Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Redik wrote:Ja zauwazylem ze jak zawodnik ma ustawiona wytrzymalosc w treningu to wolniej mu sie podnosi kondycja fizyczna. To przypadek?

Raczej nie ma to zadnego wplywu, bo regeneracja kondycji zalezy od wieku, a kiedy i o ile dokladnie to masz opisane w FAQ na tym forum.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Post by Smok1993 »

Czy mecz towarzyski wpływa na kibiców?
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Smok1993 wrote:Czy mecz towarzyski wp³ywa na kibiców?
Tak:
1) za rozegranie meczu towarzyskiego (obojetnie na wynik) wzrasta ci liczba fanow zespolu,
2) w zaleznosci od wygranej/przegranej w meczu Tow rosnie/spada zadowolenie fanow.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Post by Smok1993 »

Jak poprawić morale zawodników? Wiem, że jak grają mecz to im rosną. Wystawiam na mecz towarzyski rezerowy skład i często przegrywam przez co zadowolenie kibiców spada.
Co się dzieje jak zawodnik ma małe morale?
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

zawodnik gra s³abiej jak ma niskie morale :wink:
miodecki
Groundsman
Posts: 5
Joined: Fri Jul 25, 2008 6:11 am

Post by miodecki »

Witam.

Pytanko do bardziej kumatych:
Chcę kupić zawodnika kwota jaką chcę przebić innych to 2,6mln. Swojej kasy mam 2,8mln ale wcześniej wziąłem pożyczkę 2,5mln. Mam w sumie 5,3mln Chcąc wylicytować zawodnika wyskakuje mi, że mam za mało kasy. O co chodzi? Z góry wielkie dzięki.
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

dobrze wpisujesz liczbê zer ??
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Niebardzo rozumiem ile masz w budzecie czy 2,8M czy 5,3M (ile pokazuje ci sie w lewym okienku menu).

Dawniej tez tak mialem.
1) Moze masz wiecej niz jedna oferte na kupno zawodnikow, a ich suma (wszystkich) przewyzsza twoj budzet, wtedy nie mozesz zlozyc oferty. Nie wiem jak teraz, ale dawniej w czasie pomiedzy dwiema symulacjami mozna bylo zlozyc tylko oferty na tyle, aby nie przekraczaly budzetu (np. w budzecie masz 2M pomiedzy symulacja o 10, a symulacja o 14 skladasz oferte na zawodnika za 1,5M i za chwile (znowu pomiedzy symulacja o 10 i 14) chcesz zlozyc oferte na drugiego zawodnika, to mozesz ale tylko max do ceny 0,5M (albo mniej), zas gdybys chcial zlozyc oferte za 0,7M to wyskoczy ci ze nie mozesz bo nie masz tyle kasy, czy jakis podobny komunikat).
2) Czasami poprostu bez powodu (pewnie jakis powod jest, ale nie zaglebialem sie w szczegoly) jesli masz niewiele wiecej w budzecie na chwile obecna anizeli oferta jaka chcesz zlozyc (tak samo jest gdybys chcial zapisac sie do TTow) to poprostu nie mozna tego zrobic, bo wyskakuje komunikat ze masz za malo kasy.

P.S. Mam nadzieje ze zrozumiale to napisalem.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
miodecki
Groundsman
Posts: 5
Joined: Fri Jul 25, 2008 6:11 am

Post by miodecki »

Bardzo zrozumiale. Dzięki. A liczbe zer wpisuję dobrze.
rafalks1908
Fan
Posts: 4
Joined: Thu Dec 27, 2007 2:50 am
Location: £ód¼

Post by rafalks1908 »

A ja mam takie pytanie jak najlepiej zarobic kase bo mam 234 K i co mecz schodzi mi ponad 100 K czyli jak przypuszczam za 2-4 mecze bede mial na minusie i nie wiem co robic czy oplaca mi sie barc pozyczke.... i czy bede mial ja czym splacic....??
miodecki
Groundsman
Posts: 5
Joined: Fri Jul 25, 2008 6:11 am

Post by miodecki »

Albo masz wysokie kontrakty zawodników, albo mały stadion albo jedno i drugie. Pożyczka Ci nic nie da bo będziesz dalej popadał w dług, bo raz, że będziesz spłacał pożyczkę, a dwa odsetki od niej. Chyba, że chcesz to wszystko odciągnąć w czasie. Albo weź pożyczkę i rozbuduj stadion, albo sprzedaj zawodnika lub kilku. Ja lepszych pomysłów nie mam, ale pewnie są tutaj bardziej doświadczeni gracze. No i oczywiście mogę się mylić. Pozdro!
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

rafalks1908 wrote:A ja mam takie pytanie jak najlepiej zarobic kase
Odpowiedz znajdziesz w FAQ.

Jesli zas chodzi o twoja obecna sytuacje to za duzo placisz zawodnikom, mozesz ich sprzedac, albo kombinowac z premiami za wygrana dla tych co na okraglo grzeja lawe.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
filus
Team Manager
Posts: 111
Joined: Sat Sep 22, 2007 2:11 pm

Post by filus »

Albo po prostu sprzedaj kilku zawodników, którym sporo p³acisz, a nie graj± w pierwszym sk³adzie. Nie do¶æ, ¿e zarobisz trochê kasy to jeszcze mniej kasy na meczach bêdziesz traci³.
sebb
Assistant Coach
Posts: 10
Joined: Sat May 03, 2008 1:15 pm

Post by sebb »

chyba juz gdzies bylo ale za dobrze nie pamietam wiec pomozcie. jak to jest z turniejami towarzyskimi? do ilu nig nizej i wyzej mozna zapraszac przeciwnikow?
sebb
Assistant Coach
Posts: 10
Joined: Sat May 03, 2008 1:15 pm

Post by sebb »

halo :roll:
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”