Szkółka juniorska

Moderators: Moderator, Polish Moderators

lubek
Assistant Manager
Posts: 73
Joined: Thu Jan 04, 2007 11:27 am
Location: Gdansk/Poland

Re: Szkółka juniorska

Post by lubek »

witam,
mam pytanie ostatniego zawodnika dostalem 4 listopada i niestety od tamtej pory nikt nie przyszedl na swiat :) zakladajac pesymistyczna wersje (60dni) powinienem juz miec nowego juniora . Pytam wiec... wtf :) ?
Pisac do kogos z SP ?
Dla ciekawskich uzytkownik Kartoflo druzyna: Stalowa Renka (pisownia specjalna) moze jeszcze niektorzy pamietaja jak gralem w lidze polskiej to sie nie przyczepia ;p
SEZON 14 - H.531 [1]:)
SEZON 15 - G.177 [3] :/
SEZON 16 - G.177 [2] :D
SEZON 17 - F.59 [5] :|
SEZON 18 - F.59 [?]
SEZON 25 - H.1219 [2] po przerwie
SEZNON 26 - G.407 [4]
SEZON 27 - G.407 [?]
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Szkółka juniorska

Post by pearljammer »

A moze byl zbyt slaby i nie wyszedl, powinienes miec taka informacje, jesli nie to na dniach wyjdzie lub pojawi sie info ze byl zbyt slaby...
"If you hate something don't you do it too..."
lubek
Assistant Manager
Posts: 73
Joined: Thu Jan 04, 2007 11:27 am
Location: Gdansk/Poland

Re: Szkółka juniorska

Post by lubek »

dlatego podalem druzyne i nazwe uzytkownika bo.. nie mam takiej informacji w historii procz 4 listopada i sam takiej nie dostalem na poczte w SP.
SEZON 14 - H.531 [1]:)
SEZON 15 - G.177 [3] :/
SEZON 16 - G.177 [2] :D
SEZON 17 - F.59 [5] :|
SEZON 18 - F.59 [?]
SEZON 25 - H.1219 [2] po przerwie
SEZNON 26 - G.407 [4]
SEZON 27 - G.407 [?]
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Re: Szkółka juniorska

Post by mcmagik »

60 dni jest płynną granicą, ja dostaję (bądź nie) graczy po 18 lub 22 dniach... Jestem pewien że na dniach powinieneś dostać jakąś wiadomość o tym:)
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
lubek
Assistant Manager
Posts: 73
Joined: Thu Jan 04, 2007 11:27 am
Location: Gdansk/Poland

Re: Szkółka juniorska

Post by lubek »

ok junior przyszedl ... ale za slaby :D
SEZON 14 - H.531 [1]:)
SEZON 15 - G.177 [3] :/
SEZON 16 - G.177 [2] :D
SEZON 17 - F.59 [5] :|
SEZON 18 - F.59 [?]
SEZON 25 - H.1219 [2] po przerwie
SEZNON 26 - G.407 [4]
SEZON 27 - G.407 [?]
_Ronaldinho80_
Fan
Posts: 2
Joined: Sat Jan 23, 2010 1:36 pm

Re: Szkółka juniorska

Post by _Ronaldinho80_ »

mi tymi podpowiedziami także pomogliście ;] dzięki
drus
Coach
Posts: 26
Joined: Sun Nov 08, 2009 10:01 am

Re:

Post by drus »

Kefu wrote:
mariusz5891 wrote:A jeszcze jedno: czy na ocene ogólna takiego wytrenowanego m³odzika wp³ywa liga w której gra jego dru¿yna?? Tzn czy jest np taka prawidlowosc ze juniorzy z ligi H sa duzo slabsi od mlodych z ligi C?? Oczywiscie mowie o przypadku w którym obie druzyny maja ta najlepsza szkolke ;)
Nie ma czego¶ takiego ;)

No właśnie... odpowiedź zrozumiałem, niemniej jednak doprecyzuję pytanie, bo sam sie nad tym zastanawiam:

Rozumiem, że to, czy przyjdzie junior, czy będzie za słaby jest losowe (zależy po części od skillu właściwego pracownika), ale czy ktoś wie na jakiej zasadzie się to losowanie odbywa?

Chodzi mi o to, że jeśli jest komunikat "dołączył do drużyny" oznacza to, że potencjał tego gracza jest wystarczający do gry na aktualnym poziomie, czy to 100% los.

Może bardzoiej obrazowo:

Grasz np. w lidze B. otrzymujesz juniora. Czy możesz być pewien, że potencjał jego umiejętności będą wystarczające na tę lige? Bo przecież dostałeś komunikat "że nie był zbyt słaby". Czy to 100% los i może się okazać że po wytrenowaniu grajek co najwyżej może zagrać w lidze G.

Jeszcze inaczej.... :D przykład z reala....

