Random-ul in liga...

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Dinamo Mar
Coach
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 4:39 pm

Post by Dinamo Mar »

Eu am 2 meciuri in liga sezonul asta in care am avut cu 6 puncte mai mult pe linii si nu am castigat,am facut egal si inca un meci in care am fost egal pe linii si am luat bataie cu 3-1.
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Post by be_best »

Dap.... azi in cupa am scos +5 fata de adversar... am facut egal si apoi am si pierdut la penalty (a cata oara)....

Mai intreb o data (pt cei experimentati) la penalty tineti pe automat... sau ati facut voi setari?

Ms mult!
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
orbu
Team Manager
Posts: 141
Joined: Thu Feb 28, 2008 7:53 pm

Post by orbu »

randomul, accidentarile si perioadele dupa care vin jucatorii de la tineret sunt magariile ascunse ale jocului.
Boggy22
Team Manager
Posts: 200
Joined: Thu Jan 10, 2008 2:41 pm
Contact:

Post by Boggy22 »

orbu wrote:randomul, accidentarile si perioadele dupa care vin jucatorii de la tineret sunt magariile ascunse ale jocului.
Si banuiesc ca ai fi vrut un joc in care sa-ti calculezi toate meciurile din liga in prima zi, si sa stii de la inceputul sezonului pe ce loc termini, nu?
Image
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

asta cu "perioadele dupa care vin jucatorii de la tineret" n-am mai auzit-o pana acum. ce "magarie ascunsa" mai e si aici?
rood
Team President
Posts: 630
Joined: Thu Apr 05, 2007 3:02 am
Location: Windsor, Ontario

Post by rood »

orbu wrote:randomul, accidentarile si perioadele dupa care vin jucatorii de la tineret sunt magariile ascunse ale jocului.
sant multe "magarii ascunse" la jocul asta, dar nu cele enumerate de tine!
:wink:

@bunicutzu
asta cu "perioadele dupa care vin jucatorii de la tineret" n-am mai auzit-o pana acum. ce "magarie ascunsa" mai e si aici?
Vezi cum si dupa 10 sezoane in SP (nu stiu daca am nimerit exact numarul de sezoane :lol: ) tot mai afli lucruri noi daca stai pe forumul romanesc! :lol: :lol: :lol:
It is physically impossible for PIGS, to look up into the sky!
Raducu
Team President
Posts: 567
Joined: Wed Jun 29, 2005 7:01 pm

Post by Raducu »

Am auzit pe Discovery, intr`o emisiune, "Magaria Ascunsa",platita de sponsorii SP, difuzata aseara intre orele 23 si 23:23 ca diferenta intre echipe s`ar mai face de un al 23-lea jucator care joaca aleatoriu pt o echipa. Acesta realizeaza 23 de situatii de gol pentru propria echipa, de obicei are 23 de suturi la poarta, si inca 23 de mingi trimise in tribune catre familie si cunoscuti. Urmeaza poimaine, de la aceeasi ora, serialul nr 2. Mi`am pregatit un al doilea "bloc notes", si ma mai sfatuiesc din cand in cand cu al nostru binecunoscut atacant, de altfel de mare valoare, Claudiu Raducanu, pt a`mi nota restul "magariilor" din joc.
Bafta !!!
PS: Ma duc sa vad reluarea !!!
Manager al echipei BalerinuL ... !!!
marius alin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1072
Joined: Thu Jul 13, 2006 7:18 pm
Contact:

Post by marius alin »

Raducu wrote:Am auzit pe Discovery, intr`o emisiune, "Magaria Ascunsa",platita de sponsorii SP, difuzata aseara intre orele 23 si 23:23 ca diferenta intre echipe s`ar mai face de un al 23-lea jucator care joaca aleatoriu pt o echipa. Acesta realizeaza 23 de situatii de gol pentru propria echipa, de obicei are 23 de suturi la poarta, si inca 23 de mingi trimise in tribune catre familie si cunoscuti. Urmeaza poimaine, de la aceeasi ora, serialul nr 2. Mi`am pregatit un al doilea "bloc notes", si ma mai sfatuiesc din cand in cand cu al nostru binecunoscut atacant, de altfel de mare valoare, Claudiu Raducanu, pt a`mi nota restul "magariilor" din joc.
Bafta !!!
PS: Ma duc sa vad reluarea !!!
prea tare
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
singura diferenta dintre mine si un nebun este ca eu nu sunt nebun
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Post by be_best »

Randomul chiar tine cu mine in ultima vreme... Azi un meci ca si castigat a fost pierdut: am luat 2 rosii la agresivitate cumulata pana in 200... Nu am mai patit asa....

Sper ca voua sa va mearga mai bine....
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
mircea_
Team President
Posts: 801
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:32 am

Post by mircea_ »

mda...si eu am castigat azi un meci in care am scos cu 1 punct sub adversar :D
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

meciul unui roman de la mine din liga. Desi au fost egal pe linii, ma surprinde proportia scorului.

http://www.soccerproject.com/spnewl_lig ... &selday=21
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Post by be_best »

Exista o explicatie logica... astia facusera blat ca sa se termine egal, dar oaspetii au incertat sa triseze si au marcat un gol... Imediat gazdele i-au invatat minte si le-au dat 3-1 :p

:D Merge?
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

prima oara m-am gandit ca o aruncat cineva cu o papusa barbie in arbitru :lol: ca altfel nu-mi explicam :P dar totusi am vazut ca romanasul a marcat un gol si s-a jucat pe ''teren'', asa cum trebuie sa se joace orice meci :twisted: :lol:
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

eu am scos echipa de pe teren ( :lol: dupa ce s-a terminat meciul :lol: ), pai nu-i e rusine sa dicteze el penalty cu egalitate pe linii , agresivitate si stil :P
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Post by be_best »

Pai s-a jucat la butoane.... mkr nu s-a terminat 3-0 la masa verde...
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”