lepszy bilans, Milan po 4 kolejkach mial awans, wiec ostatnie 2 mecze odpuscil, wiec nie sugeruj sie tabelka z grup...

ps. moj nick nie pisze sie z malej litery :]
Sory ale co mnie obcodzhi pamietny final z przed XX lat temu ;-) i tak wiadomo kto wygra :-D chyba nikogo nie przekonasz ;-)
A powinien obchodzic skoros taki wielki kibic, choc pewnie sie myle...
nawet nie probuje przekonywac, a kto wygra to sie okaze :]

a co mnie obchodzi, ze Bayern wyeliminowal Real, widzisz na jedno wychodzi :]

Gladiator wrote:Jeste¶ fanem Milanu, ja siê tym klubem nie interesuje, ale siê zastanawiam w kontek¶cie tej dyskusji nad jedn± spraw± - dlatego prosi³bym o informacje, dlaczego Milanowi co¶ nie bardzo idzie w Serie A (taa wiem, ¿e dosta³ punkty karne, ale nie tylko on) i ile zespo³ów z ligi w³oskiej otrzymuje awans do fazy grupowej LM, bo mo¿e siê okazaæ, ¿e je¶li Milan nie wygra LM, to w nast. sezonie w ogóle nie zagra w LM, my¶lisz, ¿e taki scenariusz jest mo¿liwy ?
No patrz, tak sie sklada, ze 8 ujemnych punktow to jednak duzo, a kto powiedzial, ze Milanowi nie idzie w Serie A?? Do trzeciego Palermo traca tylko 5 pkt, a do czwartego Lazio tylko 3 pkt, wiec nie wiem o czym piszesz. Z tego co piszesz wynika, ze Lazio tez nie idzie w Serie A skoro zaczeli z ujemnymi pkt i sa az na 4 miejscu...aha...Milanowi wystarczy 4 miejsce by zagral w LM, to, ze nie zagra w LM jest oczywiscie mozliwe, ale sadzisz ze nie zajma 4 miejsca?? bo ja jakos w to nie wierze, choc Ty zapewne jestes tego pewny :]
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:No patrz, tak sie sklada, ze 8 ujemnych punktow to jednak duzo, a kto powiedzial, ze Milanowi nie idzie w Serie A?? Do trzeciego Palermo traca tylko 5 pkt, a do czwartego Lazio tylko 3 pkt, wiec nie wiem o czym piszesz. Z tego co piszesz wynika, ze Lazio tez nie idzie w Serie A skoro zaczeli z ujemnymi pkt i sa az na 4 miejscu...aha...Milanowi wystarczy 4 miejsce by zagral w LM, to, ze nie zagra w LM jest oczywiscie mozliwe, ale sadzisz ze nie zajma 4 miejsca?? bo ja jakos w to nie wierze, choc Ty zapewne jestes tego pewny :]
Heh, no ok, skoro 4 mj. to dla Milanu dobry wynik, to odwo³uje to co napisa³em. Obecnie s± na 6 mj. (maj± 40pkt, a Inter 70 pkt :]) wiêc to nie jest dobry wynik dla takiego klubu ! A czy zdo³aj± dobrn±æ do 4 mj. to siê dopiero oka¿e.

Wszystko to w kontek¶cie tego, ¿e powiedzia³e¶ ¿e Bayernowi w lidze nie idzie, chcia³em ¿eby¶ tak krytycznie spojrza³ na zespó³, któremu kibicujesz - tak dla porównania - Bayern traci 6pkt do pierwszego Schalke, a Milan 5pkt do trzeciego Palermo (30pkt do prowadz±cego Interu :]).

Dziêki za odpowied¼, ale z mojej strony w Twoj± stronê w tym w±tku to by³o ostatnie pytanie, bo w tym temacie z Tob± normalnie pogadaæ nie mo¿na.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:No patrz, tak sie sklada, ze 8 ujemnych punktow to jednak duzo, a kto powiedzial, ze Milanowi nie idzie w Serie A?? Do trzeciego Palermo traca tylko 5 pkt, a do czwartego Lazio tylko 3 pkt, wiec nie wiem o czym piszesz. Z tego co piszesz wynika, ze Lazio tez nie idzie w Serie A skoro zaczeli z ujemnymi pkt i sa az na 4 miejscu...aha...Milanowi wystarczy 4 miejsce by zagral w LM, to, ze nie zagra w LM jest oczywiscie mozliwe, ale sadzisz ze nie zajma 4 miejsca?? bo ja jakos w to nie wierze, choc Ty zapewne jestes tego pewny :]
Heh, no ok, skoro 4 mj. to dla Milanu dobry wynik, to odwo³uje to co napisa³em. Obecnie s± na 6 mj. (maj± 40pkt, a Inter 70 pkt :]) wiêc to nie jest dobry wynik dla takiego klubu ! A czy zdo³aj± dobrn±æ do 4 mj. to siê dopiero oka¿e.

