Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Smok1993 »

Zawodnicy, którzy siedzą na ławce zdobywają doświadczenie?
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by pearljammer »

Smok1993 wrote:Zawodnicy, którzy siedzą na ławce zdobywają doświadczenie?
Jesli wchodza z ławki to tak, samo siedzenie nie daje doswiadczenia...
"If you hate something don't you do it too..."
drus
Coach
Posts: 26
Joined: Sun Nov 08, 2009 10:01 am

Re:

Post by drus »

Ufuss wrote:Cytat z tematu FAQ, jednak aby nie zasmiecac tam odp zamieszczam tutaj.
Adas =) wrote:
-Logujê siê z bratem na jednym komputerze, co mi wolno, a co nie?
Wolno graæ mecze towarzyskie. Nie wolno robiæ transferów miêdzy sob±, graæ we wspólnych turniejach.

Poprawka do tego pkt... Mo¿na graæ mecze tow ale z UMIAREM ! Qumpel dosat³ bana za to ¿ê grywa³ bardzo czêsto z tym samym przeciwnikiem... co dla mnie jest idiotyczne ! Bo nie jest to opisane w ZASADACH SOCCERPROJECT ! Wszystko zale¿y od admina i jego humoru...:/ co mnie martwi... NIE MA NIC W ZASADACH ¯E NIE WOLNO GRAÆ non stop z tym samym graczem... a mimo to qumpel dosta³ za to bana...BEZ OSTRZE¯ENIA ! - które wed³ug mnie sie nale¿a³o ! :)
Dlatego wlasnie przyjmuje sie ze nie gra sie wogole meczy towarzyskich, nie rozgrywa sie miedzy soba turnieji towarzyskich nawet z minimalna kwota wpisowego, oraz nie robi sie transferow.
Jeśli chodzi o moje doświadczenie, to niestety nieprawda. Rozegrałem tylko jeden mecz towarzyski z drużyną prowadzoną na tym samym kompie (mecz, nie turniej z wpisowym) i obydwie drużyny dostały bana.

Przy okazji pytanko. Czy istnieje możliwość "odbanowania" którejś z drużyn czy to raczej koniec gry i trzeba założyć kolejną?
anthenat, team Sailors
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Baciorek »

Trzeba założyć nowa
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Smok1993 »

Dlaczego dostaje tylko połowe kasy za bilety jak gram w pucharze SP?
Zarobiłem € 120.000,00 za sprzedaż 12000 biletów po 20€ za sztuke.
Podział mam ustawiony 95-5%.

Jak gram na wyjezdzie to przecież nie dostaje połowy kasy za bilety przeciwnika.
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

Smok1993 wrote:Dlaczego dostaje tylko połowe kasy za bilety jak gram w pucharze SP?
Zarobiłem € 120.000,00 za sprzedaż 12000 biletów po 20€ za sztuke.
Podział mam ustawiony 95-5%.

Jak gram na wyjezdzie to przecież nie dostaje połowy kasy za bilety przeciwnika.
Juz gdzies bylo to poruszane, pozatym owa informacje mozesz znalezc w grze w dziale pomocy.
"Cena biletów: Ty ustalasz cenę biletów. Miej na uwadze, że liczba kibiców, którzy przyjdą na mecz jest uzależniona od ceny biletów. Wpływy z biletów dzielone są na oba zespoły. W meczu ligowym gospodarz otrzymuje 90%, a gość 10%. W pucharze podział jest 50/50, a w meczach towarzyskich 95/5."
Zas jesli chodzi o podzial jaki ustawiasz (u ciebie 95-5%) to podial ile biletow przypada na twoich fanow (95%), a ile na fanow przeciwnika (5%).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
feno
Fan
Posts: 3
Joined: Sat Nov 07, 2009 12:33 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by feno »

czy jednorazowa zmiana formacji wprowadza chaos na boisku? zawodnicy grają wtedy gorzej?
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

feno wrote:czy jednorazowa zmiana formacji wprowadza chaos na boisku? zawodnicy grają wtedy gorzej?
NIE.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Jerzor
Groundsman
Posts: 7
Joined: Sat Aug 01, 2009 12:45 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Jerzor »

Witam!;) mam pytańko bo chce sprzedać jednego zawodnika z mojego zespołu i niemam pojecia za jaka kwote mam go wystawić....


