Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

PatrykSWATA
Team Board Member
Posts: 310
Joined: Thu Aug 28, 2008 6:39 pm
Location: Łódź/Ipswich
Contact:

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by PatrykSWATA »

Itachi91 wrote:Elo, chciałbym się zapytać jak wysłać scouta? I czy można wysłać go tylko by obserwował danego zawodnika, czy można skanować dany region ( załóżmy, że chciałbym poszukiwać np. środkowego pomocnika w Argentynie, ok. 20 roku życia ). Można go wysłać w dany region w poszukiwaniu talentów, czy muszę wsyłać go by obserwował konkretnego zawodnika?
Skauta masz po to, żebyś mógł składać max. 11 ofert (przy 100%) podczas transferów.

Jeśli chcesz mieć młodzików w klubie, jak wspomniałeś, to rozwiń centrum szkoleniowe.
Image

First time played: 28.08.2008, but then left the game for a while.
Started again: 17.05.2009 and still playing.

Season 29 4th in H 1103
Season 30 1st in H 1103
Rafiozo
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Mon May 25, 2009 5:34 pm
Location: Poland / ddz

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Rafiozo »

Mam mały problem otóż zająłem 5 miejsce w lidze i nie otrzymałem pieniędzy za te miejsce :/
(powinienem otrzymać dokładnie 230k ) teraz każdy grosz się liczy .
Team: Vc Roztocznik
Manager:Rafozox

Image
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by BartGib »

dostaniesz za tydzień przed początkiem nowego sezonu
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
daro34
Groundsman
Posts: 5
Joined: Sat Jul 11, 2009 5:39 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by daro34 »

Zarząd zdecydował, że masz w zespole wystarczającą liczbę piłkarzy i nie możesz składać nowych ofert.

Aktualnie mam 37 zawodników ,wcześniej w poprzednim sezonie miałem 39 ,a cały czas wychodzi mi powyższy tekst .Proszę mi powiedzieć co mam zrobić abym mógł znów składać oferty kupna zawodników.Pozdrawiam
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

daro34 wrote:Zarząd zdecydował, że masz w zespole wystarczającą liczbę piłkarzy i nie możesz składać nowych ofert.

Aktualnie mam 37 zawodników ,wcześniej w poprzednim sezonie miałem 39 ,a cały czas wychodzi mi powyższy tekst .Proszę mi powiedzieć co mam zrobić abym mógł znów składać oferty kupna zawodników.Pozdrawiam
Jesli masz 35 zawodnikow, lub wiecej, to nie mozesz skladac ofert kupna, moga przychodzic tylko juniorzy ze szkolki.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
daro34
Groundsman
Posts: 5
Joined: Sat Jul 11, 2009 5:39 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by daro34 »

Dzięki,teraz wiem co mam robić.
daro34
Groundsman
Posts: 5
Joined: Sat Jul 11, 2009 5:39 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by daro34 »

Drugi dzień z rzędu spada mi o 10 % stan murawy,nie rozumiem o co chodzi. Nadmienię jeszcze, ze dziś grałem meczy ligowy na wyjeździe.Proszę o pomoc w tej sprawie.
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

daro34 wrote:Drugi dzień z rzędu spada mi o 10 % stan murawy,nie rozumiem o co chodzi. Nadmienię jeszcze, ze dziś grałem meczy ligowy na wyjeździe.Proszę o pomoc w tej sprawie.
Nie napisales jaki to jest typ murawy, oraz czy i ile grasz meczy Tow, TTow u siebie.
Jesli grasz po 4 mecze Tow, TTow i masz najgorsza murawe to calkiem normalne ze jej stan bedzie sie pogarszal z dnia na dzien. Wyjscie, czasowe zaprzestanie wypelniania wszystkich slotow meczy Tow, kontrola stanu murawy aby nie dochodzilo do walkowerow, a w miedzyczasie budowa najlepszej murawy.
Jesli nie grasz zadnych meczy ani L, ani Tow, TTow u siebie na boisku, a stan twojej murawy sie pogarsza z dnia na dzien, to jedynym wyjsciem jest jak najszybsze zbudowanie nowej murawy. Polecam najpierw ta najgorsza (na 1 dzien), a nastepnie zaraz ta najlepsza.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
daro34
Groundsman
Posts: 5
Joined: Sat Jul 11, 2009 5:39 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by daro34 »

