Zlot graczy z Polski ???

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Leonardo wrote:
Gladiator wrote:z checia przysi±dê do maratonu piwnego
To wypowied¼ Kefu.
Co nie znaczy, ¿e i ja bym tego nie powiedzia³ :)
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Do mnie Was nie zaproszê, bo nie ma gdzie..
ale mieszkam w wlkp, wiêc ka¿demu by³oby mniejwiêcej równo..

Potrzebujemy miejscówki z :

Stacj± pkp, pks, innym tego typu bullshitem
Miejscem do spania ( 1 dzien to nie potrwa znaj±c ¿ycie, my¶lê o weekendzie pt-nd)
Miejscem na boisko i grilla
Z dala od miasta, by mo¿na by³o spokojnie wyrazaæ swe emocje
jaka¶ salka wyk³adowa, bo Glad bêdzie mieæ dla nas wyk³ad, ajk okantowaæ boty:P

Proponuje PT przyjazd wieczorek zapoznawczy przy piwku
sobota mecz grill, konferencja spo¿ywanie mocniejszych trunków
Niedziela wyjazd dod domów

aa nie zapomnijcie, ¿e je¶æ musimy (1 grill nie wystarczy)
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

Leonardo wrote:Do mnie Was nie zaproszê, bo nie ma gdzie..
ale mieszkam w wlkp, wiêc ka¿demu by³oby mniejwiêcej równo..

Potrzebujemy miejscówki z :

Stacj± pkp, pks, innym tego typu bullshitem
Miejscem do spania ( 1 dzien to nie potrwa znaj±c ¿ycie, my¶lê o weekendzie pt-nd)
Miejscem na boisko i grilla
Z dala od miasta, by mo¿na by³o spokojnie wyrazaæ swe emocje
jaka¶ salka wyk³adowa, bo Glad bêdzie mieæ dla nas wyk³ad, ajk okantowaæ boty:P

Proponuje PT przyjazd wieczorek zapoznawczy przy piwku
sobota mecz grill, konferencja spo¿ywanie mocniejszych trunków
Niedziela wyjazd dod domów

aa nie zapomnijcie, ¿e je¶æ musimy (1 grill nie wystarczy)
Pomys³ I klasa tylko czy kazdego bedzie stac na takie spotkanie?
Mysle ze ja dam rade. Zreszta co ja gadam napewno dam rade, nie codziennie sie ludzie z SP spotykaja :D

Co do dalszej czesci:
Zabrze jest miastem na prawach powiatu. Le¿y w województwie ¶l±skim, w zachodniej czê¶ci Górno¶l±skiego Okrêgu Przemys³owego (50, 18° N 18, 46° E). Miasto zajmuje powierzchniê 80,43 km kw. Od pó³nocnego wschodu graniczy z Bytomiem, od wschodu z Rud± ¦l±sk±, od po³udnia z gmin± Giera³towice, od zachodu z Gliwicami, a od pó³nocnego zachodu z gmin± Zbros³awice. Hehe to byl zart
  • Mamy stacje PKP,PKS i inne tego typu bullshity
  • Co do miejsca do spania to jeszcze sie nie orientowalem ale napewno cos taniego sie znajdzie (ewentualnie holtel **** Ibis) :D
  • Boisko i miejsce na grilla znajduje sie jakies 5 km od centrum, na uboczu miasta. Dokladnie w dzielnicy w ktorej sie wychowalem 8)
  • Co do salki wykladowej to wydaje mi sie ze nie jest to konieczne, rownie dobrze Gladiator moze zrobic wyklad na swierzym powietrzu :)
  • ..."aa nie zapomnijcie, ¿e je¶æ musimy (1 grill nie wystarczy)"...
    z autopsji wiem ze na napojach wyskokowych mozna pociagnac weekend bez jedzenia :) ale jesli komus bedzie brakowalo jedzenia to w Zabrzu tak jak i w innych miastach jest sporo barow szybkiej obslugi wiec nie ma sie o co martwic.
Zachecam do odwiedzenia mojego miasta, lecz nie nalegam :D
Jezeli bedziecie mieli lepsza miejscowe z checia pojade na gotowe :)
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Zapał
Team Manager
Posts: 183
Joined: Tue Aug 14, 2007 12:00 pm
Location: Zabrze

