Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

mariusz5891 wrote:
pearljammer wrote: poprobuj roznych taktyk, ustawien, indywidualnych rozkazow...moze masz jakas luke w druzynie...a tak wogole ile masz atmosfery? bo jesli nie masz 100% to moze byc powodem...
To wszystko co wymieniles to probowalem, ustawiam wg ASPT i SPMt wiec powinno byæ dobrze. A jesli chodzi o atmosfere to faktycznie mam ma³±, ale czy to mog³oby mieæ a¿ tak du¿y wp³yw...
Niestety tak, atmosfera ma bardzo duzy wplyw na wyniki meczu, jesli graja druzyny o podobnym poziomie...bo wiadomo, ze szans nie ma ekipa z atmosera 100 i skladem 75% w meczu z atmosfera np. 30 i skladem 85%
"If you hate something don't you do it too..."
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

na pocz±tku sezonu atmosfera w moim zespole mie¶ci³a siê w przedziale 20-36. przegra³em wiêc pierwszy mecz z pó¼niejszym tryumfatorem ligi 2:1 u niego. Natomiast kiedy w rundzie rewan¿owej gra³em z nim to wygra³em 2:1 a atmosfera wynosi³a oko³o 55... Atmosfera ma olbrzymi wp³yw na wyniki....
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
mariusz5891
Team President
Posts: 563
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:21 am
Location: Piotrków/Cze-wa

Post by mariusz5891 »

Aha dobra dzieki wielkie dla Panow którzy mi pomogli :). Powodzenia wszystkim ¿ycze i do zobaczenia w pierwszej lidze :D
Image
Manager: mariusz5891
Team: Widzewek
League: D18
Salondo
Groundsman
Posts: 5
Joined: Mon Sep 10, 2007 5:36 pm

Post by Salondo »

Sorry mam pytanie. Mam opiekuna m³odzie¿y z polski i chcia³em sie dowiedzieæ co daje opcja "Mo¿liwe zmiany". Czy np. moge zachowaæ tego opiekuna i podpisaæ kontrakt z innym z innej narodowo¶ci? I aby ten nowy trenowa³ m³odzików ? Ale ¿ebym nie straci³ tego starego. Kto¶ wie co¶ na ten temat ?
Football !
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Salondo wrote:Sorry mam pytanie. Mam opiekuna m³odzie¿y z polski i chcia³em sie dowiedzieæ co daje opcja "Mo¿liwe zmiany". Czy np. moge zachowaæ tego opiekuna i podpisaæ kontrakt z innym z innej narodowo¶ci? I aby ten nowy trenowa³ m³odzików ? Ale ¿ebym nie straci³ tego starego. Kto¶ wie co¶ na ten temat ?
"Mozliwe zmiany" czyli masz podglad na wolnych pracownikow, zdecydujesz sie na innego to zwalniasz swojego i zatrudniasz nowego...kazda posade moze piastowac jeden czlowiek...
"If you hate something don't you do it too..."
gawron68
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Thu Feb 21, 2008 11:07 pm

Post by gawron68 »

Mam pytanie : Jak używać tych programów do pomocy? SPMT i tym drugim?
gg - 1545203
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

gawron68 wrote:Mam pytanie : Jak u¿ywaæ tych programów do pomocy? SPMT i tym drugim?
Instalujesz SPMT i Net Framework

Logujesz sie za pomoca loginu i hasla ktore uzywasz w grze.

Ukazuje sie menu gdzie masz sklad, lige, stadion, kontrakty itp...

Czemu ma sluzyc SPMT?

Do okreslenia ile zawodnik moze osiagnac, im ma mniej wytrenowane tym wieksza rozbieznosc jest w osiagach koncowych.
Do przypisania indywidualnych polecen dla zawodnikow ktore wskazuje SPMT.
Do ustawienia skladu najlepszego wg SPMT.
Do zobaczenia w jakiej lidze zagrasz w przypadku awansu lub spadku
Do ustawienia jakie najlepiej dac ceny biletow.

i jeszcze kilka mniej waznych rzeczy...
"If you hate something don't you do it too..."
maybach
Team Manager
Posts: 177
Joined: Mon Jun 18, 2007 5:36 pm
Contact:

Premia za zwyciêstwo

Post by maybach »

Czy gracz jezeli ma premie za zwyciestwo a nie bedzie grac w wygranym meczu to otrzyma ta premie?
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Premia za zwyciêstwo

Post by pearljammer »

maybach wrote:Czy gracz jezeli ma premie za zwyciestwo a nie bedzie grac w wygranym meczu to otrzyma ta premie?
Nie.
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Premia za zwyciêstwo

Post by Ufuss »

pearljammer wrote:
maybach wrote:Czy gracz jezeli ma premie za zwyciestwo a nie bedzie grac w wygranym meczu to otrzyma ta premie?
Nie.
Otrzyma premie tylko, gdy podczas meczu Ligowego (L), lub Pucharowego (P) bedzie:
1) gral w meczu (bedzie jednym z jedenastu grajacych)
2) siedzial na lawce rezerowych (bedzie jednym z pieciu rezerwowych).
W kazdym innym przypadku premia za zwyciestwo nie jest wyplacana.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
enduro
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Tue Aug 14, 2007 1:27 pm

Post by enduro »

witam...mam takie pytanie. Wiem ze juz to by³o ale nie moge tego znalesc....ile sie dostaje za poszczegolne rundy pucharu soccerproject...z gory dziekuje
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Oprócz rozgrywek ligowych istnieje równie¿ puchar SoccerProject, w któym wystêpuj± automatycznie wszystkie dru¿yny. W pucharze jest kilka rund(liczba tych rund jest zale¿na od ilo¶ci lig). Awansowaæ do nastêpnej rundy mo¿e tylko zwyciê¿ca spotkania. Je¶li 90 minut zakoñczy siê remisem, rzuty karne s± egzekwowane dopóki nie wy³oni siê zwyciêzca.

Nagroda pieniê¿na: jest równie¿ mo¿liwo¶æ wygrania pieniêdzy w pucharze. Je¿eli przejdziesz do pewnej rundy pucharu otrzymasz x razy €10000, gdzie x jest rund± w której wygra³e¶. Dla ostatnich 5 rund kalkulacja jest zmieniona. Zwyciêstwo w danej rundzie daje zarobek 2 razy wiêkszy ni¿ w rundzie poprzedniej.
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Elite Raul
Fan
Posts: 2
Joined: Sat Mar 15, 2008 4:39 pm

Post by Elite Raul »

Mam takie pytanie. Wygasł okres banerów na moim stadionie. Teraz chcę wziąć nowe banery reklamowe, ale są tylko po 9k. I tu pojawia się moje pytanie. Brać banery reklamowe po 9k czy czekać na jakieś lepsze ?
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

Ca³y czas bêd± po 9k tylko przy wyborze bannera nale¿y kierowaæ siê d³ugo¶ci± jego wystawienia.
Tzn. Braæ bannery z najkrótszym terminem np. 1-5dni.
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
Elite Raul
Fan
Posts: 2
Joined: Sat Mar 15, 2008 4:39 pm

Post by Elite Raul »

Aha dzięki :) Wiem, że trzeba brać te z najkrótszym czasem :) To przecież logiczne hehe
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”