SoccerProject UEFA

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

SoccerProject UEFA

Post by Gladiator »

Pytanie jest nastêpuj±ce : czy jest osoba dobrze orientuj±ca siê w formule SP-UEFA i wyra¿aj±ca chêæ zostania polskim koordynatorem w tych rozgrywkach ? Bo przyda³by siê kto¶ taki - bo mogliby¶my do nich wysy³aæ np. zwyciêzcê PP, kolejne zespo³y w Ekstraklasie LP, przez co zyska³y by one na atrakcyjno¶ci, a polskie zespo³y pokaza³yby siê na arenie miêdzynarodowej. Co o tym s±dzicie ?

Link do stronki (na której mo¿na poczytaæ o tych rozgrywkach) : http://spfifa.opateam.com/spuefa/

|==================================
|- Koordynator SP-CL w Polsce : grabek
|- Koordynator SP-UEFA w Polsce : pearljammer
|==================================
Last edited by Gladiator on Sat Apr 14, 2007 3:47 pm, edited 3 times in total.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

To jest niez³y pomys³. O uefa mozna w necie poszukac. Ale zeby ktos sie znalaz³ do organizacji:]
Tomcraft
Assistant Coach
Posts: 15
Joined: Wed Feb 14, 2007 4:13 pm
Contact:

Post by Tomcraft »

JA moge pomóc :)
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Tomcraft wrote:JA moge pomóc :)
Raczej chodzi o kogo¶, kto siê tym zajmie (pomóc mo¿na, gdyby kto¶ ju¿ tam by³ i tej pomocy potrzebowa³ :>) - jak kto¶ jest zainteresowany, to niech przejrzy stronkê któr± poda³em. Chcia³em Wam daæ znaæ, bo mo¿e nie ka¿dy o tym wie, ¿e jest szansa wystawiæ polskie kluby w tych rozgrywkach, tylko nam potrzebny ten koordynator.
Kilka wycinków z regulaminu tych rozgrywek :
Only clubs from D and lower divisions may participate in SP-UEFA Cup (club must be in D or lower division by SP-UEFA Cup starting day).

Every SP member nation (with 30 and more teams) can participate in SP-UEFA Cup. Participating nation must nominate a National Coordinator (application form could be found here), who is responsible for National qualification for SP-UEFA Cup and represents nation in SP-UEFA Cup organization process.

List of participating clubs must be sent by National Coordinator to the SP-UEFA Cup administration 10 days before Starting Day.
Every nation is free to determine format of National qualification. SP-UEFA Cup Administration highly recommends only one qualification for two competitions - SP-UEFA and SPCL.
Kwalifikacjami do tych rozgrywek mog³aby byæ LP (tak jak w przypadku SPCL).

W SPCL graj± nasze zespo³y (koordynatorem jest grabek) ale w SP-UEFA nie mamy przedstawiciela. Osoba taka powinna raczej dobrze znaæ angielski, ¿eby móc siê kontaktowaæ z administratorami tych rozgrywek. Powinna zaznajomiæ siê przynajmniej z formu³±, regulaminem tych rozgrywek, z czym jeszcze - nie wiem, nie siedzê w tym, kto¶ taki musi sam siê wszystkiego wywiedzieæ i po prostu siê na tej stronce zg³osiæ jako koordynator - tylko na prawdê - potrzebna jest osoba, która solidnie siê tym zajmie.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Jak angielski to ja odpadam:P
grabek
Team Manager
Posts: 238
Joined: Mon Jul 04, 2005 11:57 am

Post by grabek »

Jako koordynator LM mogê Wam w skrócie powiedzieæ co nale¿y do zadañ koordynatora. Ogólnie nie ma siê czego baæ. Kontakt mailowy z organizatorem wymaga jako takiej znajomo¶ci angielskiego b±d¼ belgijskiego :)
Poza tym ustawienie kwalifikacji krajowych, w naszym wypadku i tak pewnie kwalifikacjami by³aby Liga Polska, wiêc brak roboty. Poza tym rozsy³anie do zakwalifikowanych zespo³ów terminarza, zbieranie wyników polskich zespo³ów w UEFA i wysy³anie do organizatora. To chyba wszystko, wiêc w zasadzie niewiele. Mam nadziejê, ¿e zachêci to kogo¶ do zostania koordynatorem.
Manager: grabek
Team: Bąbelki
League: A
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Ze sie przyczepie .. nie ma jezyka "belgijskiego" bo kraj ten jest zbyt mlody ;-) Jest Francuzki badz Flamandzki ;) albo Holenderski.
Ale to z innej bajki i nie do tematu ;)
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

