Zlot graczy z Polski ???

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Zlot graczy z Polski ???

Post by Kefu »

Jak myslicie panowie czy cos takiego ma szanse zaistniec? :)
Pomysl wydaje mi sie trafny, mozna by bylo cos zorganizowac.
Moglbym sie nawet tym zajac ale mieszkam na slasku, dokladnie w Zabrzu i niektorzy (polnocna Polska) mieliby daleko. Najlepiej gdyby zajal sie tym ktos z srodkowej Polski.
Ewentualnie piszcie jak wam nie jest za daleko do Zabrza to moge sprobowac cos zorganizowac.
Jezeli uwazacie pomysl za dobry to wpisujcie sie tu na liste chetnych i rzucajcie pomyslami jak by mial ten zlot wygladac.
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

ja jestem za, a nawet przeciw :)

a tak powaznie, juz kiedys z Gladim o tym myslelismy, zreszta z Toba tez rozmawialem o tym jakis czas temu...i temat wraca, i bardzo dobrze, na pewno byloby troche chetnych, tylko pytanie gdzie? w sumie srodek Polski teoretycznie najlepszy, bo kazdy ma "rowna droge" do pokonania..., no ale bedzie tam gdzie znajdzie sie organizator...a kiedy? chyba przyszle wakacje najlepsze...mamy caly rok na obgadanie pomyslu, na pewno znajdzie sie trcohe nowych ciekawych postaci na forum...moze byc fajnie...ale zeby nie skonczylo sie na slomianym zapale...ja moze i moglbym zorganizowac, ale nie sam, sam nie podolam...potrzeba pare osob z £odzi i okolic....wiec teoretycznie 2 miejsca sa...Zabrze i £ód¼...czekamy na dalsze propozycje pomocy badz zorganizowania...
"If you hate something don't you do it too..."
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Tutaj s± fotki ze spotkania graczy jakie zorganizowano w Gent bodaj¿e. Tak dla ciekawskich.

A nasze polskie spotkanie graczy - czemu nie.
Jestem ciekaw kto by przyby³.
Ja - je¶li by mi to z niczym wa¿nym nie kolidowa³o - chêtnie pojawi³bym siê na takim zlocie ;P.

Jakby ten zlot mia³ wygl±daæ :D ? Có¿, mam swoje teorie ;).
Zapewne tak jak statystyczne spotkanie Polaków ;).
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Gladiator wrote: Jakby ten zlot mia³ wygl±daæ :D ? Có¿, mam swoje teorie ;).
Zapewne tak jak statystyczne spotkanie Polaków ;).
hehe ciekawe jakie....porzadna bateria piwska albo wódy :P

przedstaw swoja wizje....to by na pewno pomoglo...chyba ze zrobilem to za Ciebie :P
"If you hate something don't you do it too..."
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Chyba mnie wyrêczy³e¶ :D.
Oczywi¶cie to dotyczy tylko pe³noletnich userów ;P.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

no tak co do alko to nie ma watpliwosci ale to na sam koniec. Mozna by bylo tak jak nasi koledzy zza granicy rozegrac najpierw meczyk a pozniej jakis grill i piwko na swiezym powietrzu. Mysle ze byloby ciekawie,szczegolnie pod koniec :)
Tak jak napisal Gladiator ostatnia czesc imprezy przeznaczona dla pelnoletnich :D
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Kefu wrote:no tak co do alko to nie ma watpliwosci ale to na sam koniec. Mozna by bylo tak jak nasi koledzy zza granicy rozegrac najpierw meczyk a pozniej jakis grill i piwko na swiezym powietrzu. Mysle ze byloby ciekawie,szczegolnie pod koniec :)
trzeba do tego teren z boiskiem i blisko z grillem i browarem...by w przerwie uzupelnic stracona energie :P
"If you hate something don't you do it too..."
Meler
Team Manager
Posts: 150
Joined: Thu Sep 13, 2007 11:08 pm

Post by Meler »