Wszystko to w kontek¶cie tego, ¿e powiedzia³e¶ ¿e Bayernowi w lidze nie idzie, chcia³em ¿eby¶ tak krytycznie spojrza³ na zespó³, któremu kibicujesz - tak dla porównania - Bayern traci 6pkt do pierwszego Schalke, a Milan 5pkt do trzeciego Palermo (30pkt do prowadz±cego Interu :]).

Dziêki za odpowied¼, ale z mojej strony w Twoj± stronê w tym w±tku to by³o ostatnie pytanie, bo w tym temacie z Tob± normalnie pogadaæ nie mo¿na.
Mylisz sie bo mozna, jak sie przestaniecie czepiac Milanu, 3-4 miejsce to dobry wynik ze wzgledu na minusowe punkty, Inter jest w transie bo wlasnie nie ma w tym sezonie z kim rywalizowac, Juve w 2 lidze, Milan zaczal od minusow + pozniejsze kontuzje, to tez sie nalozylo na wyniki Milanu, w przyszlym sezonie Inter az taki pewny siebie nie bedzie, poza tym skoro Inter taki super to czemu odpadl z Valencia? Widocznie nie jest taki dobry jak sie wydaje...a Bayern? Bayern nie zaczal z minusami i nie mial oslabionej kadry tak bardzo jak Milan, widzisz przez pol zimy Milan gral bez trzech podstawowych obroncow, wiec mogl miec jakies wpadki...bo Milan to wielka firma to wg. was powinni zawsze byc liderami, no ale pilkarze to nie roboty :]
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

Inter jest w transie ;) bo juve, milan nie maja jak kupowac meczow. Ile ja widzialem karnych pod 90 minute dla Milanu tak z 2 sezony w tyl

czemu Milan gra gozej ? Wiek .... ja rozumiem ze gracze doswiadczeni i w wielu sytuacjach potrafia odruchowo odnalezc sie w danej sytuacji...ale natury sie nie oszuka ;) :p


Jak na moje przejdzie Milan przejdzie Bayern...hmm niech Milan obejmiue prowadzenie w tym dwumeczu to dla BAyernu mogila...bo oni potrafia bronic wyniku(tak wiem wiem Liverpool ale to bylo dawno i nieprawda) Pogrom ?eee Moge dac sobie uciac paznokcia ,ze Milan nie straci w zadnym z tych 2 meczow wiecej niz 2 goli ...


Czemu na poczatku pojazd a pozniej obstawianie Milanu ...ee Milna jest slabszy(starszy) niz rok temu... ale na Bayern to spokojnie wystarczy
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Zakarish wrote:Inter jest w transie ;) bo juve, milan nie maja jak kupowac meczow. Ile ja widzialem karnych pod 90 minute dla Milanu tak z 2 sezony w tyl

czemu Milan gra gozej ? Wiek .... ja rozumiem ze gracze doswiadczeni i w wielu sytuacjach potrafia odruchowo odnalezc sie w danej sytuacji...ale natury sie nie oszuka ;) :p


Jak na moje przejdzie Milan przejdzie Bayern...hmm niech Milan obejmiue prowadzenie w tym dwumeczu to dla BAyernu mogila...bo oni potrafia bronic wyniku(tak wiem wiem Liverpool ale to bylo dawno i nieprawda) Pogrom ?eee Moge dac sobie uciac paznokcia ,ze Milan nie straci w zadnym z tych 2 meczow wiecej niz 2 goli ...


