Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

ja normalnie gralem mecze we wtorek i srode o godz 22, co do treningow to chyba tez sa bo moi zawodnicy dziennie lapia wzrost skila o 7 oczek (a wiedzac ze rosnie 1-2 na symulacje, to powinno wychodzic ok 5-8 oczek), co do dlugosci symulacji to nie wiem ile trwaja bo nie loguje sie pomiedzy 22-23.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Pietraszenko »

Gawron1906 wrote:
Gawron1906 wrote:Czy tylko mnie się wydaje, czy od kilku dni coś jest nie tak z symulacjami o 22? Zawsze symulacja trwa po 40 minut, a tej to chyba od kilku dni w ogóle nie ma. Zawodnicy też nie trenują w tym czasie...

Wie ktoś o co chodzi?
Odpowie mi ktoś? ;]
codziennie są symulacje o 22, wczoraj też była, nie można było w tym czasie wejśc do gry. Nie wierze, że u jednej osoby się nie odbywa...
mój klub ---> FC Czarnków
kacper987
Coach
Posts: 34
Joined: Sat Nov 29, 2008 12:54 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by kacper987 »

pytanie: mam 250.000,00 i chce dołączyć do turnieju w wpisowym 50.000,00 i jak daje dołącz to pisze ze niemam tyle kasy
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

kacper987 wrote:pytanie: mam 250.000,00 i chce dołączyć do turnieju w wpisowym 50.000,00 i jak daje dołącz to pisze ze niemam tyle kasy
Czasami tak poprostu jest ze jak masz tylko troche wiecej niz kwota wpisowego to nie mozesz dolaczyc do tego turnieju, a dlaczego tak jest to chyba nikt nie wie.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by KajTeK »

chcialem sie dowiedziec jak to jest tydzien temu gralem w sobote o 22 pierwszym skladem zeby na poniedzialek mieli 100 morale i 100 kondycji , ale zagralem sparing rezerwowymi w niedziele o 10 na wyjezdzie i wygralem 3 - 0 i morale nie spadlo !!! i wczoraj gralem o 22 tez pierszym skladem i dzisiaj rano gralem o 10 tez na wyjezdzie wygralem 1 - 0 i morale spadlo wszystkim o jeden !!! dlaczego teraz spadlo a tydzien temu nie ???
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

morale spada z przedzialu 0-1 lub 0-2 (dokladnie nie pamietam). Moglo wiec spasc, powiedzmy o 0,4 a zatem zostalo 99,6. Uwzgledniajac fakt ze SP zaokragla dane po przecinkach, to widziales jakby morale wynosily 100. Jest jeszcze jeden aspekt, a mianowicie jesli jakis skil jest pogrubiony to juz jest max wiec jesli masz pogrubione 100% wtedy wiesz ze faktycznie jest 100%, jesli zas jest zwykle 100% wtedy dana umiejetnosc jest z przedzialu 99,5 - 99,99.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Andre963
Groundsman
Posts: 5
Joined: Wed May 20, 2009 5:59 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Andre963 »

Witam mam pare pytan.
1. Co to SPMT?
2. O co chodzi z Rzutami Karnymi w zakladce taktyka?
3.Ile dni po rejestracji mozna kupic/sprzedac zawodnika i z jaka ocena ogolna?
4. Warto inwestowac w stadion?
Z gory dzieki.

ps. Pisze bez polskich liter bo mam norweska klawiature. :lol:
Andreas
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

1. SPMT to program ktory jest pomocny szczegolnie dla poczatkujacych.
2. Mozesz ustawic gdzie twoi zawodnicy maja strzelac/bronic rzuty karne.
3. Co do pierwszej czesci pytania to odsylam do FAQ tam znajdziesz odpowiedz ile dni, co do oceny ogolnej to bez ograniczen.
4. Warto, ale oczywiscie trzeba liczyc sie z tym, ze rozbudowa kosztuje. Najlepiej od samego poczatku inwestowac w szkolke mlodziezowa.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by BartGib »

