Szkółka juniorska

Moderators: Moderator, Polish Moderators

C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

a co ile zawodnik ma urodziny ? ;]
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

C i a c h o wrote:a co ile zawodnik ma urodziny ? ;]
Co 63 dni.
Zawodnicy co sezon sa o rok starsi, wiec mozna powiedziec ze sezon w SP to nasz realny rok :)
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
mario_b
Fan
Posts: 3
Joined: Tue May 29, 2007 7:39 pm

Post by mario_b »

Pytanie, czy jezeli junior nie by³ zbyt dobry to powinna sie pojawic informacja o tym bo u mnie od wrzesnia ani widu ani s³ychu o nowym juniorze :shock:
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

Tak jest taka informacja, ¿e junior by³ za s³aby na do³±czenie do zespo³u :)
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

mario_b wrote:Pytanie, czy jezeli junior nie by³ zbyt dobry to powinna sie pojawic informacja o tym bo u mnie od wrzesnia ani widu ani s³ychu o nowym juniorze :shock:
Tak. Jesli junior nie byl zbyt dobry aby dolaczyc do twojej druzyny to powinna ci przyjsc o tym wiadomosc.
Mozesz takze sprawdzic to w historii zespolu np u mnie wyglada to tak: "19 Sty 2008 Ufu 21 Zawodnik Rosen Stanchev zosta³ wypromowany z dru¿yny juniorów, ale nie by³ zbyt dobry, aby rozpocz±c profesjonaln± kariere pi³karsk±."
A u ciebie:
1)23 List 2007 mario_b 20 Zawodnik Jaroslaw Glowacki zosta³ wypromowany z dru¿yny juniorów, ale nie by³ zbyt dobry, aby rozpocz±c profesjonaln± kariere pi³karsk±.
2)26 Wrz 2007 mario_b 19 Zawodnik Andrzej Pekovic zosta³ wypromowany z dru¿yny juniorów i rozpocz±³ swoj± profesjonaln± karierê.
3)28 Lip 2007 mario_b 18 Zawodnik Jakub Frankowski zosta³ wypromowany z dru¿yny juniorów i rozpocz±³ swoj± profesjonaln± karierê.

Wiec sadzac po tym to powinienes dostac info o nowym juniorze okolo 20-25 stycznia.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
mario_b
Fan
Posts: 3
Joined: Tue May 29, 2007 7:39 pm

Post by mario_b »

dzieki za wyjasnienie, szuka³em tej informacji w historii szkó³ki juniorskiej a ona jest w historii klubu ;);)
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

pytanie do mocno do¶wiadczonych:

Budowa³a mi siê szko³ka juniorska na ostatni poziom, zosta³ó 12 dni do koñca kiedy nagle przyszed³ junior. Za pare dni skoñczy siê budowa. Ile dni od ostatniego juniora musze czekaæ na nastêpnego ? 20 czy 30 czy ?
Sezon 19: 9 w H.467 (koñcóka sezonu)
Sezon 20: 1 w H.467 / IV B: 10 miejsce
Sezon 21: 11 w G.156 / IV B: 9 miejsce
Sezon 22: 1 w H.468 / IV liga: 6 miejsce
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

30- zawsze d³ugo¶æ oczekiwania jest zale¿na od aktualnego stanu twojej szkó³ki
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

mcmagik wrote:30- zawsze d³ugo¶æ oczekiwania jest zale¿na od aktualnego stanu twojej szkó³ki
Ok, ale miêdzy juniorem który przyszed³ a który przybêdzie szkó³ka bêdzie rozbudowana! Ale pewnie masz racje ;]
Sezon 19: 9 w H.467 (koñcóka sezonu)
Sezon 20: 1 w H.467 / IV B: 10 miejsce
Sezon 21: 11 w G.156 / IV B: 9 miejsce
Sezon 22: 1 w H.468 / IV liga: 6 miejsce
Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Post by Smok1993 »

Mo¿na jako¶ wychodzenie juniorów powstrzymaæ? Chodzi mi o to, ¿eby nie do³±czali do mnie automatycznie tylko, ¿ebym wchodzi³ w szkólke juniorów i sam zatrudnia³ juniorów którzy sie pojawili. Jak wychodzi co 20 dni junior a ja mu musze p³acic 300 za mecz to troche drogo wychodzi jak ma sie kilku juniorów. Oni maj± kontrakty na jakie¶ 3 lata a zwolnienie ich kosztuje.
Po skoñczeniu siê kontraktu mojemu opiekunowi chyba wezmê kogo¶ z Polski bo troszke denerwuj± mnie te nazwiska typu "Nije" albo "Bachakov".

