Legia Warszawa

Moderators: Moderator, Polish Moderators

TomaszH
Fan
Posts: 3
Joined: Thu Jul 12, 2007 12:45 pm

Legia Warszawa

Post by TomaszH »

Kocham Legie Warszawa choæ nie mieszkam nawet 100 km od stolicy. Uwa¿am ¿e to najlepszy klub i nie wstydzê siê tego ¿e jestem jej fanem chæ nie jestem z ma³opolski a z dolnego ¶laska. Je¶li kto¶ kocha Legie niech wpisze siê tutaj i poda powody dlaczego. Ja zrobiê to pierwszy.

Kocham Legiê za jej styl gry. Zawodnicy których kupuje s± bardzo utalentowani i ma³o który klub ma takich m³odzików (np. Dawid Janczyk).
Jest wielokrotnym mistrzem Polski i zdoby³a dla Polskich dru¿yn s³awê. Kocham j± za wszystko.

A teraz wy napiszczcie za co kochacie legiê.
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Ja akurat nie kocham Legii
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Wiesz, ¿e ja te¿ nie.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

có¿... (L)egiê mo¿na kochaæ lub nienawidziæ... Dla mnie osobi¶cie (L)egia nie jest prawdziwym klubem w ¿adnym sporcie...
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

No i ostatnie wybryki ich (pseudo)kibiców s± godne po¿a³owania...
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

dostali tylko 2 lata, a gdzie te wybryki przez ostatnie lata na miedzynarodowej arenie...pomineli je chyba...bo inaczej dostaliby z 5...
"If you hate something don't you do it too..."
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Fakt, powinni dostaæ wiêcej ...
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Sucker89
Assistant Manager
Posts: 85
Joined: Mon Jun 25, 2007 4:53 pm
Location: Krosno, Poland ;)
Contact:

Post by Sucker89 »

Jakby dzialacze Vetry pozadnie zadbali o ochrone podczas meczu to do niczego by nie doszlo...
Manager: Sucker89
Team: FC Sucker
Liga: H.368
Season 18: 3 in H.368
Season 19: 1 in H.368
Season 20: 1 in G.123
Season 21: ? in F.???
lubek
Assistant Manager
Posts: 73
Joined: Thu Jan 04, 2007 11:27 am
Location: Gdansk/Poland

Post by lubek »

nie chodzi o ochrone... tylko o zachowanie kibicow (zwierzat?)... jedziesz w gosci, jestes u siebie to sie zachowuj.. :?
SEZON 14 - H.531 [1]:)
SEZON 15 - G.177 [3] :/
SEZON 16 - G.177 [2] :D
SEZON 17 - F.59 [5] :|
SEZON 18 - F.59 [?]
SEZON 25 - H.1219 [2] po przerwie
SEZNON 26 - G.407 [4]
SEZON 27 - G.407 [?]
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Post by Adas =) »

<hahahahahahahahahahaha> Ja tez "kocham" lEGIE... <hahahhaaha>

Uwazam ze to glupi temat !!! i wypadalo by go wywalic... bo kazdy moze taki temat stworzyc...w skutek czego zaraz powstana jakies zamieszki... i glupie dogryzanki...

PS- kocham POLONIE WARSZAWA...mam tworzyc oddzielny temat... ?

Temat END !!! Do kasacjii.

PS - TomaszH... wzroszyla nas twoja historia...
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Raczej nikt tutaj nie wypowiada siê niekulturalnie o Legii. Komentujemy obiektywnie fakty. Temat by³ albo prowokacj±, albo jego twórca na prawdê nie widzia³, ani nie s³ysza³ co siê dzia³o na i po meczu Legii z Vetr±. Pomijaj±c wybryki kibiców to Legia by³a po prostu s³abiutka.