CM, 20 lat, agresja 76%, ocena ogólna 62%, najlepszy wystep 30, forma 30, doswiadczenie 10%, kondycja 100%, wytrzymalosc 82%, szybkosc 60%, panowanie nad pilka 58%, gra glowa 74%, strzał 79%, odbior piłki 95%, sila 60%, podania 62%, rozgrywanie 69%

Zawodni jest w pełni wytrenowany!!!
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by janektm »

Jerzor wrote:Witam!;) mam pytańko bo chce sprzedać jednego zawodnika z mojego zespołu i niemam pojecia za jaka kwote mam go wystawić....


CM, 20 lat, agresja 76%, ocena ogólna 62%, najlepszy wystep 30, forma 30, doswiadczenie 10%, kondycja 100%, wytrzymalosc 82%, szybkosc 60%, panowanie nad pilka 58%, gra glowa 74%, strzał 79%, odbior piłki 95%, sila 60%, podania 62%, rozgrywanie 69%

Zawodni jest w pełni wytrenowany!!!

Witam,
Ja bym go za darmo nie wziął ale ponieważ jest to CM może uda Ci się coś za niego dostać.
Zobacz ile kosztują (ile kasy oferują kupujący) gracze o podobnych skilach na liście transferowej i wystaw podobnie.
Możesz tez wystawić go za 1E i rynek sam ustali Ci cenę.

Ktoś kiedyś powiedział że miarą wartością danej rzeczy jest cena jaką jesteśmy wstanie za nią zapłacić.

PS. zawsze lepiej podać link do karty zawodnika.
Last edited by janektm on Thu Dec 10, 2009 4:22 pm, edited 1 time in total.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Baciorek »

Słabiutki zawodnik 30 :lol: najwyższy występ.Jeszcze agresja taka wysoka :roll: :roll:


Popieram Przedmówce za darmo bym go nie wziął
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
Jerzor
Groundsman
Posts: 7
Joined: Sat Aug 01, 2009 12:45 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Jerzor »

siemka :)
mam pytańko bo chce sprzedać jednego zawodnika i niewiem ile on jest mniej wiecej wart...???


GK, 28lat, forma 50, najlepszy wystep 50, ocena ogolna 62%, agresja 30, doswiadczenie 12%, kondycja 100%, wytrzymalosc 99%, szybkosc 72%, panowanie nad pilka 79%, odwaga 86%, zwinnosc 58%, skocznosc 80%, wybijanie pilki 81%, wyprowadzenie pilki przez bramkarza 51%, refleks 51%

Zawodnik jest w pelni wytrenowany!
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by janektm »

Jerzor wrote:siemka :)
mam pytańko bo chce sprzedać jednego zawodnika i niewiem ile on jest mniej wiecej wart...???


GK, 28lat, forma 50, najlepszy wystep 50, ocena ogolna 62%, agresja 30, doswiadczenie 12%, kondycja 100%, wytrzymalosc 99%, szybkosc 72%, panowanie nad pilka 79%, odwaga 86%, zwinnosc 58%, skocznosc 80%, wybijanie pilki 81%, wyprowadzenie pilki przez bramkarza 51%, refleks 51%

Zawodnik jest w pelni wytrenowany!
Tak jak w przypadku poprzedniego zawodnika.

PS. Wydaje mi się, że zaczynasz troszkę nadużywać ten wątek forum.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
Jerzor
Groundsman
Posts: 7
Joined: Sat Aug 01, 2009 12:45 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Jerzor »

siemka;)

zeby mieć więcej miejsc reklamowych to co trzeba zrobic? czy wybudowac???
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

Jerzor wrote:siemka;)

zeby mieć więcej miejsc reklamowych to co trzeba zrobic? czy wybudowac???
Miejsca reklamowe zwiekszaja sie wraz z wielkoscia stadionu. Poczatkowo dostajesz jedno miejsce reklamowe za 1tys pojemnosci stadionu (i tak do 10tys.), od 10tys dostajesz jedno miejsce reklamowe co 2tys pojemnosci stadnionu. Czyli majac 9 tys pojemnosci masz 9 banerow, majac 10tys pojemnosci masz 10 banerow, majac 12 tys pojemnosci masz 11 banerow, majac 14tys pojemnosci masz 12 banerow, itd.)
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”