3. 7 dni :)
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Andre963
Groundsman
Posts: 5
Joined: Wed May 20, 2009 5:59 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Andre963 »

Jeszcze jak zainstalowalem tego SPMT'ma to pisze podaj login i haslo gdzie trzeba sie zarejestrowac?

ok znalazlem juz troszke wczesniej bylo. a i jakbyscie mieli klopoty z jakimis norwegami too piszcie umiem70% norweskiego
Menadzer: Andre963
team: KIrks :lol:
sirralf
Fan
Posts: 2
Joined: Thu Jun 25, 2009 10:22 am

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by sirralf »

Witam mam pytanie odnosnie sparingów - Czy trzeba je grac i czy przynoszą dochód ? Czy jest limit jakis ? Gdzie mozna sie umawiac na sparingi jest jakis topic forumowy ?
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

sirralf wrote:Witam mam pytanie odnosnie sparingów - Czy trzeba je grac i czy przynoszą dochód ? Czy jest limit jakis ? Gdzie mozna sie umawiac na sparingi jest jakis topic forumowy ?
1. Nie musowo grac springow (meczy towarzyskich - Tow).
2. Tak, mecz Tow tak jak kazdy przyciaga pewna ilosc kibicow, a co za tym idzie sprzedanych biletow, z ktorych sa pieniadze.
3. Limit dzienny mozliwych granych meczy Tow wynosi 4.
4. Dział na forum odnosnie meczy Tow i TTow masz tutaj Mecze i puchary towarzyskie(pl).
5. Mozesz takze zamieszczac/akceptowac ogolne zaproszenia na mecze Tow w menu "Mecze>Towarzyski>Mecz>Lista chetnych", jak rowniez wysylac zaproszenia bezposrednio do poszczegolnych druzyn poprzez wejscie na strone interesujacej cie druzyny i uzycie buttona "Zapros".
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
sirralf
Fan
Posts: 2
Joined: Thu Jun 25, 2009 10:22 am

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by sirralf »

dziekuje, widze ze tutaj pustkami wieje. Czy teraz jest przerwa sezonowa ? Czy za mecze tow jest duzo kasy bo czytałem ze za duzo grania to nie wpływa pozytywnie na zespoł
PatrykSWATA
Team Board Member
Posts: 310
Joined: Thu Aug 28, 2008 6:39 pm
Location: Łódź/Ipswich
Contact:

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by PatrykSWATA »

sirralf wrote:Czy teraz jest przerwa sezonowa ?
Tak, właśnie skończył się 29 sezon.
sirralf wrote:Czy za mecze tow jest duzo kasy
Dochody z meczów towarzyskich są niewielkie, bo kibice nie chcą na nie przychodzić, chyba że dasz naprawde niską cenę za bilety.. Ale grosz do grosza...
sirralf wrote:bo czytałem ze za duzo grania to nie wpływa pozytywnie na zespoł
Za dużo grania nie wpływa pozytywnie na zespół, ponieważ energia zawodników słabnie, a to jest bardzo ważne, by piłkarze byli w pełni sił, grając ligowe mecze.

Opłaca się jednak rozgrywać mecze towarzyskie, ponieważ zwiększają one morale (jak i doświadczenie każdego gracza), dzięki czemu Twoja drużyna będzie grała lepiej.
Image

First time played: 28.08.2008, but then left the game for a while.
Started again: 17.05.2009 and still playing.

Season 29 4th in H 1103
Season 30 1st in H 1103
Itachi91
Fan
Posts: 2
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:58 am

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Itachi91 »

Elo, chciałbym się zapytać jak wysłać scouta? I czy można wysłać go tylko by obserwował danego zawodnika, czy można skanować dany region ( załóżmy, że chciałbym poszukiwać np. środkowego pomocnika w Argentynie, ok. 20 roku życia ). Można go wysłać w dany region w poszukiwaniu talentów, czy muszę wsyłać go by obserwował konkretnego zawodnika?
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”