No ja jestem za! :D moze Tiban tez pojedzie (tzn mam nadzieje). Co prawda jestem z WLKP ale do £odzi chyba jakos trafie :) A co do meczu to jak najbardziej no i oprocz alko to jeszcze jakies masa¿ystki by sie przyda³y (wrazie kontuji) 8)
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

pearljammer wrote: trzeba do tego teren z boiskiem i blisko z grillem i browarem...by w przerwie uzupelnic stracona energie :P
mam idealny moge fotki strzelic i wystawic na forum ale jak juz wczesniej pisalem niektorym moze Zabrze nie pasowac (za daleko). Boisko jest na osiedlu na ktorym sie wychowalem. Ostatnio je odnowili takze jest calkiem OK. Grilla tez jest gdzie zrobic, gorzej z miejscami siedzacymi ale nikt nie przyjedzie zeby siedziec :)
Musialbym porozmawiac z ludzmi odpowiedzialnymi za ten teren czy bylaby taka mozliwosc.
Jezeli impreza mialaby wygladac bardziej profesjonalnie to moj szwagier ma firme cateringowa i moglby nam udostepnic sprzet do lania piwska, ewentualnie moge porozmawiac o jakis lawkach i stolikach do siedzenia.
Z mala pomoca bylbym w stanie na przyszle lato urzadzic cos takiego.
No ale w takim zlocie najwazniejsi sa ludzie bez nich to chocby na stadionie slaskim, impreza nie wypali.
Takze chetni, w 100% pewni tego ze przyjedziecie, wpisujcie sie
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Stracon± energiê mo¿na uzupe³niaæ w trakcie meczu napojami energetyzuj±cymi ;).

No ale tak serio, to nie chodzi o to, ¿eby od po³udnia byæ w stanie wskazuj±cym. Tak jak napisa³ Kefu - jaki¶ grill, albo ognisko, co¶ do jedzenia - nabicia na patyk, albo po³o¿enia na grilla - mo¿na pogadaæ, przep³ukaæ gard³o, przek±siæ to co siê upiek³o i ju¿.
Wcze¶niej meczyk - czemu nie - trochê mi w tym roku spad³a forma i morale z braku meczów, ale da³bym rade.
Termin najlepszy na to to lato :D (siê zrymowa³o).
Szczegó³y trzebaby przedyskutowaæ, a to potrwa, a jesieñ/zima to raczej nie jest najlepszy termin na co¶ takiego.
------------------------------------------------
Zale¿y od tego jaki termin - ale jak bêdzie mi pasowa³o, to siê piszê na takie spotkanie.
Ciê¿ko powiedzieæ teraz, co bêdê latem za rok robi³, ale s±dzê, ¿e tyle to dam rade.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Kefu jak masz wszystko co potrzeba to nic tylko organizowac...mi troche do Zabrza daleko, ale pojechalbym na pewno :) w tej chwili jakby bylo to co piszesz to sadze, ze kazdy kto chcialby byc na takim zlocie to pojechalby nawet majac daleko...od czego mamy pkp...
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Nawet spoko pomysl, ja bym wpadl o ile ktos odebralby mnie z dworca bo blakac sie po jakims miescie to masakra :)hehe.

A tak na powaznie to jesli termin bedzie wolny w moim terminarzu to napewno bym wpadl.

Nikt o tym nie wspomnial, ale ja uwazam, ze planowanie zlotu na jeden dzien raczej nie ma sensu i przydaloby sie zorganizowac jakies miejsce noclegowe.

Co do daty to mozna zawsze wykombinowac taka weekendowa i "atrakcje turystyczna" w postaci wypadu na jakis mecz ligowy, w miejscowosci w ktorej odbylby sie zlot.