A niech temat na razie zostanie - zobaczymy jakie bêd± kolejne opinie i mo¿e autor topicu to jako¶ skomentuje.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
TomaszH
Fan
Posts: 3
Joined: Thu Jul 12, 2007 12:45 pm

Post by TomaszH »

Na mecze jad± normalin kibice , którzy chc± obejrzeæ mecz i jad± kibice szukaj±cy wrazeñ. A to boli bo klub przez nich cierpi i to do¶æ bole¶nie. Legia gra³a s³abo i nie ma wyt³umaczenia na zachowanie kibiców. Szkoda bo uwa¿am ¿e lepiej jest przegraæ z chonorem ni¿ tak jak ostatnio...

Adas=) jak chcesz to zak³adaj mi wyniki Poloni ze tak powiem lataj± i mo¿ecie tez stworzyc temat w którym popiszecie np. o aferze korupcyjnej.
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

i tu sie zgodze z Tomaszem...dzial ogolna dyskusja, wiec temat dowolny, a to ze zalozyl temat o Legii to zadna prowokacja ani nic, po prostu kibic, chce podyskutowac i tyle, nie jego wina ze trafil w momencie złym dla Legii, ale pogadac zawsze mozna...


co do tematu samej Legii...kiedys w miare lubilem, jak gral "Miętowy" - Marcin Mięciel dla niewiedzacyh :P...i nie zapomne jednego meczu z 97 roku z Widzewem (im kibicuje) gdzie Legia prowadzila do 88 min 2:0 i miala mistrza w kieszeni, w 5 min Widzew trzy gole i 3:2, choc remis wystarczyl do obrony mistrzostwa...rozplakalem sie wtedy, cieszylem sie bardzo, ale tez mi troche zal bylo Legii, bo obie ekipy wtedy stworzyly niesamowite widowisko...choc poza stadionem tez sie pokazali kibice tym razem...ludzie nie zdazyli z pociagu wysiasc i juz kamienie wylapywali...do czego daze...od dawna klub sobie nie radzi z kibicami Legii bo Ci robia co chca, dlaczego ŁKS nie ma takich klopotow, choc ich kibole sa ponoc najgorsi w Polsce....
"If you hate something don't you do it too..."
sinus
Assistant Manager
Posts: 62
Joined: Fri Sep 29, 2006 2:04 pm

Post by sinus »

Adas =) wrote:<hahahahahahahahahahaha> Ja tez "kocham" lEGIE... <hahahhaaha>

Uwazam ze to glupi temat !!! i wypadalo by go wywalic... bo kazdy moze taki temat stworzyc...w skutek czego zaraz powstana jakies zamieszki... i glupie dogryzanki...

PS- kocham POLONIE WARSZAWA...mam tworzyc oddzielny temat... ?

Temat END !!! Do kasacjii.

PS - TomaszH... wzroszyla nas twoja historia...

Adas ja tam nie przepadam za legi± ale jak narazie to Ty jeden dogryz³e¶ w tym temacie. Chociarz darzê Ciê szacunkiem uwa¿am ¿e ¼le post±pi³e¶ pisz±c ten temat bo jak narazie nie by³o oprócz TomaszH'a innej osoby która kocha legiê a i tak nie dogryzali. Pozdro
gg.1718570
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Post by Adas =) »

O przepraszam... czy ja komus dogryzlem... poprostu wyrazilem swoje zdanie na temat TEMATU... Niestety jestem przewrazliwiony na tym pkt. mieszkam w warszawie...w miescie gdzie nie moge wyjsc na ulice w koszulce polonii bo przeciez zaraz dostal bym...
Dlatego odebralem temat jako wywyzszanie sie jednego klubu... bo sorry tematem jest jedna druzyna... caly temat poswiecony na jedna druzyne...lekka przesada...zaraz forum bedzie pekalo w szfach...jak zaczniemy wymieniac cala ekstraklase, II lige, III lige...itd. o to mi chodzi.

Poprostu podkreslam bezsensownosc wypowiadania sie na temat jednej druzyny w odrebnym temacie.

NIKOMU NIE DOGRYZLEM i prosze nie odbierac mnie jak jakiegos polmuzga ktory szuka zaczepki.

Trzymka.
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”