Szkółka juniorska

Moderators: Moderator, Polish Moderators

pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

WojT wrote:Byæ mo¿e, ale to zaznaczam grubym tekstem byæ mo¿e przychodz±cy junior te¿ zale¿y od czy raczej z jakiego kraju masz wyszukiwacza telentów.
Juz o tym pisalem na globalu...narodowosc nie ma zadnego znaczenia, ani w przypadku polaka, czecha czy gibraltalczyka jak to u mnie....


edit: no moj pech minal...dostalem w koncu juniora po 5 niepowodzeniach z rzedu....
"If you hate something don't you do it too..."
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

u mnie nadal nic... kolejny junior nie by³ zbyt dobry, by do³±czyc do dru¿yny
milkus
Coach
Posts: 33
Joined: Tue Oct 02, 2007 3:03 pm
Location: WhitePower

Post by milkus »

a mo¿e to ¿e junior nie by³ zbyt dobry zale¿y od ogólnej oceny dru¿yny?
"Niewa¿ne, ¿e Nas nie lubicie, wa¿ne siê Nas boicie!..."
Image
Manager: milkus
Team: D.T. Galacticos
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

milkus wrote:a mo¿e to ¿e junior nie by³ zbyt dobry zale¿y od ogólnej oceny dru¿yny?
nie...to jest tylko i wylacznie losowo przydzielane...nic innego na to nie dziala...
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

pearljammer wrote:
milkus wrote:a mo¿e to ¿e junior nie by³ zbyt dobry zale¿y od ogólnej oceny dru¿yny?
nie...to jest tylko i wylacznie losowo przydzielane...nic innego na to nie dziala...
Bycmoze i jest to od czegos zalezne, ale jak narazie nikt nie wie od czego, wiec przyjmuje sie ze czynniki takie jak: przychodzenie juniorow, ich pozycja i wiek sa losowe.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
pokor1988
Fan
Posts: 2
Joined: Sat Nov 24, 2007 11:58 am

Post by pokor1988 »

witam dopiero zacz±³em graæ i mam pytanie czy op³aca siê ju¿ na starcie otwieraæ szkó³kê czy nie oraz czy ma jakie¶ du¿e znaczenie je¶li zatrudnie zagranicznego opiekuna m³odzików? tzn czy jest jaki¶ wp³yw ¿e m³odzicy nie bêd± polakami?
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

Najlepiej od razu otwieraæ szkó³kê, powodów jest parê :) Po pierwsze d³ugo siê buduje, po drugie aczkolwiek najwa¿niejsze, juniorzy którzy przyjd± to najlepsi zawodnicy, mog± byæ podpora twojej dru¿yny, albo korzystnie ich sprzedaæ, na czym zyska twój bud¿et...

Co do trenera m³odzie¿y powinien byæ oczywi¶cie na 100% wtedy przychodzi lepszy junior, a narodowo¶æ m³odzika jest taka sama jak opiekuna :)
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
pokor1988
Fan
Posts: 2
Joined: Sat Nov 24, 2007 11:58 am

Post by pokor1988 »

ale czy ma to jakie¶ znaczenie ¿e m³odzik nie bêdzie polakiem? bo jak nie to zatrudnie jakiego¶ zagranicznego bo polscy s± s³abi a wyszkolenie sporo kosztuje i na t± chwilê mnie nie staæ na szkolenie
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

Nie ma to ¿adnego znaczenia :) To jest tylko kwestia narodowo¶ci, to jaki junior bêdzie to kwestia szczê¶cia i czy trener m³odzie¿y jest na 100%...
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

pokor1988 wrote:ale czy ma to jakie¶ znaczenie ¿e m³odzik nie bêdzie polakiem? bo jak nie to zatrudnie jakiego¶ zagranicznego bo polscy s± s³abi a wyszkolenie sporo kosztuje i na t± chwilê mnie nie staæ na szkolenie
Jesli chcesz, aby twoi mlodzicy byli polakami to musisz zatrudnic polskiego opiekuna mlodziezy, bo twoi mlodzicy beda takiej samej narodowosci jak twoj opiekun mlodziezy.

Jesli chodzi o kursy szkoleniowe pracownikow, to nie sa one wielkie (z tego co pamietam to kazdy kurs kosztuje niecale 10K), a tyle zarabiasz chyba na jednym meczu Tow, albo TTow granym na wlasnym boisku.

Co do budowy szkolki to buduj ja jak najszybciej, wydane pieniadze szybciej ci sie zwroca, a zeby rozbudowac ja na maxa potrzeba ci okolo 2 sezonow, zas gdy bedziesz juz mial maxymalny (trzeci) poziom to bedziesz mogl miec nawet 3 nowych mlodzikow w ciagu sezonu (tak na marginesie to kazdy nowy mlodzik jest wart okolo 1M).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

Ufuss wrote: (tak na marginesie to kazdy nowy mlodzik jest wart okolo 1M).
Kazdy chyba minimum 1 M, Zawodnicy z kluczowych pozycji CM,CB(szczegolnie) , CF, GK o niskiej agresjii(ponizej 15%) i wysokim hidden skillu chodza nawet i po 7 M

Nie zdarzylo mi sie sprzedac jeszcze mlodzika ponizej 1,2M (mial agresje 96% bodaj ze RM )
Sezon 15(od 2/3 sezonu) H.1035 7 miejsce
Sezon 16 H.1035 1 miejsce
Sezon 17 G.345 1 miejsce
Sezon 18 F.115 1 miejsce
Sezon 19 E.39 7 miejsce(wakacje bez neta)
Sezon 20 E.39 4 miejsce
Halif
Team Board Member
Posts: 334
Joined: Wed Jul 26, 2006 10:12 am
Location: Poland/£ód¼

Post by Halif »

Troche OT, ale pokazuje potencja³ szkó³ki szkoleniowej. Ja sprzeda³em swojego SW za prawie 6 mln, a drugiego SW za prawie 3. Nie gam taktyk± ze stoperami, wiêc na niepotrzebnych zawodnikach zarobi³em niemal¿e 9 mln... Op³aca siê :)
Zespó³ - Zlotno Lodz SSA
Menad¿er - Halif

W razie po¿aru, lub wojny ew. kontakt GG:2159245
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

Je¶li szko³ak jes t w budowie (80 dni :shock: :shock: ) to czay w tym czasie mog± przychodzic zawodnicy ?
Sezon 19: 9 w H.467 (koñcóka sezonu)
Sezon 20: 1 w H.467 / IV B: 10 miejsce
Sezon 21: 11 w G.156 / IV B: 9 miejsce
Sezon 22: 1 w H.468 / IV liga: 6 miejsce
filus
Team Manager
Posts: 111
Joined: Sat Sep 22, 2007 2:11 pm

Post by filus »

Je¶li masz juz drugi poziom szkó³ki i trzeci w budowie to i tak Ci bêd± przychodzic juniorzy mniej wiêcej co 30 dni w trakcie budowy, a po rozbudowie tylko przy¶pieszysz to o kolejne 10 dni. Co innego gdyby¶ budowa³ pierwszy poziom ;)
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Junior przyjdzie po takim czasie jakim ma sie aktulanie szkolke a dokladniej od momentu wyjscia ostatniego juniora.
Temat chyba jasny ;].
Beda przychodzic co tyle dni ile na ile pozwala twoja szkolka.
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”