Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

marcin1916
Coach
Posts: 34
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:57 am

Post by marcin1916 »

to ja nie wiem ile czasu (meczy) trzeba zeby odbudowac atmosfere
ehh zobaczymy na druga runde moze cos uzbieram tych "procentów" :D
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Gdzie¶ na forum ju¿ kto¶ pisa³ ile % atmosfery odbudowywuje siê za meczem towarzyskim, w ttow , czy w lidze...
Image
Image
marcin1916
Coach
Posts: 34
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:57 am

Post by marcin1916 »

dzieki juz wiem znalaz³em jest to w temacie FAQ
h0c2u
Fan
Posts: 1
Joined: Sun May 11, 2008 9:14 am

lamka_pyta

Post by h0c2u »

Jestem total newbem jest chodzi o ta gre wiec mam pare pytan na ktore nie znalazlem odpowiedzi w FAQ jak na tym Polskim forum:

-jesli zawodnicy regeneruja sie codziennie o godzinie 4CET to moge grac codziennie mecz czy zalezy to od tego w jakim stopniu sie zregeneruja? nie gralem jeszcze zadnego spotkania w poniedzialek dopiero przygotuje swoj zespol i moze sam sobie odpowiem na to pytanie ale wolalbym pewnych wyjasnien odgornie :)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: lamka_pyta

Post by pearljammer »

h0c2u wrote:Jestem total newbem jest chodzi o ta gre wiec mam pare pytan na ktore nie znalazlem odpowiedzi w FAQ jak na tym Polskim forum:

-jesli zawodnicy regeneruja sie codziennie o godzinie 4CET to moge grac codziennie mecz czy zalezy to od tego w jakim stopniu sie zregeneruja? nie gralem jeszcze zadnego spotkania w poniedzialek dopiero przygotuje swoj zespol i moze sam sobie odpowiem na to pytanie ale wolalbym pewnych wyjasnien odgornie :)
Jest o tym w polskim FAQ :) zle szukales, regeneruja sie po meczu o 4, a nie przed...czyli np. dzis zagral i ma 93% kondycji, to jutro w meczu ligowym wlasnie z taka kondycja zagra...
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: lamka_pyta

Post by Ufuss »

h0c2u wrote:Jestem total newbem jest chodzi o ta gre wiec mam pare pytan na ktore nie znalazlem odpowiedzi w FAQ jak na tym Polskim forum:

-jesli zawodnicy regeneruja sie codziennie o godzinie 4CET to moge grac codziennie mecz czy zalezy to od tego w jakim stopniu sie zregeneruja? nie gralem jeszcze zadnego spotkania w poniedzialek dopiero przygotuje swoj zespol i moze sam sobie odpowiem na to pytanie ale wolalbym pewnych wyjasnien odgornie :)
Co do terminu regeneracji to jest napisane powyzej przez pearla, zas jesli chodzi o to czy moga grac codziennie to odp brzmi nie bo jesli zawodnik gra w meczu Ligowym badz Pucharowym traci o wiele wiecej kondycji, niz w meczach Tow i TTow. W uproszczeniu mozesz przyjac ze gdy zawodnik dzisiaj o 22 bedzie mial 93%kondycji, a jutro zagra w meczu ligowym to ocene meczowa dostanie na podstawie obliczen z kondycja rowna 93%, i spadnie mu kondycja po meczu do jakichs 90% (oczywiscie do ilu spadnie to zalezne jest od tego jak czesto gral ostatnio w meczach i ile ma wytrzymalosci).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

ile dostaje sie za wygranie ligi ? H
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

1st in H : 1.800.000

Dokladna rozpiske kwot do wszystkich premiowanych miejsc masz tutaj: http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... sc&start=0
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

wielkie dzieki :) w faq pisalo ze 3 mln ale widze ze te 3 mln to byly dla zwyciestwa w lidze A
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Pytanie od Adas =)

A je¶li mam bud¿et - 1.40M ? to moge sobie spokojnie graæ ? GameOver mi nie grozi ?

PROSZE o szybk± odpowied¼ :PPP Bo jestem w lekkiej panice :PPP

I pytanie 2 czy zawodnikowi z ³awki rezerwowej te¿ dodaje sie do¶wiadczenie po 3 meczach ligowych na ³awce ?

I tak na przyszlosc, nie zadajemy pytan w FAQ, zeby nie robic tam balaganu...
"If you hate something don't you do it too..."
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Post by Adas =) »

ok sry... =*muua=* eghm eghm... dalej czekam na odp
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Adas =) wrote:ok sry... =*muua=* eghm eghm... dalej czekam na odp
nie masz sie czym martwic, wielu graczy ma mniej i daja rade, ale z taka kwota to nie poszalejesz z transferami...tyle co masz to masz po rpostu do utrzymania druzyny...

doswiadczenie dochodzi tylko zaawodnikowi grajacemu, czyli siedzacym na ³awie nie...
"If you hate something don't you do it too..."
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Post by Adas =) »

no to nie konsekfentne... je¶li ludzie maj± mniej ni¿ ja a graj± sobie na luzie... no chyba ¿e nie maj± mniej ni¿ 2M :)

Eeeee to luzik...a ja sie dyga³em ¿e musze sprzedawaæ graczy... których wcale nie chce sprzedawaæ... no to luz, thx.
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Cytat z tematu FAQ, jednak aby nie zasmiecac tam odp zamieszczam tutaj.
Adas =) wrote:
-Logujê siê z bratem na jednym komputerze, co mi wolno, a co nie?
Wolno graæ mecze towarzyskie. Nie wolno robiæ transferów miêdzy sob±, graæ we wspólnych turniejach.

Poprawka do tego pkt... Mo¿na graæ mecze tow ale z UMIAREM ! Qumpel dosat³ bana za to ¿ê grywa³ bardzo czêsto z tym samym przeciwnikiem... co dla mnie jest idiotyczne ! Bo nie jest to opisane w ZASADACH SOCCERPROJECT ! Wszystko zale¿y od admina i jego humoru...:/ co mnie martwi... NIE MA NIC W ZASADACH ¯E NIE WOLNO GRAÆ non stop z tym samym graczem... a mimo to qumpel dosta³ za to bana...BEZ OSTRZE¯ENIA ! - które wed³ug mnie sie nale¿a³o ! :)
Dlatego wlasnie przyjmuje sie ze nie gra sie wogole meczy towarzyskich, nie rozgrywa sie miedzy soba turnieji towarzyskich nawet z minimalna kwota wpisowego, oraz nie robi sie transferow.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
alhan23
Fan
Posts: 1
Joined: Sun Jun 01, 2008 5:57 pm

Post by alhan23 »

Witam!
Dzisiaj do³±czy³em do SoccerProject i mam pewne pytanie. Otó¿ przeczyta³em, ¿e nale¿y zatrudniaæ pracowników którzy s± oceniani maksymalnie wysoko np. 70 proc. Ale w obecnej chwili najwy¿ej oceniani maj± ok 50 proc. Moje pytanie brzmi czy zatrudniaæ takich czy czekaæ na lepsze oferty (i czy owe czekanie mi nie zaszkodzi)?
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”