Szkółka juniorska

Moderators: Moderator, Polish Moderators

iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: Szkółka juniorska

Post by iletlovein »

rybkins wrote:a ja mam pytanie takiego typu:
czy na poziom wyszkolenia juniora ma wpływ to czy gra w meczach podczas jego rozwoju, czy niezależnie od tego czy bedzie gral czy grzal lawe to rozwoj jego bedzie taki sam i co za tym idzie jego koncowa ocena?
Nie ma, czy gra czy nie trenuje tak samo. Jednak gdy gra od małego to zbiera doświadczenie, co za tym idzie.. ocena ogólna jest ciut wyższa (0 1-2% na oko) w momencie gdy zawodnik jest wytrenowany na maksa (dzięki doświadczeniu). Więc różnice są znikome. Polecam na ławę, chyba, że nie masz kim grać.
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re:

Post by kubik »

pearljammer wrote:heh a ja juz dawno juniorka nie widzialem :( 3 razy z rzedu nie wyszedl, cos opiekun z Gibraltaru sie nei sprawdza :-P ale mam nadzieje, ze 4 wyjdzie i bedzie mial ciekawa narodowosc, po to mam takiego opiekuna zeby losowe narodowosci wypuszczal :-D
Jak to losowe narodowości? Jest taka możliwość? Ja mam kitajca i nie zamierzam go zmieniać ale jestem ciekaw...
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Re:

Post by pearljammer »

kubik wrote:
pearljammer wrote:heh a ja juz dawno juniorka nie widzialem :( 3 razy z rzedu nie wyszedl, cos opiekun z Gibraltaru sie nei sprawdza :-P ale mam nadzieje, ze 4 wyjdzie i bedzie mial ciekawa narodowosc, po to mam takiego opiekuna zeby losowe narodowosci wypuszczal :-D
Jak to losowe narodowości? Jest taka możliwość? Ja mam kitajca i nie zamierzam go zmieniać ale jestem ciekaw...
jest, niektore narodowosci w grze maja malo nazwisk i zawodnikow takiego kraju nie mamy, wtedy juniorow dostajemy innych nacji...
"If you hate something don't you do it too..."
DevillMan
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Sat Oct 21, 2006 11:42 pm
Location: Skawina

Re: Szkółka juniorska

Post by DevillMan »

Ostatnio ciężko Polskiego Szkoleniowca dorwać...
Lefy
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”