Wszystko o SPFA

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Ju¿ dawno przesta³em siê zastanawiaæ do czego s³u¿y ta opcja :D
Je¶li kto¶ j± zrozumia³, to te¿ chêtnie dowiem siê co to ¶ledzenie daje.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

To wysy³a wiadomo¶ci tylko w przypadku, gdy zawodnikowi konczy siê kontrakt, lub, gdy podpisze nowy, lub gdy zostanie wystawiony na listê.

Nie wysy³a raportów pomeczowych, dok³adniejszych statystyk, inf o kontuzji i o tym, czy kto¶ z³o¿y³ mu oferte!
DevillMan
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Sat Oct 21, 2006 11:42 pm
Location: Skawina

Post by DevillMan »

Witam mam pytanie dotyczace przedluzenia spfa czy jak dzisiaj zaplace za spfa to bede mial od dzisiaj czy przedluzy mi od daty kiedy mi sie konczy ?
Lefy
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

DevillMan wrote:Witam mam pytanie dotyczace przedluzenia spfa czy jak dzisiaj zaplace za spfa to bede mial od dzisiaj czy przedluzy mi od daty kiedy mi sie konczy ?
przedluzy od daty zakonczenia obecnego spfa :-)
"If you hate something don't you do it too..."
MacieqCe
Team Manager
Posts: 190
Joined: Sat Jan 05, 2008 8:45 pm
Location: Pruszków, Poland

Post by MacieqCe »

Moj kumpel, ktory wlasnie dostal spfa, chce zorganizowac turniej na 32 zespoly, lecz, gdy trzeba wybrac uczestniczace w nim druzyny pokazuja sie tylko 4 zespoly do wybrania, mimo, ze w liscie kontaktow ma ich ponad 32.
Wiecie dlaczego nie moze ich wlaczyc do turnieju?
Zalezy mi bo jestem na tej liscie a troche kaski by sie przydalo :wink:
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

MacieqCe wrote:Moj kumpel, ktory wlasnie dostal spfa, chce zorganizowac turniej na 32 zespoly, lecz, gdy trzeba wybrac uczestniczace w nim druzyny pokazuja sie tylko 4 zespoly do wybrania, mimo, ze w liscie kontaktow ma ich ponad 32.
Wiecie dlaczego nie moze ich wlaczyc do turnieju?
Zalezy mi bo jestem na tej liscie a troche kaski by sie przydalo :wink:
jesli jest w wyzszej lidze, to moze nie moc zapraszac z ligi H do prywatntego turnieju, niedawno news o tym byl na stronie glownej...
"If you hate something don't you do it too..."
MacieqCe
Team Manager
Posts: 190
Joined: Sat Jan 05, 2008 8:45 pm
Location: Pruszków, Poland

Post by MacieqCe »

To znaczy on jest w lidze H i chcia³ zaprosic glownie typow na swoim poziomie rowniez z H.
Zaprosil tez paru z mocniejszych lig i wlasnie tylko ci z F i wyzszej byli dostepni do wybrania.
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

MacieqCe wrote:To znaczy on jest w lidze H i chcia³ zaprosic glownie typow na swoim poziomie rowniez z H.
Zaprosil tez paru z mocniejszych lig i wlasnie tylko ci z F i wyzszej byli dostepni do wybrania.
Nie wiem, poczytajcie tego newsa, moze tam sa jakies konkrety, a jak to nic nie da, moze napiszcie o tym na globalu
"If you hate something don't you do it too..."
MacieqCe
Team Manager
Posts: 190
Joined: Sat Jan 05, 2008 8:45 pm
Location: Pruszków, Poland

Post by MacieqCe »

Dziwne... W tym newsie jest tylko o zapraszaniu druzyn z nizszych lig za duza kwote wpisowego, a nie ma nic o zapraszaniu teamow na swoim i wyzszym poziomie :?
W kazdym razie dzieki za pomoc :)
Sprobuje jeszcze na globalu
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

Byæ mo¿e jaki¶ b³±d w oprogramowaniu przyznania SPFA. Jak nie przejdzie do dwóch dni to nale¿a³o by zg³osiæ taki bug.
Ja swego czasu organizowa³em turniej dla 32 ekip i wszystko by³o w porz±dku.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

MacieqCe wrote:Dziwne... W tym newsie jest tylko o zapraszaniu druzyn z nizszych lig za duza kwote wpisowego, a nie ma nic o zapraszaniu teamow na swoim i wyzszym poziomie :?
W kazdym razie dzieki za pomoc :)
Sprobuje jeszcze na globalu

Prywatny turniej to max 50 tys wpisowego, czy to duzo? Nie sadze, ale to rowniez moze byc jednym z czynnikow, dokladnie, na globalu spytaj i dopisz potem tutaj o co chodzilo :)
"If you hate something don't you do it too..."
MacieqCe
Team Manager
Posts: 190
Joined: Sat Jan 05, 2008 8:45 pm
Location: Pruszków, Poland

Post by MacieqCe »

Sprawdzilem wszystkie mozliwe kwoty wpisowego i okazalo sie, ze od 30K wzwyz menedzer z ligi H moze zapraszac tylko druzyny z F badz wyzszej, ustawiajac 20K moze zaprosic do turnieju graczow z ligi G, a jezeli do turnieju zaprasza teamy z ligi H, musi ustawic zaledwie 10K :(
Rzeczywiscie chodzilo o wysokosc kwoty wpisowego, ale ja tez nie sadze zeby 30 czy 50K to bylo duzo kasy :!:
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

MacieqCe wrote:Sprawdzilem wszystkie mozliwe kwoty wpisowego i okazalo sie, ze od 30K wzwyz menedzer z ligi H moze zapraszac tylko druzyny z F badz wyzszej, ustawiajac 20K moze zaprosic do turnieju graczow z ligi G, a jezeli do turnieju zaprasza teamy z ligi H, musi ustawic zaledwie 10K :(
Rzeczywiscie chodzilo o wysokosc kwoty wpisowego, ale ja tez nie sadze zeby 30 czy 50K to bylo duzo kasy :!:
No to juz wszystko wiemy. :)
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Hahaha.
4 Maj 2008 : SMS Payment
One of the things managers have frequently been asking for is SMS payment. Today we are very pleased to finally enable this on SoccerProject for over 20 countries. Allthough the costs for this kind of payment are higher, we hope this will enable a lot of managers to get SPFA-membership.

Futher instructions can be found at our SMS page.
Czy¿by wpowadzili mo¿liwo¶æ wp³acania kasy na SPFA poprzez wysy³anie SMS-ów :D ? Jak dla mnie bomba :wink: . Mieli ¶wietny pomys³ :idea: .
Tylko jak na razie dla mnie to trochê drogo :D 6 z³ z groszami za 2 tygodnie :roll: ?
Chocia¿.... Ile kosztuje SPFA plac±c w Paypal-u za 2 tygodnie?
A nie, sorry. Tam jest tylko na 18 tygodni...
marcin1916
Coach
Posts: 34
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:57 am

Post by marcin1916 »

Super :D sms-em mozna wys³ac tylko wlasnie troche krótko powinno byc na miesiaæ za 6z³ :lol:
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”