Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

DoTy
Team President
Posts: 596
Joined: Thu Jan 11, 2007 6:07 pm
Location: Romania - Buzau
Contact:

Post by DoTy »

Victorie cu 1-0 :)) unicool oare se int ce am zis noi ? :)) am avut 6 pcte peste dar l-am ars doar cu 1-0 .. nuh ma supar alea 3 pcte sunt in contu meu :)) cel dp locu 2 a pierdut ala dp 1 a facut egal .... ma apropi d ei ... mai sunt la 1 pct de locu 2 cu care am meci vineri si la 4 pcte de locu 1 cu asta am avut meci si l-am batut sper sa il mai bata si alti :-ss !
Image
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

eu am avut parte de o surpriza neplacuta in liga astazi....adversarul si-a bagat autobaza in teren si a smuls un egal desi a fost sub mine la total si mi se pare de cacat faza dar asta este...mergem mai departe suntem pe 1 dar nemultumirea este datorata faptului ca romanul de pe 3 nu a reusit sa urce pe 2 din cauza ca nu l-am batut pe actualul loc 2. :cry:
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

am castigat un duel cu o contracandidata la retrogradare. din pacate sunt varza pentru meciul urmator :( am 4 suspendati si in continuare cei mai buni 2 jucatori accidentati. sa vad cum ma voi putea descurca joi.
cristalqw
Team Manager
Posts: 209
Joined: Wed Oct 31, 2007 6:42 pm
Location: Micle Arena

Post by cristalqw »

am terminat la egalitate 1-1 pe terenul locului 6. La final am aruncat o bricheta pe teren si astept sa vad ce se intampla la comisie :oops:
Nu incercati sa sesizati federatia, o sa spun ca am glumit, la faza cu aruncatul brichetei :lol: haaaaahaaaahaaaa
Succese :!:
Arguing on internet is like participating at Special Olympics. Even if you win, you are still retarted.
www.invictawatch.com
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

dupa victoria asta am ajuns pe 4, la 13 puncte de lider si 10 de locul doi. faza interesanta. un jucator a luat galben dupa care roshu direct. e suspendat 5 etape :shock:
alex_raul07
Team President
Posts: 574
Joined: Sun Nov 26, 2006 8:56 am
Location: Suceava

Post by alex_raul07 »

victorie in deplasare cu una de la retrogradare ... contracandidatii la titlu o castigat si ei :D ...bizone sper sa te impiedici un pic joi :)
manager: alex_raul7
team: Cetatea Rapid
Motto: "Divide et impera ..."
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

Post by Black_eagle »

victorie cu 9-2 cu un bot cu echipa improvizata, dar pentru meciul de joi suntem la 100%.ne mentinem pe doi
Image
Image
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

Victorie cu 2-1 acasa si la 12 puncte de locul 2 deja ma pot considera promovat... :P

Al doi-lea roman din liga e pe 2 la vreo 6 puncte de locul 3... :D
Diavolo
sir.alex.ferguson
Team President
Posts: 504
Joined: Tue Jan 01, 2008 8:45 pm
Location: ROMANIA
Contact:

Post by sir.alex.ferguson »

4-0 acasa victorie .
multe victorii ,un egal si 0 infrangeri intru in G.
Team:Fc Manchester Pitesti
Manager:sir.alex.ferguson

25=>H.1392-(?)
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

azi am pierdut ca asa a vrut arbitrul :evil:
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

Sezonul asta random-ul nu a fost nicodata de partea mea si tot timpul normal sau impotriva mea :( Am pierdut cu locul 1 la el acasa desi avea doar 2 in plus pe linii si eu aveam stil mai mare si agresivitate mai mare , asta e, speram la un egal. Am picat pe 3 la un pct de locul 2 si totul va fi foarte strans si se va juca cred pana in ultima etapa promovarea
Last edited by Viola on Wed Mar 26, 2008 1:20 pm, edited 1 time in total.
Revenit cu Vulturii Lugoj
cristalqw
Team Manager
Posts: 209
Joined: Wed Oct 31, 2007 6:42 pm
Location: Micle Arena

Post by cristalqw »

Sunt total de acord ca exista random dar in mod normal, tinand cont ca totul este doar un program de IT cred ca trebuie sa ne uitam si la diversi factori/coeficienti/variabile care lucreaza sub umbrela lui:
de ex: joci acasa sau joci in deplasare
diferenta in puncte dintre stilurile de joc ale celor 2 echipe
diferenta in puncte dintre agresivitatile setate de cele 2 echipe
Team spiritul
varsta medie a echipei s.a.m.d.
Random , random este, cred eu, cand echipele sunt aproape identice nu numai la puncte pe linii dar si la stil , agresivitate si multe altele. Atunci as putea spune, da, datorita randomului rezultatul nu este cel asteptat!
Inca nu am confirmat de undeva/cineva ca asa stau lucrurile in SP dar daca as programa un manager online asa as face.
Voi ce credeti?
Succese :!:
Arguing on internet is like participating at Special Olympics. Even if you win, you are still retarted.
www.invictawatch.com
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

agresivitate, terenul propriu, TS-ul, toate sunt incluse in totalul liniilor. randomul este doar un factor aleator, care probabil da niste puncte (aleator si invizibil) uneia dintre echipe facand astfel ca raportul sa nu fie chiar cel prezentat. => castiga echipa cu cel mai mare rating dar e posibil ca desi sa ai la vedere un avantaj de 5 puncte, adversarul sa beneficieze de un random de +6 si sa castige ...
parerea mea
davos
Team Board Member
Posts: 328
Joined: Sun Jan 13, 2008 6:15 pm
Location: Vaslui
Contact:

Post by davos »

meci direct cu locul 2:) daca castig fac 55 ca si el dar avand golaveraj mai bun ramane pe 3 peste vreo 3 etapte am si cu actualul loc 3 el are 55 ca si locul 2 . Norocul pt meciul de maine nam suspedati:)
Joi , luni , marti am meciurile cu locul 2 , 3 , 1 actual asta ii perioada de foc . Am nevoie de mult noroc
Defensevia:37%
Mijloc :22%
Atac : 33 % astea au fost statisticile in meciul de miercuri cu locul 5:) W 1-0
Fost manager : Davos
Fosta echipa : F.C. Dinamo București.

Actual
Manager : Sebi.H
Echipa : S.C. Vaslui
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Victorie 4-1 acasa. In continuare locul 3. :roll:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”