Aha i najwazniejsza sprawa to dostep do neta dla kazdego bo nasi forumowicze zechca ustawic sklady na mecze, a przy tym dobrze mozna powymieniac sie informcjami na temat kazdego zespolu (menadzera) :):)
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Ufuss odbior z dworca to podstawowa sprawa...termin planujemy wakacyjny, za rok...wiadomo, ze z noclegiem, a z tym dostepem do SP to nie przeginaj :P nie umrzesz jak jeden dzien weekendowy nie zajrzysz, poza tym gdzies tam na pewno kafejka jest, no i o informacjach bedziesz mogl powymieniac sie live...co do meczu ligowego to odpada, w wakacje nie graja, chyba ze w sierpniu, ale to chyba nie najwazniejsze, to sa dodatkowe koszta, a sama impreza nie wynioslaby Cie 20-30 z³ tylko ok 150. Liczac bilety pkp np. ze srodka Polski to 80 z³ w obie strony 37% ulgi, studenci maja 50% znizki...jakies 30 z³ na nocleg bo wiadomo, ze bedzie to jakies schronisko mlodziezowe badz cos tego typu, zeby ludzie bez legitymacji mogli wejsc no i jakas kasa na proviant, jak liczylismy byloby ok 30-40 z³ na g³owe wliczajac piwo, grill i jakies przekaski...wiadomo, kosztowac 30 z³ to nie bedzie, tylko tak jak pisalem ok 150-170, ale raz na pewno warto :)
"If you hate something don't you do it too..."
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

Ufuss wrote:Nawet spoko pomysl, ja bym wpadl o ile ktos odebralby mnie z dworca bo blakac sie po jakims miescie to masakra :)hehe.

A tak na powaznie to jesli termin bedzie wolny w moim terminarzu to napewno bym wpadl.

Nikt o tym nie wspomnial, ale ja uwazam, ze planowanie zlotu na jeden dzien raczej nie ma sensu i przydaloby sie zorganizowac jakies miejsce noclegowe.

Co do daty to mozna zawsze wykombinowac taka weekendowa i "atrakcje turystyczna" w postaci wypadu na jakis mecz ligowy, w miejscowosci w ktorej odbylby sie zlot.

Aha i najwazniejsza sprawa to dostep do neta dla kazdego bo nasi forumowicze zechca ustawic sklady na mecze, a przy tym dobrze mozna powymieniac sie informcjami na temat kazdego zespolu (menadzera) :):)
Z tym odbiorem z dworca PKP to nie masz sie co martwic napewno bym zorganizowal jakis komitet powitalny :D
Co do meczu ligowego to tak jak napisal pearl byloby ciezko bo w lato nie graja.

A co do neta, to jak tak bardzo Ci zalezy to w Orange jest opcja bezprzewodowego na karte. Hehe. Wezme Laptopa i po klopocie, kazdy bedzie mial swoje 5 min i bedzie smiesznie. Trzeba by tulko zalatwic modem bo nie posiadam. Ale to juz taka hardcorowa wersja, bo wydaje mi sie ze mozna wszystko ustawic przed wyjazdem i nic sie nie stanie.

Co do wymiany informacji, to trzeba bedzie sprytnie podejsc do sprawy:
-Upoic alkoholem Gladiatora, perla, ogolnie ludzi z czolowki i wyciagnac z nich sposob na sukces :D:D:D ¯arcik ofkos :)
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Znajac sybkosc PKP to 12h minimum bede w pociagu, wiec na jednym dniu abstynencji SP sie nie skonczy, ale to szczegol.

Cena wyjazdu to raczej tez nie najwazniejsza sprawa, bo jesli ktos bardzo zechce pojechac bedzie zbieral po 10-20zl co miesiac, tak zeby wystarczylo mu chociaz na bilet w 2 strony i kanapki z domu, a reszte juz sie jakos skombinuje w grupie, bo wiadomo ze nie u kazdego z kasa jest wspaniale i nie zostawi sie kogos o suchym pysku, bez jedzenia i dachu nad glowa :).

Miejsce najlepiej jakis na uboczu, nie tak totalnie w centrum miasta, bo musza byc warunki do tego zeby moc sie glosniej zachowywac nikomu nie przeszkadzajac :).

Pearl z meczem to byla propozycja, no moze troche nieprzemyslana bo niekazdy by cos takiego chcial i niekazdego stac, ale tez nie moze to byc tak ze rozegramy meczyk, pozniej gril i %, musi zawsze byc jakis plan rezerwowy w razie jakby sie robila kijowa atmosfera :), ale znajac zycie to i tak zacznie sie od jakiegos rozluzniacza.

Jednak narazie najwazniejsze to chyba jednak zeby bylo w miare jasno okreslone miejsce i termin zlotu, tak zeby ludzie sie mogli zdeklarowac, czy maja ochote na cos takiego i czy beda w stanie w zlocie uczestniczyc.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”