Gram trzeci sezon na tej murawie (Typ boiska Wysokiej jakości kombinacja naturalnej i sztucznej trawy ),opiekun boiska 100%.Czy jest to możliwe ,ze murawa jest już zużyta i będzie jej stan się pogarszał z dnia na dzień ? Grałem po trzy, cztery mecze towarzyskie dziennie aż do wczoraj kiedy zauważyłem ten 10 % spadek na jakości murawy ,dziś mecz ligowy na wyjeździe i kolejne 10 % w dół .
PatrykSWATA
Team Board Member
Posts: 310
Joined: Thu Aug 28, 2008 6:39 pm
Location: Łódź/Ipswich
Contact:

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by PatrykSWATA »

daro34 wrote:Gram trzeci sezon na tej murawie (Typ boiska Wysokiej jakości kombinacja naturalnej i sztucznej trawy ),opiekun boiska 100%.Czy jest to możliwe ,ze murawa jest już zużyta i będzie jej stan się pogarszał z dnia na dzień ? Grałem po trzy, cztery mecze towarzyskie dziennie aż do wczoraj kiedy zauważyłem ten 10 % spadek na jakości murawy ,dziś mecz ligowy na wyjeździe i kolejne 10 % w dół .
Jak bez przerwy z dnia na dzień grasz mecze, to nawet najlepsza murawa się psuje po kilku sezonach.
Image

First time played: 28.08.2008, but then left the game for a while.
Started again: 17.05.2009 and still playing.

Season 29 4th in H 1103
Season 30 1st in H 1103
daro34
Groundsman
Posts: 5
Joined: Sat Jul 11, 2009 5:39 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by daro34 »

Dzięki panowie za odpowiedz,czyli czas na zmianę murawy.Pozdrawiam
Blazi58
Assistant Coach
Posts: 15
Joined: Fri Dec 28, 2007 2:52 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Blazi58 »

witam mam pytanie czy można zwiększyć ilość banerów reklamowych bo u mnie w lidze niekturzy mają po 6 lub 7 takich banerów gdy ja mam tylko 5 jeżeli można to niech ktoś napisze jak to zrobić
PatrykSWATA
Team Board Member
Posts: 310
Joined: Thu Aug 28, 2008 6:39 pm
Location: Łódź/Ipswich
Contact:

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by PatrykSWATA »

Blazi58 wrote:witam mam pytanie czy można zwiększyć ilość banerów reklamowych bo u mnie w lidze niekturzy mają po 6 lub 7 takich banerów gdy ja mam tylko 5 jeżeli można to niech ktoś napisze jak to zrobić
Rozbudowując stadion o każde 1000 krzesełek (jak masz 10 000 miejsc, to o 2 tysiące) dostaniesz nowy baner reklamowy do wyboru.
Last edited by PatrykSWATA on Tue Jul 21, 2009 8:17 pm, edited 1 time in total.
Image

First time played: 28.08.2008, but then left the game for a while.
Started again: 17.05.2009 and still playing.

Season 29 4th in H 1103
Season 30 1st in H 1103
Blazi58
Assistant Coach
Posts: 15
Joined: Fri Dec 28, 2007 2:52 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Blazi58 »

yhy dzięki już wiem o co chodzi
Jerzor
Groundsman
Posts: 7
Joined: Sat Aug 01, 2009 12:45 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Jerzor »

siemka gram w ta fajna giere juz 3 tydzien i mam pytanko.....?

za jaka kwote mniej wiecej moge sprzedac takiego zawodnika wiecie ?

CB, 20lat, naj wystep 19, ocena ogolna 24%, agresja 76%, doświadczenie 6%, wytrzym 24%, szybkosc 10%, pan nad pilka 7%, podania 15%, strzał 4%, wyprow piłki 7%, sila 12%, gra głową 19%, odbiór pilki 2%, Orientuje sie moze ktoś ? z góry dzieki;)
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”