Post by Zapał »

Kefu wrote:
Leonardo wrote:Do mnie Was nie zaproszê, bo nie ma gdzie..
ale mieszkam w wlkp, wiêc ka¿demu by³oby mniejwiêcej równo..

Potrzebujemy miejscówki z :

Stacj± pkp, pks, innym tego typu bullshitem
Miejscem do spania ( 1 dzien to nie potrwa znaj±c ¿ycie, my¶lê o weekendzie pt-nd)
Miejscem na boisko i grilla
Z dala od miasta, by mo¿na by³o spokojnie wyrazaæ swe emocje
jaka¶ salka wyk³adowa, bo Glad bêdzie mieæ dla nas wyk³ad, ajk okantowaæ boty:P

Proponuje PT przyjazd wieczorek zapoznawczy przy piwku
sobota mecz grill, konferencja spo¿ywanie mocniejszych trunków
Niedziela wyjazd dod domów

aa nie zapomnijcie, ¿e je¶æ musimy (1 grill nie wystarczy)
Pomys³ I klasa tylko czy kazdego bedzie stac na takie spotkanie?
Mysle ze ja dam rade. Zreszta co ja gadam napewno dam rade, nie codziennie sie ludzie z SP spotykaja :D

Co do dalszej czesci:
Zabrze jest miastem na prawach powiatu. Le¿y w województwie ¶l±skim, w zachodniej czê¶ci Górno¶l±skiego Okrêgu Przemys³owego (50, 18° N 18, 46° E). Miasto zajmuje powierzchniê 80,43 km kw. Od pó³nocnego wschodu graniczy z Bytomiem, od wschodu z Rud± ¦l±sk±, od po³udnia z gmin± Giera³towice, od zachodu z Gliwicami, a od pó³nocnego zachodu z gmin± Zbros³awice. Hehe to byl zart
  • Mamy stacje PKP,PKS i inne tego typu bullshity
  • Co do miejsca do spania to jeszcze sie nie orientowalem ale napewno cos taniego sie znajdzie (ewentualnie holtel **** Ibis) :D
  • Boisko i miejsce na grilla znajduje sie jakies 5 km od centrum, na uboczu miasta. Dokladnie w dzielnicy w ktorej sie wychowalem 8)
  • Co do salki wykladowej to wydaje mi sie ze nie jest to konieczne, rownie dobrze Gladiator moze zrobic wyklad na swierzym powietrzu :)
  • ..."aa nie zapomnijcie, ¿e je¶æ musimy (1 grill nie wystarczy)"...
    z autopsji wiem ze na napojach wyskokowych mozna pociagnac weekend bez jedzenia :) ale jesli komus bedzie brakowalo jedzenia to w Zabrzu tak jak i w innych miastach jest sporo barow szybkiej obslugi wiec nie ma sie o co martwic.
Zachecam do odwiedzenia mojego miasta, lecz nie nalegam :D
Jezeli bedziecie mieli lepsza miejscowe z checia pojade na gotowe :)
Kefu zapomnia³e¶ dodac jakie atrakcje mamy w Zabrzu
http://kopalniaguido.pl/news.php
lub
http://www.luiza.zabrze.pl/zwiedzanie.php
je¶li spotkanie odbêdzie siê w Zabrzu to moja propozycja co do imprezy po rozegraniu meczu to "Sztolnia Luiza" na miejscu jest knajpa :D
Last edited by Zapał on Tue Sep 18, 2007 8:27 pm, edited 1 time in total.
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Trudno .. ;] "projekt mazury" upadl :P

