Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

Ufuss wrote:
Gladiator wrote:Niewiele wiêcej (liga D):
+ € 22.040,00 FC Vixa-TikkiTakki 3-2 Wp³ywy z praw telewizyjnych
Wplyw z praw televizyjnych niewiele sie rozni w ligach ale moim zdaniem jest zalezy od pozycji naszego zespolu w lidze, moze tez od pozycji przeciwnika z ktorym gramy. (Nie jest to podparte zadnymi dokladnymi badaniami)
raczej nie bo raz bylem na 5 miejscu, gralem z druzyna kierowana przez komputer, nastepnym razem bylem juz na 6 miejscu i gralem z zawodnikiem na moim poziomie i otrzymalem za jeden i drugi mecz + € 14.922,00
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Tamten zespó³ jest 14 w lidze, oto dane z meczu z liderem mojej ligi D (jest liderem ju¿ bardzo d³ugo) :

+ € 22.576,00 FC Vixa-PC Bonner 3-2 Wp³ywy z praw telewizyjnych

Tak¿e ró¿nicy nie widaæ, no chyba ¿e bêdziemy tutaj rozpatrywaæ te 500 euro.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
klinssmann
Assistant Manager
Posts: 66
Joined: Sat May 26, 2007 8:15 am
Location: Lublin

Post by klinssmann »

Mecz z Liderem mojej grupy G ja jestem na drugim miejscu on na pierwszym w zasadzie od poczatku sezonu.

+ € 18.343,00 FC Dojlidy-Tygrysy Europy 2-1 Wpływy z praw telewizyjnych
Manager: Klinssmann
Team: Tygrysy Europy (G.2)

Image
Sucker89
Assistant Manager
Posts: 85
Joined: Mon Jun 25, 2007 4:53 pm
Location: Krosno, Poland ;)
Contact:

Post by Sucker89 »

ja gram w lidze H i za wplywy z praw telewizyjnych dostaje kazdorazowo + € 16.932,00
Manager: Sucker89
Team: FC Sucker
Liga: H.368
Season 18: 3 in H.368
Season 19: 1 in H.368
Season 20: 1 in G.123
Season 21: ? in F.???
solqueras
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sat Sep 01, 2007 4:48 pm

Post by solqueras »

Jak to jest z cechami zawodnikow jak ma 18 lat i jedna z cech nie rosnie juz zrobila sie an czerwono to lipa nigdy mu nie wzrosnie czy np za 2 sezony znowu bedzie mozna go podszkolic?I dlaczego kazdy zawodnik ma tu albo 2,10 m wzrostu albo 1,6? :wink:
tiban
Team Manager
Posts: 125
Joined: Thu Nov 23, 2006 11:08 am
Location: Opole

Post by tiban »

Jesli dana umiejetnosc jest na czerwono to niestety nie ma zadnej mozliwosci zeby wzrosla. Moze sie tak zdarzyc ze dana umiejetnosc spadnie o pare procent i pasek bedzie znowu na niebiesko. Wtedy mozna ja trenowac ale tylko do poziomu ktory byl przed spadkiem o te pare procent. A co do warunkow fizycznych pilkarzy to faktycznie sa one smieszne. Posiadam bramkarza ktory ma 1.65 m, jednak calkiem dobrze sobie radzi w pojedynkach powietrznych z napastnikami ktorzy maja po 2.1 m wzrostu :wink:
Manager: tiban1
Dru¿yna: Mied¼ Legnica

Image
filus
Team Manager
Posts: 111
Joined: Sat Sep 22, 2007 2:11 pm

Post by filus »

a ja mam jeszcze takie pytanie. czy trace co¶ wystawiaj±c zawodnika na liste transferow±? spadaj± mu morale albo co¶ takiego?
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

filus wrote:a ja mam jeszcze takie pytanie. czy trace co¶ wystawiaj±c zawodnika na liste transferow±? spadaj± mu morale albo co¶ takiego?
Nie, ale jak go cofniesz z listy to ju¿ tak, albo jak zostanie z niej zdjêty po tym jak go nikt nie kupi.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Gladiator wrote:
filus wrote:a ja mam jeszcze takie pytanie. czy trace co¶ wystawiaj±c zawodnika na liste transferow±? spadaj± mu morale albo co¶ takiego?
Nie, ale jak go cofniesz z listy to ju¿ tak, albo jak zostanie z niej zdjêty po tym jak go nikt nie kupi.
przy samym wystawieniu na liste spada ok 25% przy ponownym zdjeciu kolejne 25%....chyba ze ma niskie morale i jak go wystawisz na liste to morale troche w gore pojdzie...
"If you hate something don't you do it too..."
filus
Team Manager
Posts: 111
Joined: Sat Sep 22, 2007 2:11 pm

Post by filus »

ale spadaj± umiejêtno¶ci czy tylko morale ? bo jesli tylko morale to rezerwowych i tak moge posprzedawac bo morale u nich nie s± dla mnie wa¿ne jaks ie nie ³api± nawet do drugiego sk³adu ;)
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

filus wrote:ale spadaj± umiejêtno¶ci czy tylko morale ? bo jesli tylko morale to rezerwowych i tak moge posprzedawac bo morale u nich nie s± dla mnie wa¿ne jaks ie nie ³api± nawet do drugiego sk³adu ;)
Umiejetnosci nie spadaja przy wystawianiu na TL, tylko morale :wink:
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Fakt, morale spada 25% przy wystawieniu na TL :P.
Dawno nikogo nie wystawia³em, dobrze ¿e mnie poprawili¶cie.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Kefu wrote:
filus wrote:ale spadaj± umiejêtno¶ci czy tylko morale ? bo jesli tylko morale to rezerwowych i tak moge posprzedawac bo morale u nich nie s± dla mnie wa¿ne jaks ie nie ³api± nawet do drugiego sk³adu ;)
Umiejetnosci nie spadaja przy wystawianiu na TL, tylko morale :wink:
Umiejetnosci nie spadaja przy wystawieniu na TL, tylko morale jak napisal Kefu, ale pamietaj ze 15% morali to 1% oceny ogolnej, a co niektorzy menadzerowie kupuja zawodnikow patrzac tylko po ocenie ogolnej.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
solqueras
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sat Sep 01, 2007 4:48 pm

Post by solqueras »

Mam pytanie co do tego jak bardzo wazna jest sila w soccer project.
Mam niezlego zawodnika moze grac na defensywnej pomocy ma wysoki odbior pilki i gre glowa ale niestety tylko 54 siy jest szansa ze bedzie niezly czy raczej nie bardzo?
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Najbardziej licz± siê g³ówne (dwa ostatnie na li¶cie) skille. Jednak reszta jest te¿ wa¿na - si³a ma taki sam wp³yw na jego grê jak inne nie-g³ówne cechy.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”