Propozycje do FAQ

Moderators: Moderator, Polish Moderators

drus
Coach
Posts: 26
Joined: Sun Nov 08, 2009 10:01 am

Re: Propozycje do FAQ

Post by drus »

No nie do końca... przeciez w realu mozna grać sparingi przed sezonem. Zwłaszcza jeśli chodzi o graczy, którzy się zarejestrowali właśnie podczas przerwy
anthenat, team Sailors
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Propozycje do FAQ

Post by WojT »

pearljammer wrote:
drus wrote:Ja bym dodał pytanie:
"W jaki sposób można aranżować mecze towarzyskie?"

zwłaszcza, że ukazał mi sę komunikat:

Niestety nie ma terminu na rozegranie tego meczu! Przypomnienie: Mecze towarzyskie mogą być planowane tylko na bieżący sezon. Jeżeli chciałbyś ustawić mecz na przyszły sezon, to musisz poczekać na jego rozpoczęcie.
No wlasnie, a sezon rozpoczyna sie w poniedzialek wraz z pierwsza kolejka, to raczej oczywiste powinno byc :)
Teoretycznie powinno tak być ale domyślnie programiści zostawili sobie furtkę na naprawę pewnych niedociągłości, archiwizacje danych, odświeżenie i przeczyszczenie baz.
Przez te dwa dni (sobota, niedziela) po czyszczeniu szykują wszystko na nowy sezon i tak jest już od samego początku :)
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Propozycje do FAQ

Post by pearljammer »

drus wrote:No nie do końca... przeciez w realu mozna grać sparingi przed sezonem. Zwłaszcza jeśli chodzi o graczy, którzy się zarejestrowali właśnie podczas przerwy
Przed sezonem, czyli jest to jeszcze poprzedni sezon...
"If you hate something don't you do it too..."
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re:

Post by Pietraszenko »

Dissident wrote:
janosik wrote:to jest moje pytznie ktore tam mozna zamiescic z wasa odpowiedzia :D
zmienic nazwe druzyny i narodowosci mozna w pierwsze dwa dni nowego sezonu, ale do tego celu musisz posiadac SPFA.
jak mozna zmienić narodowość, nawet z SPFA, bo pierwszy raz o tym się dowiaduję...
mój klub ---> FC Czarnków
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”