Co do Zabrza jak mowilem ;] nic nie mam tylko odleglosc :<
Zreszta :D Ja prawie wszedzie mam daleko po za Lodzia z tych propozycji ;)
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

No fakt Zapa³, zapomnia³em calkiem o naszych atrakcjach priorytetowych :)
Za grosze mozna wynajac knajpe w sztolni, miejsca spokojnie bedzie na 30 osob a do tego mozna zwiedzic podziemia kopalniane.
Powtorze sie po raz kolejny, ludzi, ludzi nam brakuje. Pomysly sa ale co z tego :D
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

¿ tym swie¿ym powietrzem to bym uwa¿a³, bo jak siê rozpada, to mo¿e byæ ¼le..:P

Sztolnie.. NIEEEE!!
sprawa podobna jak z jeziorem...:P
Chyba, ze zarêczycie, ¿e po spo¿yciu NIE da siê tam zgubiæ w co nie wierze:P
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

Leonardo wrote: Chyba, ze zarêczycie, ¿e po spo¿yciu NIE da siê tam zgubiæ w co nie wierze:P
Zarêczam!!! :)
By³em tam na sylwestra (impreza na ok 30 osob). Wszyscy dobrze mieli w czubach i nikt sie nie zgubil, wiec nie ma sie o co martwic. Za mala kase mozna fajnie tam poimprezowac. Tam na miejscu zawsze jest ktos kto moze nas oprowadzic po sztolni, takze pelen spokoj :)
No ale jak uwazacie, jest to pomysl jeden z wielu
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Kefu wrote:By³em tam na sylwestra (impreza na ok 30 osob). Wszyscy dobrze mieli w czubach i nikt sie nie zgubil.
Tam na miejscu zawsze jest ktos kto moze nas oprowadzic po sztolni, takze pelen spokoj :)
No ale jak uwazacie, jest to pomysl jeden z wielu

Moze nikt sie nie zgubil, a moze dopiero rano sie odnelezli jak wytrzezwieli (bo znali droge do wyjscia) :)

Z taka wycieczka to tez moga byc problemy, bo kto by sie tam trzymal przewodnika. :) Pamietam jeden wypad klasowy w gory, gdzie przewodnik dotarl na szczyt dopiero pare minut za nami. :)
Moze teraz jestem troche starszy i madrzejszy, ale nigdy nie wiadomo co komu po % sie w glowie ubzdura :D
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Ufuss wrote:ale nigdy nie wiadomo co komu po % sie w glowie ubzdura :D
I niech to bêdzie motto przewodnie naszego zlotu ;D
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

Leonardo wrote:
Ufuss wrote:ale nigdy nie wiadomo co komu po % sie w glowie ubzdura :D
I niech to bêdzie motto przewodnie naszego zlotu ;D
Jezeli takie ma byc nasze motto przewodnie to ja mam pomysl:
Mam kumpla, ktory z zawodu jest spawaczem, jak dam mu rok czasu to pospawa nam ladna klatke 20m x 20m plus kazdemu lancuch do nogi i wtedy bedziemy bezpieczni. Bedzie elegancka impreza :D

A tak na powaznie to mam nadzieje ze kazdy umie sie zachowac jak wypije. Bo jesli nie to moze lepiej jak zostanie w domu!

Jezeli zlot w Zabrzu doszedl by do skutku to napewno bym nie chla³ na umur i staralbym sie dopilnowac porzadku (w miare mozliwosci)

