BANY

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

BANY

Post by Gladiator »

Dostaliśmy odgórne polecenie, żeby ucinać wszelkie rozmowy o banach na forum, a osoby uczestniczące w tych rozmowach surowo karać. Dlatego apeluje, abyście nie zakładali wątków o tej tematyce, szczególnie chodzi o wątki, których celem jest rozmowa o konkretnych sytuacjach, o banach dla konkretnych osób, a tak¿e wątki w których ktoś oskarża kogoś o oszustwa. Przedstawię tutaj co należy zrobić w momencie, gdy otrzyma się ban.

Powodem bana w grze mogą być sytuacje opisane => tutaj <=.

Jest tam sugestia, aby kontaktować się przez sheriffs@soccerproject.com.
Doszły mnie słuchy, że nie zawsze poczta na ten adres dochodzi.
Zatem można też zapytać konkretnego szeryfa w swojej sprawie. Należy wtedy kontaktować się poprzez adres nick@soccerproject.com, gdzie słowo nick należy zastąpić nickiem szeryfa (jego nazwę menedżera w grze), np. raynook@soccerproject.com.

Jednak przede wszystkim należy siê skontaktować z szeryfem, który wydał decyzję o banie .
Powinien on wysłać do nas wiadomość na e-mail, w której informuje nas o fakcie otrzymania bana. Korespondencję z szeryfem należy prowadzić w języku angielskim, bądź w języku kraju z którego szeryf pochodzi. Należy najpierw poprosić o podanie szczegółowego powodu bana, a potem podać sensowne wyjaśnienie zaisnstniałej sytuacji - nie ma innego sposobu na uzyskanie odbanowania.

Jak nasze konto zostało zbanowane, to przede wszystkim nie siejmy paniki. Sprawdźmy pocztę, czy jest to ban za ewentualne oszustwa. Czasami konto jest chwilowo banowane, z powodu tego, że ktoś próbował się nam na nie włamać. Po jakiś 5-10 minutach dochodzi wtedy do odblokowania.

Nikt na forum nie jest w stanie Wam w tej sytuacji pomóc. Prośby o pomoc na forum mijają się z celem, my moderatorzy nie mamy możliwości odbanowania kogokolwiek.

Kary za nie przestrzeganie zakazu :
- pierwsze wykroczenie = ostrzeżenie,
- drugie wykroczenie = ban.

Takie mamy odgórne zalecenia (nakazy), także nie będziemy robić w tej kwestii wyjątków.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
jar123456
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:18 am

Re: BANY

Post by jar123456 »

taaak,odgórnie nakazali zabraniać rozmów o banach i konkretnych przypadkach!!! to banda oszustów. Zauważyć idzie że wszystkich polaków którzy zaczynają się liczyć w SP,robią szybkie postępy,wykluczją za takie bzdury że szok!!!! To już jest szczyt wszystkiego,i karzą milczeć na forum o konkretach!!! to jest dyktatura dosłownie. Wykluczą cie i musisz byc cicho i nikomu co i jak nie pisać żeby się ciemny naród nie burzył. ja mam tez po ekipie! nie będę pisał za co bo ZABRONIONE :)
ŚMIECH NA SALI,można się domysleć kto za tym wszystkim stoi i trzyma łapę.
piszcie jutro do mnie od rana na GG to się uśmiejecie za co ban był!!!! nr GG 600205
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”