Czemu na poczatku pojazd a pozniej obstawianie Milanu ...ee Milna jest slabszy(starszy) niz rok temu... ale na Bayern to spokojnie wystarczy


Hehe, pewnie, ze starczy...Milan stary ale jary...Maldini nadal w formie, szkoda ze Nesty nie ma i Ronaldo nie moze grac...ale i tak damy rade...co do kupowania meczow, z tego co czytalem (i tu powiecie, ze bronie Milanu, ale tutaj to co napisze jest neutralne), Milan jest niewinny, i Galliani nie powinien zostac zawieszony. No ale niestety juz po ptokach...

i wlasnie cos mi sie przypomnialo, Bayern ostatnio duzo strzela, ale Milan b.malo traci, praktycznie wcale...wiec Bayern ma zonka... :)
marcin
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Sun Mar 11, 2007 7:56 pm

Post by marcin »

ha ha najbardzij chce mi sie smiac z Barcy bardzo dobrze ze odpadli :D jeszcze gdyby Chelsea odpadła to było by super a teraz licze ze lige mistrzów wygra AS Roma albo Valencia :D a tak po za tym dobra zadyma była po meczu Valencia Inter 8)
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

72' Manchester U. 6 - 1 AS Roma

Wow, 72 minuta i 6:1 dla MU, nie¼le - ciekawe jaki bêdzie koñcowy wynik ...

Edit: 7:1 siê skoñczy³o :D
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

no i tak jak mowilem Milan przejdzie szwabow

Bayern - Milan 0:2 (2:2 pierwszy mecz)

FORZA MILAN

i jak rok temu po Bayernie byl MU tak i teraz, rok temu przeszli MU, przejda i teraz...
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:no i tak jak mowilem Milan przejdzie szwabow

Bayern - Milan 0:2 (2:2 pierwszy mecz)

FORZA MILAN

i jak rok temu po Bayernie byl MU tak i teraz, rok temu przeszli MU, przejda i teraz...
Nie przejd± :P
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:no i tak jak mowilem Milan przejdzie szwabow

Bayern - Milan 0:2 (2:2 pierwszy mecz)

FORZA MILAN

i jak rok temu po Bayernie byl MU tak i teraz, rok temu przeszli MU, przejda i teraz...
Nie przejd± :P
Bayernu tez mieli nie przejsc...rok temu dali im rade to i teraz dadza...Milan to nie Roma by dac sie sprac...poza tym Mu raz tak zagral, nie znaczy to ze co mecz beda tak grac...
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

Uda³o mi sie trafic wszystkie 4 mecze ;) Szkoda ze juz nie gram w Stsach bo pewnie przebitka za postawienie na wszystkie 4 zespoly bylaby z 3 razy



Co do polfinalow to juz tak wesolo nie jest:
Chelseay -Liverpoolem wedlug statyk powinni sobie poradzic ...no wlasnie Liverpool to typowa druzyna pucharowa.. umie spiac poslady na jeden mecz i obstawiajac u bukow omijal bym ta konfrontacje szerokim lukiem.
Crouch jak ma dzien i dostanie dobra pilke na glowe to nie ma na niego sily. Czech jak na moje po kontuzji nie gra tak rewelacyjnie jak wczesniej. Mourinho kloci sie z Abramowiczem ...No ale "niebiescy" dalej jezeli chodiz o potencjal druzyny odsadzaja Liverpoolczykow + bardzo dobry mecz wyjazdowy z Valencia
Chelsea -Liverpoolem wiec mimo ALE , stawiam tutaj na nowobagackich ...albo jak kto woli rosyjskobogackich

Co do pojedynku Milanu z MU to tutaj faworytem jest MU Sa na fali...i w lidze i w Lidze Misow.... Ostatnio przelamal sie Roney i od tamtej pry gra naprawde dobrze, placzek Ronaldo gra duzo lepiej niz pod koniec pierwszej serii spotkan w lidze, ostatnio blysnal Carrdick, Saha ktory w wielu czolowych klubach znalazl by miejsce w pierwszym skladzie ( jak na moje to np w "Czelisi" zamiast Szewy Murinho na bank by go wystawial... a do tego Gigs ktory przezywa ...ktora to juz mlodosc.. no i rufy na ktorego zawsze mozna liczyc....
A na przeciw tego walca ...solidny podstarzaly Milan (ktos wie czemu kaka nie gral ? tzn wszedl w 87 jakas kontuzja czy co ?...hmm gdybym mial wiecje kasy a kursy by byly kolo 1.5 na MU(chociaz to watpliwe przy ich obecnej formie) to moze bym sie skusil i za 100 cos zagral w STS ...a co do formy to zobaczycie po niedzielnym meczu z "Chesi"
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”