grabek wrote:Jako koordynator LM mogê Wam w skrócie powiedzieæ co nale¿y do zadañ koordynatora. Ogólnie nie ma siê czego baæ. Kontakt mailowy z organizatorem wymaga jako takiej znajomo¶ci angielskiego b±d¼ belgijskiego :)
Poza tym ustawienie kwalifikacji krajowych, w naszym wypadku i tak pewnie kwalifikacjami by³aby Liga Polska, wiêc brak roboty. Poza tym rozsy³anie do zakwalifikowanych zespo³ów terminarza, zbieranie wyników polskich zespo³ów w UEFA i wysy³anie do organizatora. To chyba wszystko, wiêc w zasadzie niewiele. Mam nadziejê, ¿e zachêci to kogo¶ do zostania koordynatorem.
w sumie moge zostac tym koordynatorem, nawet pamietam jakis czas temu Gladiator pytal mnie o te funkcje...
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:w sumie moge zostac tym koordynatorem, nawet pamietam jakis czas temu Gladiator pytal mnie o te funkcje...
Co nowego w SP-UEFA ? Czy widzia³e¶ ten w±tek : http://forum.soccerproject.com/viewtopic.php?t=78103 ? Czy zg³osi³e¶ siê w ogóle jako nasz koordynator ?
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:w sumie moge zostac tym koordynatorem, nawet pamietam jakis czas temu Gladiator pytal mnie o te funkcje...
Co nowego w SP-UEFA ? Czy widzia³e¶ ten w±tek : http://forum.soccerproject.com/viewtopic.php?t=78103 ? Czy zg³osi³e¶ siê w ogóle jako nasz koordynator ?
a ktos mi cos o tym pisal gdzie sie zglosic i wogole? nikt, nic, zero konkretow, skonczylo sie na tym co napisalem wyzej i sie ucielo...wiec nawet nie wiem czy jestem czy nie...
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:a ktos mi cos o tym pisal gdzie sie zglosic i wogole? nikt, nic, zero konkretow, skonczylo sie na tym co napisalem wyzej i sie ucielo...wiec nawet nie wiem czy jestem czy nie...
Jeste¶ koordynatorem je¶li nadal chcesz nim byæ, bo nikt wiêcej siê nie zg³osi³. Link do strony jest w tym w±tku - sorry - resztê sam musisz sobie obczaiæ. Pisa³em, ¿eby osoby chêtne do tej funkcji zapozna³y siê z t± stron±, poczyta³y regulamin, po prostu obczai³y temat - nie wiedzia³e¶ do czego siê zg³aszasz, a jednak to zrobi³e¶ :lol:

Widzê, ¿e trzeba wszystkim wszystko jak na tacy podawaæ ;/
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:a ktos mi cos o tym pisal gdzie sie zglosic i wogole? nikt, nic, zero konkretow, skonczylo sie na tym co napisalem wyzej i sie ucielo...wiec nawet nie wiem czy jestem czy nie...
Jeste¶ koordynatorem je¶li nadal chcesz nim byæ, bo nikt wiêcej siê nie zg³osi³. Link do strony jest w tym w±tku - sorry - resztê sam musisz sobie obczaiæ. Pisa³em, ¿eby osoby chêtne do tej funkcji zapozna³y siê z t± stron±, poczyta³y regulamin, po prostu obczai³y temat - nie wiedzia³e¶ do czego siê zg³aszasz, a jednak to zrobi³e¶ :lol:

Widzê, ¿e trzeba wszystkim wszystko jak na tacy podawaæ ;/

wiedzialem do czego, tylko ja zglosilem swoja kandydature, a do tej pory nikt jej nie potwierdzil wiec co mialem robic nie bedac pewny funkcji...
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Ok, wszystko jasne, posz³o zg³oszenie na koordynatora, teraz czekamy co bêdzie ;)
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Ok zglosilem trzy ekipy: FC Vixa (finalista PP) oraz Górnik Brzeszcze i Gamebookers ( 4 i 5 miejsce w Ekstraklasie). Wiec panowie szykujcie sie na gre w SP UEFA. Powodzenia!
Mario
Assistant Manager
Posts: 64
Joined: Tue Mar 22, 2005 9:24 pm

Post by Mario »

Zobaczymy jak wypadniemy na tle innych ekip...
GG-1240230
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”