Hidden/antrenament/transfer/...

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

zdeno
Groundsman
Posts: 9
Joined: Sat Mar 08, 2008 6:21 pm
Location: Romania
Contact:

Post by zdeno »

Boggy22 wrote:Imagineaza-ti acel Hidden Skil ca... "Omorat Tantari". La atacanti cele 2 de baza sunt Suturile si Capul, iar Omorat Tantari este la fel... un skill... Ca si cand ar mai fi acolo o bara cu Omorat Tantari, sub Cap si Suturi.

Aveam un jucator in echipa de 67%(maximizat) cu Hidden la 95%. Chiar nu ma incalzea hidden-ul. Oricum, eu caut jucatorii dupa BP, ca asta conteaza cel mai mult. Degeaba esti cotat bine, daca joci ca Banel Nicolita :lol:

Am luat echipa acum o luna, avea 55%, acum, in primul sezon nou am 74% echipa, 12 victorii din 12, si sezonul viitor ma vedeti sigur in G. + ca am inceput cu 1,4 milioane... Chinul dracului.
Stai tu acolo ca vin dupa tine :P
Mai prieteni...oricat m-ai chinui sa inteleg ce vreti sa ziceti cu acel hidden, eu tot nu inteleg...:(
stefa
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Mon May 07, 2007 5:58 pm
Location: Rm.Valcea
Contact:

Post by stefa »

atunci nu mai incerca.. :!: :lol: :evil:
Boggy22
Team Manager
Posts: 200
Joined: Thu Jan 10, 2008 2:41 pm
Contact:

Post by Boggy22 »

Este un alt skill, ca toate celelalte. Nu este un indicator pentru calitatea globala!
Image
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

acel hidden skill e un skill pentru a nu face jocul prea monoton.. bine.. el poate fi calculat.. dar nu e la vedere..
Il poti privi ca "talentul" jucatorului... degeaba el are talent daca nu munceste si la celelalte calitati. el nu spune daca jucatorul va fi mai bun sau nu.. dar conteaza destul de mult la calculul calitatii globale a jucatorului.. diferenta de la 70 pana la 100 e de ceva puncte la calitatea globala a jucatorului.. nush.. cred ca in jur de 4-5 puncte...
Sper ca mam facut inteles
LE: cum e cu banel (vad ca a fost pronuntat numele lui) baiatul nu are talent.. dar munceste foarte mult.. prin asta compenseaza.. deci el are calitatea ascunsa foarte mica..
zdeno
Groundsman
Posts: 9
Joined: Sat Mar 08, 2008 6:21 pm
Location: Romania
Contact:

Post by zdeno »

aham, am priceput. Multam mult....si va dati seama cum m-am simtit cand am transferat jucatori cu hidden de 95+...in varful piramidei dansand...dar s-a gasit unul ca bunicutzu si mi-a aratat scarile...

Ei fratilor, jocul devine interesant :P
Boggy22
Team Manager
Posts: 200
Joined: Thu Jan 10, 2008 2:41 pm
Contact:

Post by Boggy22 »

Hehehe, daca jocul era asa de simplu, incat sa vezi calitatea globala finala a unui jucator... Toti erau in A :lol:
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”