Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by pearljammer »

kacper987 wrote:noto pear jak takis mądry :D TO MI ODPOWIEDZ NA TO

Kiedy kupiłem od ciebe MILLERA ( sezon temu) a tera kupiłem od ciebie SW ( NIEMIAŁEM SPFA)
pearljammer wrote:Nie majac spfa 1 w ciagu 2 sezonow, majac spfa 3 w ciagu 2 sezonow.
Zwidus wrote:A i jeszcze jedno, ile można kupic zawodników w jednym sezonie od jednej druzyny :?:

Nie majac spfa 1 w ciagu 2 sezonow, majac spfa 3 w ciagu 2 sezonow.

TO JAKIM CUDEM KUPILEM OD CIEBIE 2 ZAWODNIKOW W ODSTEPIE 1 SEZONU??
to sie przyjrzyj bo ja widze, ze masz spfa, jesli sam nie kupiles, to moze na probe dostales, tyle, ze na probe dostaje sie po 3 tygodniach gry, a Ty dluzej grasz, w kazdym badz razie masz spfa...
"If you hate something don't you do it too..."
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Pietraszenko »

Czy jest sens zatrudniac wyszukiwacza talentów? Czy ma on jakis wpływ na przychodzenie juniorów do klubu?
mój klub ---> FC Czarnków
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by BartGib »

oczywiście że ma sens, jednak nie ma wpływu na przychodzenie juniorów, ale na kształtowanie kontraktów (można z zawodnikiem podpisać na lepszych warunkach)
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Pietraszenko »

Soccerproject wprowadził zmiany w wynagrodzeniach, kadra pracownicza zarabia teraz dużo więcej. Ile teraz średnio kosztuje każdy trener, lekarz, opiekun boiska itd przy parametrze poziomu 100%?
mój klub ---> FC Czarnków
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by pearljammer »

Pietraszenko wrote:Soccerproject wprowadził zmiany w wynagrodzeniach, kadra pracownicza zarabia teraz dużo więcej. Ile teraz średnio kosztuje każdy trener, lekarz, opiekun boiska itd przy parametrze poziomu 100%?
fizjoterapeuta, lekarz i trener u mnie ok 9-11k, opiekun boiska mozna ok 3k, z reszta jeszcze nie musze przedluzac :)
"If you hate something don't you do it too..."
Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Smok1993 »

Serio ten wyszukiwacz talentów wpływa na kontrakty? On wydaje mi się niepotrzebny ale go trzymam bo ma kontrakt jeszcze na starych warunkach (czyt. psie pieniądze). Asystenta menadżera nie mam bo o ile mi wiadomo przydaje się on tylko jeśli bierzesz urlop.
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by pearljammer »

Smok1993 wrote:Serio ten wyszukiwacz talentów wpływa na kontrakty? On wydaje mi się niepotrzebny ale go trzymam bo ma kontrakt jeszcze na starych warunkach (czyt. psie pieniądze). Asystenta menadżera nie mam bo o ile mi wiadomo przydaje się on tylko jeśli bierzesz urlop.
Nie majac wyszukiwacza nie wejdziesz nawet na liste transferowa, nie kupisz, nie sprzedasz, bylo o tym, poczytac wystarczy...
"If you hate something don't you do it too..."
Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Smok1993 »

Czemu jak rozpoczął się nowy sezon atmosfera w drużynie spadła o 10%? Nikogo nie sprzedałem przecież a nawet awansowałem do ligi F.
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by pearljammer »

Smok1993 wrote:Czemu jak rozpoczął się nowy sezon atmosfera w drużynie spadła o 10%? Nikogo nie sprzedałem przecież a nawet awansowałem do ligi F.
Co sezon tak jest w kazdej druzynie...
"If you hate something don't you do it too..."
Gawron1906
Fan
Posts: 3
Joined: Mon Mar 02, 2009 10:43 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Gawron1906 »

Czy tylko mnie się wydaje, czy od kilku dni coś jest nie tak z symulacjami o 22? Zawsze symulacja trwa po 40 minut, a tej to chyba od kilku dni w ogóle nie ma. Zawodnicy też nie trenują w tym czasie...

Wie ktoś o co chodzi?
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Pietraszenko »

Dlaczego trzeci dzień z rzędu nie ma nikogo chętnego do reklamowania się na bannerach stadionu? tez tak macie? na pewno nie mam tak z powodu złej gry, ledwo co awansowałem do ligi H i w nowym sezonie mam dwa zwyciestwa w lidze i jedno w pucharze....
mój klub ---> FC Czarnków
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Ufuss »

Pietraszenko wrote:Dlaczego trzeci dzień z rzędu nie ma nikogo chętnego do reklamowania się na bannerach stadionu? tez tak macie? na pewno nie mam tak z powodu złej gry, ledwo co awansowałem do ligi H i w nowym sezonie mam dwa zwyciestwa w lidze i jedno w pucharze....
Jesli chodzi o banery to nie sa one zalezne od jakichkolwiek osiagniec menadzera w grze, tylko od akcji (kampanii) reklamowych w "realu". Moge cie zapewnic ze inni gracze maja bardzo podobna sytuacje do twojej.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Beertual
Assistant Coach
Posts: 12
Joined: Wed Mar 04, 2009 9:18 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Beertual »

Złożyłem ofertę zawodnikowi bez klubu i tu moje pytanko, od czego zależy czy przyjmie oferte moją czy kogoś innego ?
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by pearljammer »

Beertual wrote:Złożyłem ofertę zawodnikowi bez klubu i tu moje pytanko, od czego zależy czy przyjmie oferte moją czy kogoś innego ?
Od wysokosci pensji, moze wysokosc ligi tez ma znaczenie...ale pensja na pewno, tyle, ze wiele ludzi daje jakies wielkie pensje a pozniej placza ze bankrutuja, nie ma sie co podniecac z zawodnikami bez klubu...
"If you hate something don't you do it too..."
Gawron1906
Fan
Posts: 3
Joined: Mon Mar 02, 2009 10:43 pm

Re: Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Post by Gawron1906 »

Gawron1906 wrote:Czy tylko mnie się wydaje, czy od kilku dni coś jest nie tak z symulacjami o 22? Zawsze symulacja trwa po 40 minut, a tej to chyba od kilku dni w ogóle nie ma. Zawodnicy też nie trenują w tym czasie...

Wie ktoś o co chodzi?
Odpowie mi ktoś? ;]
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”