Jezeli macie pomysly to piszcie bo jak na razie to sa same wypowiedzi, ze to nie tamto tez nie. Skoro uwazacie ze jakis pomysl jest zly to uargumentujcie to pozadnie (a nie ze po % sie komus cos ubzdura)
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

ale zeby przejsc sie po sztolni to wiadomo, ze nie po pijanemu...wycieczka przed piciem, potem mozna usiasc i pic...coraz bardziej podoba mi sie Zabrze, choc ogolnie Slask jest "syfiasty" znaczy brudny to i tak chetnie pojade...w czerwcu bylem w Chorzowie to teraz czas na Zabrze...poza tym widze, ze innych propozycji nie ma wiec Kefu chyba mozesz zaczac dzialac...paru chetnych juz jest, a czy bedzie wiecej niz 20 to sie okaze...nie to trudno i tak juz niezla ekipa sie zglosila...
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Kefu my sie wypowiadamy tak odrazu asekuracyjnie, bo wiadomo ze kazdy dysponuje jakas kultura, ale nie znamy sie az tak dobrze, zeby moc na 100% stwierdzic, ze ktos nie zechce sie odlaczyc od grupy i gdzies zaginie, albo po pijaku nie wpadnie do wody, a jak wiadomo o wypadek nietrudno.
Dobrze ze sa pomysly, ale pamietajmy o tym, ze najlepszy plan, to spontan.
A tak naprawde to napewno nawet jesli sie wszystko zaplanuje od A do Z, to i tak sie conieco pozmieniaja, bo albo ktos bedzie zmeczony, albo poprostu sie nie bedzie chcialo.

Najwazniejsze to miejscowka do spania, jakies boisko do zagrania meczyku (oczywiscie bezemnie, bo pluca wypluje), jakies miejsce do grila, badz rozpalenia ogniska i zeby to wszystko bylo na jakims uboczu w bezpiecznym miejscu (z daleka od rzeki, jeziora, lub jakichs innych niebezpiecznych miejsc), tak zeby nie przeszkadzalo mieszkancom, ani tez zeby nie zwalila nam sie na glowe jakas gromadka niezaproszonych typow.
Wiem ze o cos takiego troche trudno, ale ty znasz dobrze swoje miasto i pobliskie okolice wiec masz napewno lepsza orientacje czy cos takiego jest mozliwe do zrealizowania.

Reszta to tzw "atrakcje turystyczne", ktorych najlepiej zeby bylo jak najwiecej i zeby ich mozliwosc mogla ulec zmianie, wiec wiesz jesli masz jakies pomysly to pisz, jesli bedzie duzy entuzjazm do zorganizowania czegos takiego to sie wpisze do grafiku, a jak nie to zawsze moze zostac wariantem zapasowym, na czas jak juz sie spotkamy.

Ale najwazniejsze to ludzie ktorych jak narazie nie jest za wiele.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Ufuss wrote: Ale najwazniejsze to ludzie ktorych jak narazie nie jest za wiele.
najwyzej spotkamy sie w 10 osob, lepsze to niz nic...ale sadze, ze w wakacje to i znajda wolny weekend jeszcze inne osoby ktore sie udzielaja na forum...damy rade...co do spania to tak jak juz pisalem, pewnie jakies schroniska mlodziezowe czy cos w tym stylu gdzie za nocke zaplacisz do 30 z³.
"If you hate something don't you do it too..."
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Spokojnie - jeszcze prawie rok do spotkania. Kto¶ siê mo¿e wykruszyæ, kto¶ na pewno do tej stawki do³±czy.
Temat bêdzie tutaj wisia³, bo go zaraz przykleje, ¿eby by³ widoczny.

Co do pomys³ów przedstawionych przez Kefu - podobaj± mi siê.
G³ównie chodzi o to, ¿eby siê spotkaæ i pogadaæ, ale wszelkie atrakcje mile widziane.
Mazury odpad³y z tego wzglêdu, ¿e raczej ka¿dy ma tam daleko, no i pewnie wynios³oby to wszystko do¶æ drogo.
Na spokojnie przedyskutujmy techniczn± czê¶æ takiego spotkania, poczekamy na kolejnych chêtnych, zobaczymy co z tego bêdzie.

Kefu - z t± klatk± alkoholoochronn± to te¿ niez³y pomys³ :P
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”