Wiadomym jest że wchodzący junior do drużyny np. Barcelony jest lepszy niż junior wchodzący do składu ekip w polskiej lidze... Czy tutaj jest podobnie?

chyba już inaczej nie da się sformułować tego pytania. Mam nadzieję, że rozumiecie o co pytam :D
anthenat, team Sailors
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Szkółka juniorska

Post by pearljammer »

Moze byc tak, ze w lidze G dostaniesz tak dobrego zawodnika jak na lige B czy C, ale i w B dostaniesz slabego...to wszystko losowo jest, choc niestety rzadko w nizszych ligach zdarzaja sie tacy zawodnicy, ktorzy osiagna zaraz po wytrenowaniu 88-89%.
"If you hate something don't you do it too..."
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Szkółka juniorska

Post by janektm »

pearljammer wrote:Moze byc tak, ze w lidze G dostaniesz tak dobrego zawodnika jak na lige B czy C, ale i w B dostaniesz slabego...to wszystko losowo jest, choc niestety rzadko w nizszych ligach zdarzaja sie tacy zawodnicy, ktorzy osiagna zaraz po wytrenowaniu 88-89%.
No to z tego co piszesz wynika jednak, że nie jest do końca losowo i że jednak jest to w jakiś sposób zależne od ligi
w jakiej grasz.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: Szkółka juniorska

Post by Baciorek »

Kurcze....3 junior za słaby z rzędu...Miałem Słoweńca 100% sprzedałem i zamieniłem na Fina Juha Harkonnen 68%...

Pomóżcie


INFO o zawodniku dostane gdzięs 13-14 marca
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Szkółka juniorska

Post by janektm »

Baciorek wrote:Kurcze....3 junior za słaby z rzędu...Miałem Słoweńca 100% sprzedałem i zamieniłem na Fina Juha Harkonnen 68%...

Pomóżcie


INFO o zawodniku dostane gdzięs 13-14 marca

wyślij go na kurs żeby miął 100% moim zdaniem nie powinno się często zmieniać koordynatorów młodzieży, ja mam
100% jednego i tego samego od początku gry, owszem zdarza się tak, że nic nie dostane ale pozostali
zawsze maja powyżej 70 maksymalnej oceny meczowej a trafił mi się bramkarz, który będzie grał na 75 ;)
nie wiem czy jakbym zmieniał tobym też dostał podobnych zawodników to już muszą sie wypowiedzieć osoby co zmieniaja
jesli chodzi o agresje to rożnie jest mam wrażenie, że to losowe jest.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: Szkółka juniorska

Post by iletlovein »

Z moich obserwacji wynika, że zmiana opiekuna może powodować to, że junior jest za słaby. Ostatnio zmieniłem gościa, nowego wysłałem na kurs i ma już 100%, ale jeszcze w piątek miał ok 85%. Właśnie w pt "przyszedł" junior, ale był za słaby. Już kiedyś tak miałem, bawiłem się opiekunem, a w międzyczasie trzech juniorów podziękowało.

Ale tak nie musi być, może to tylko moje fantazje.
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Szkółka juniorska

Post by pearljammer »

iletlovein wrote:Z moich obserwacji wynika, że zmiana opiekuna może powodować to, że junior jest za słaby. Ostatnio zmieniłem gościa, nowego wysłałem na kurs i ma już 100%, ale jeszcze w piątek miał ok 85%. Właśnie w pt "przyszedł" junior, ale był za słaby. Już kiedyś tak miałem, bawiłem się opiekunem, a w międzyczasie trzech juniorów podziękowało.

Ale tak nie musi być, może to tylko moje fantazje.
Raczej to losowe jest, po prostu miales pecha, ja kiedys 6x z rzedu nie dostalem juniora, choc tego opiekuna mam do dzis :)
"If you hate something don't you do it too..."
rybkins
Coach
Posts: 45
Joined: Sat Jan 10, 2009 10:54 am

Re: Szkółka juniorska

Post by rybkins »

a ja mam pytanie takiego typu:
czy na poziom wyszkolenia juniora ma wpływ to czy gra w meczach podczas jego rozwoju, czy niezależnie od tego czy bedzie gral czy grzal lawe to rozwoj jego bedzie taki sam i co za tym idzie jego koncowa ocena?
Gornik Zabrze T99

s30: 4 w H
s31: 1 w H awans
s32: 7 w G
s33: 5 w G
s34: 2 w G awans
s35: 8 w F
s36: 5 w F
s37: 2 w F awans
s38: 14 w E spadek
s39: 7 w F
s40: ? w F
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Szkółka juniorska

Post by pearljammer »

rybkins wrote:a ja mam pytanie takiego typu:
czy na poziom wyszkolenia juniora ma wpływ to czy gra w meczach podczas jego rozwoju, czy niezależnie od tego czy bedzie gral czy grzal lawe to rozwoj jego bedzie taki sam i co za tym idzie jego koncowa ocena?

Tez sie nad tym kiedys zastanawialem, ale raczej taki sam rozwoj go czeka bez wzgledu na to czy gra czy nie gra...
"If you hate something don't you do it too..."
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”