@edit: jestem przyzywczajony do pisania polskich znaków i je¶li zamiast nich widzisz jakie¶ dziwne znaczki ustaw w zak³adce "profil" jêzyk polski ;).
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

rodowity1928 wrote:
mcmagik wrote:30- zawsze d³ugo¶æ oczekiwania jest zale¿na od aktualnego stanu twojej szkó³ki
Ok, ale miêdzy juniorem który przyszed³ a który przybêdzie szkó³ka bêdzie rozbudowana! Ale pewnie masz racje ;]
Ma racje :)
Smok1993 wrote:Mo¿na jako¶ wychodzenie juniorów powstrzymaæ? Chodzi mi o to, ¿eby nie do³±czali do mnie automatycznie tylko, ¿ebym wchodzi³ w szkólke juniorów i sam zatrudnia³ juniorów którzy sie pojawili. Jak wychodzi co 20 dni junior a ja mu musze p³acic 300 za mecz to troche drogo wychodzi jak ma sie kilku juniorów. Oni maj± kontrakty na jakie¶ 3 lata a zwolnienie ich kosztuje.
Po skoñczeniu siê kontraktu mojemu opiekunowi chyba wezmê kogo¶ z Polski bo troszke denerwuj± mnie te nazwiska typu "Nije" albo "Bachakov".

@edit: jestem przyzywczajony do pisania polskich znaków i je¶li zamiast nich widzisz jakie¶ dziwne znaczki ustaw w zak³adce "profil" jêzyk polski ;).
300 to drogo ? Ja najwiêcej p³acê zawodnikowi za mecz 25.500.
Jak chcesz to zaraz po tym jak zawodnik trafi do zespo³u zmniejsz mu pensjê do powiedzmy 200. Powinien siê zgodziæ. Zawsze mo¿esz przecie¿ sprzedaæ juniorów, jak ich nie chcesz. Jak co¶ to pisz na pw, chêtnie wezmê ;p
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Post by Smok1993 »

To nie¼le im p³acisz ;). W której jeste¶ lidze? Ja narazie mam stadion 4000 ale po awansie wpadnie kasa i bêdê powiêksza³ ;).
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

By³em w C, jestem w D. A tych darmozjadów to trzeba bêdzie sprzedaæ i tyle ;p
Musisz liczyæ, ¿e wytrenowanym graczom bêdziesz nied³ugo p³aci³ po kilka tysiêcy. Je¶li bêdziesz dobrze zarz±dza³ finansami to spokojnie sobie z tym poradzisz.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Re: Szkółka juniorska

Post by Smok1993 »

Nie moge nigdzie znaleść odpowiedzi na moje pytanie wiec napisze je tu ;).
Jaki jest koszt utrzymania 3 poziomu szkółki juniorów? Mam 2 LM po 27 lat wiec powoli chce szukać nowych, młodych na ich miejsce a ze szkółki wychodzili by za darmo.
PS: Czemu znowu nie widze polskich liter skoro w opcjach mam ustawione język polski?
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Re: Szkółka juniorska

Post by mcmagik »

Smok1993 wrote: Jaki jest koszt utrzymania 3 poziomu szkółki juniorów? Mam 2 LM po 27 lat wiec powoli chce szukać nowych, młodych na ich miejsce a ze szkółki wychodzili by za darmo.
- € 20.000,00 Utrzymanie centrum szkolenia młodziezy
płacone raz w tygodniu to śmieszne pieniądze... Dla drużyny ze stażem jest to pół dochodów z jednego meczu towarzyskiego:P
Smok1993 wrote:PS: Czemu znowu nie widze polskich liter skoro w opcjach mam ustawione język polski?
Prawdę mówiąc po zmienieniu na polski u mnie raz działa raz nie... Nie zwracam już na to uwagi...
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”