Szkółka juniorska

Moderators: Moderator, Polish Moderators

pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Kefu wrote:Napewno warto bo Kalehi Koz³owski troche g³upio brzmi...Lepiej by by³o np. Euzebiusz Koz³owski :D

Kto ma tak± w³adze ¿eby dodaæ nazwiska i imiona od bazy?
Jakie to maj± byc nazwiska, tylko pi³karzy czy ogolnie polskie nazwiska?
na globalu jest temat o tych nazwiskach, trzeba poczytac sobie i zglosic nazwiska, nie wiem czy do prowadzacego czy po prostu w temacie...
"If you hate something don't you do it too..."
Eddie Vedder
Fan
Posts: 2
Joined: Fri Sep 28, 2007 2:34 pm
Location: Bialystok

Post by Eddie Vedder »

Mam pytanie, być moze już się przewinęło:

Czy do szkółki zawsze przychodzi gracz na tę samą pozycję? Przyszło mi już od początku istnienia mojej szkółki 4 graczy - 4 napastników, 1 to CF reszta to LF. Czy są szanse, że przyjdzie mi jakiś pomocnik/obrońca/bramkarz?
Tua mater in flamine lavat.
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Eddie Vedder wrote:Mam pytanie, byæ moze ju¿ siê przewinê³o:

Czy do szkó³ki zawsze przychodzi gracz na tê sam± pozycjê? Przysz³o mi ju¿ od pocz±tku istnienia mojej szkó³ki 4 graczy - 4 napastników, 1 to CF reszta to LF. Czy s± szanse, ¿e przyjdzie mi jaki¶ pomocnik/obroñca/bramkarz?
kiedys napewno przyjda. Pozycja jest wybierana losowo:P
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Ja np. nigdy jeszcze nie mia³em CM'a. Teraz znów dosta³em LM'a. W sk³adzie mam chyba ze 7 LMów w tym 3 ze swojej szkó³ki.
Nie wiem czy to nie 3 LM z rzêdu.

Pozycje s± losowane i chyba nie zale¿y to od niczego, je¶li nawet to siê raczej nie dowiemy od czego.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Eddie Vedder wrote:Mam pytanie, byæ moze ju¿ siê przewinê³o:

Czy do szkó³ki zawsze przychodzi gracz na tê sam± pozycjê? Przysz³o mi ju¿ od pocz±tku istnienia mojej szkó³ki 4 graczy - 4 napastników, 1 to CF reszta to LF. Czy s± szanse, ¿e przyjdzie mi jaki¶ pomocnik/obroñca/bramkarz?
wszystko jest losowe, zarowno pech w postaci tej samej pozycji albo braku 4 kolejnych juniorow jak u mnie...kiedys w koncu dostaniesz inna pozycje :)
"If you hate something don't you do it too..."
Eddie Vedder
Fan
Posts: 2
Joined: Fri Sep 28, 2007 2:34 pm
Location: Bialystok

Post by Eddie Vedder »

Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)
Tua mater in flamine lavat.
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Mi wlasnie dzisiaj przyszed³ CM a poprzednio nie przyszed³ a jeszcze wczesniej dosta³em CF:]
Dzid
Fan
Posts: 4
Joined: Sat May 19, 2007 6:04 pm

Post by Dzid »

Wlasnie dostalem wiadomosc o dolaczeniu nowego juniora do mojej druzyny. Nie pojawil sie jednak w skladzie. Rozbudowuje jednak swoja szkolke na trzeci poziom. Czy "nie dostalem" tego juniora z tego powodu, czy to jakis blad i napisac do obslugi?

Jesli to wina rozbuwody, to czy dostane go po jej zakonczeniu?
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

jak dosta³e¶ wiadomo¶æ to powinien ten junior byæ. zobacz sobie na nazwisko lub zobacz w treningu na zawodnika który nie ma wybranego treningu
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Dzid wrote:Wlasnie dostalem wiadomosc o dolaczeniu nowego juniora do mojej druzyny. Nie pojawil sie jednak w skladzie. Rozbudowuje jednak swoja szkolke na trzeci poziom. Czy "nie dostalem" tego juniora z tego powodu, czy to jakis blad i napisac do obslugi?

Jesli to wina rozbuwody, to czy dostane go po jej zakonczeniu?


22 Pa¼ 2007 Dzid 20 Zawodnik Josef Pudil zosta³ wypromowany z dru¿yny juniorów, ale nie by³ zbyt dobry, aby rozpocz±c profesjonaln± kariere pi³karsk±.

Jesli uzywasz tego samego nicku w grze co na forum to polecam czytac uwazniej wiadomosci, bo napewno bylo napisane jesli nie doslownie to bardzo podobnie do tego co zamiescilem powyzej.

Zawodnicy ze szkolki nie przychodza za kazdym razem, jak narazie znany mi rekord to taki ze nie przyszlo 5 juniorow pod rzad.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Ufuss wrote: Zawodnicy ze szkolki nie przychodza za kazdym razem, jak narazie znany mi rekord to taki ze nie przyszlo 5 juniorow pod rzad.
hehe a u kogo ten rekord wystapil ?? :P:P ja to kurcze mam pecha...
"If you hate something don't you do it too..."
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

SKANDAL !!!


Ju¿ by³em tak blisko nowego juniora a tu prosze. Nie by³ zbyt dobry aby do³±czyæ do twojego sk³adu. Czy mo¿na jako¶ na to zaradziæ aby nastêpnym razem do sk³adu wszed³ ?
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

rodowity1928 wrote:SKANDAL !!!


Ju¿ by³em tak blisko nowego juniora a tu prosze. Nie by³ zbyt dobry aby do³±czyæ do twojego sk³adu. Czy mo¿na jako¶ na to zaradziæ aby nastêpnym razem do sk³adu wszed³ ?
przeczytaj dwa powyzsze posty i sie dowiesz....
"If you hate something don't you do it too..."
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

pearljammer wrote:
rodowity1928 wrote:SKANDAL !!!


Ju¿ by³em tak blisko nowego juniora a tu prosze. Nie by³ zbyt dobry aby do³±czyæ do twojego sk³adu. Czy mo¿na jako¶ na to zaradziæ aby nastêpnym razem do sk³adu wszed³ ?
przeczytaj dwa powyzsze posty i sie dowiesz....
O jejku xD xD ¯ebym ja takiego pecha nie mia³. Wywnioskowa³em z postów wy¿ej ¿e jest to niezale¿ne od nas czy przyjdzie czy nie.


Pozdrawiam wszystkich
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

Byæ mo¿e, ale to zaznaczam grubym tekstem byæ mo¿e przychodz±cy junior te¿ zale¿y od czy raczej z jakiego kraju masz wyszukiwacza telentów.
Proponujê za³o¿yæ nowy post - koniecznie na sp-poland.com :D w którym wpisywaliby¶my narodowo¶æ wyszukiwacza a potem nanosiliby¶my uwagi typu - przyszed³ junior, nie przyszed³ i po jakim¶ czasie mieliby¶my jakis pogl±d.
Jest to lu¼na propozycja - do zastanowienia
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”