Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

DoTy
Team President
Posts: 596
Joined: Thu Jan 11, 2007 6:07 pm
Location: Romania - Buzau
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by DoTy »

Victorie cu 3-1 ... merge echipa ca pe roate :> incep sa ma gandesc mai mult la cupele amicale de unde pot face un ban frumushel !
Image
agri
Team President
Posts: 613
Joined: Tue Apr 01, 2008 6:09 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by agri »

victorie zdrobitoare(ptr. echipa adversa) cu scorul de 0 - 8, in care un singur jucator a marcat 7 goluri
momentan pe locul 2
MAXIMUS SS
Coach
Posts: 37
Joined: Thu Aug 07, 2008 11:53 am
Location: ROMANIA

Re: Cum merge campionatu

Post by MAXIMUS SS »

dupa trei calificari consecutive...am ajuns in E , cu obiectiv principal , mentinerea
dar azi...am invins pe cel de pe primul loc...2-1
si sunt pe trei.....cred ca as putea forta calificarea , dar o incurc daca ajung in D......
asa ca...deocamdata....7 victorii si 2 infringeri........si , hai ca trag sa ramin in...E....:)))
agri
Team President
Posts: 613
Joined: Tue Apr 01, 2008 6:09 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by agri »

3 - 0 acasa / locul 3 la egalitate de pcte. de locul 2 si diferenta de 3 pcte. de primul loc
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by be_best »

Egal in deplasare la locul 2 avand +2 pe linii:
136 - 138

Asa am picat pe 5 la 4p de locul 1. Ce bune ar fi fost acum puntele pierdute in perioada revelionului.

:!: Acum si un record negativ: am 7 suspendati pentru cumul de cartonase galbene(astia numai pt liga) :lol:
Sper sa nu vina si vreun accidentat pana miercuri.
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Cum merge campionatu

Post by dardar_3 »

Am castigat azi cu RSCA Prince si ma mentin la 5 puncte de locul 2. Urmeaza doua meciuri facile si inca un transfer. Saptamana viitoare va fi infernala, cu locurile 1 si 2, dar si cu Sulica, romanul care a avut parte de mult ghinion, avand de altfel o echipa destul de buna.
Diavolo
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by cercel_jr »

be_best wrote:Egal in deplasare la locul 2 avand +2 pe linii:
136 - 138

Asa am picat pe 5 la 4p de locul 1. Ce bune ar fi fost acum puntele pierdute in perioada revelionului.

:!: Acum si un record negativ: am 7 suspendati pentru cumul de cartonase galbene(astia numai pt liga) :lol:
Sper sa nu vina si vreun accidentat pana miercuri.
Nici sezonul viitor nu o sa il bati pe Lee.
Acum eu joc pe echipa lui. Ce sa spun +2. Eu nu risc la ehipele altora, am pus agr mica, ts nu are 100 si nici nu aplic tactica aia smechera cu puncte in plus. Si ai vazut ce scoruri are la jucatori. E mai bun decat am fost eu cand am promovat in B, dar e mai agresiv. In retur o sa stearga cu voi pe jos daca stie sa joace bine.
Eu iti recomand ceva : lasate de 5-3-2. :lol: O sa faci o gasca de egaluri din astea cum ai facut cu mine(Lee).

Puncte au pierdut toti aiurea, e cam ciudata liga asta, e plina de random. Lee promoveaza 100%, ramane de vazut de pe ce loc, cu randomurile astea. :lol:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by Daimon »

inca o victorie, astept meciul de marti cu FC de Titanen care se incapataneaza sa ramana la un pct in spatele meu. sper sa nu mai am accidentati ca asta m-au omorat in inceputul asta de sezon.

si mai sper sa apara niste oferte pentru jucatorii pusi la vanzare, nu-mi vine sa cred ce putin iau pe un LF care scoate 71, chiar daca are el 28 de ani.
mirciu84
Team Manager
Posts: 190
Joined: Tue Apr 08, 2008 8:51 am
Location: Timisoara

Re: Cum merge campionatu

Post by mirciu84 »

dupa un inceput furibund de sezon cu 4 egaluri si 2 infrangeri, am reusit sa castig si eu 4 meciuri :D mai trag nadejde la cel putin 3 victorii pana la sfarsitul turului si macar un egal :)
agri
Team President
Posts: 613
Joined: Tue Apr 01, 2008 6:09 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by agri »

victorie in deplasare cu scorul de 1 - 2 si urcam pe 2 in clasament
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Black_eagle »

victorie cu 3-1 acasa.pe maine mai speram la o victorie.
Image
Image
be_best
Team President
Posts: 938
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:02 pm
Location: Bucharest
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by be_best »

Sunt tot pe locul 5 la :!: 1p de locul 1 :lol: :lol: :lol:

Tare liga nu?
Rapid... Clubul notru drag, ce mult te iubim... La bine la greu... Fluturam, steagul alb-visiniu!
S20/21/24/25/28 - H/G/F/E/D 1st
S29 - C?
Reforma in sanatate - Oportunitate financiara!
Aici esti pe Teren Sportiv - aici faci sport!
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Re: Cum merge campionatu

Post by dardar_3 »

Am mai urcat putin in clasament insa tot la 8p de locul 1 si 5p de locul 2. Maine voi castiga, insa meciurile de sapt viitoare vor fi decisive pentru mine.(locu 1 si locu 2 + meciu cu Sulica).


Se pare ca napo e dezlantuit in drumul catre castigarea A-ului.
Diavolo
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by cercel_jr »

2-10 :lol:

Proba de microfon: 10 - 2 - 10 - 10 - 2 -2- 2- 10 -10 :lol:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Re: Cum merge campionatu

Post by napoleonard »

dardar_3 wrote:Se pare ca napo e dezlantuit in drumul catre castigarea A-ului.
:D mai e mult de munca...bunicutzul si bizone trebuie sa ma ajute, am nevoie de ajutorul lor, sa-i incurce pe cei care ma urmaresc...oricum 3 pct importante pe care le-am castigat azi, si sper ca in acest tur sa nu mai pierd nici unul :twisted:

ps. offtopic: se pare ca nu prea ne respectam intre noi, unii nu au bun simt nici cat negru sub unghie. azi primesc mail de la un roman, care s-a bagat peste mine la o licitatie de jucator (nu am nimic impotriva acestei chestii, desi ar trebui sa nu plusam intre noi aiurea ca sa aiba altul de castigat, ci mai bine sa comunicam inainte), si imi spune sa nu mai plusez ca vrea el jucatorul si sa ma retrag. faza e cu atat mai nasoala cu cat zilele trecute o pateste si bizone. s-a bagat peste, macar sa taca si sa pluseze cat il tin buzunarele, dar sa taca!!! eu de curand m-am bagat peste bunicutzu, nu l-am vazut cand am licitat prima oara; apoi mi-a trimis el mail, mi-am cerut scuze, am discutat si am ajuns la un numitor comun. luni am vrut un LM, era daimon care licita, i-am trimis mesaj daca sigur se bate pana la sfarsit pe jucator, a zis da, o sa-mi caut alt jucator. era fain sa licitez si sa-i trimit mesaj la daimon ca e tupeist daca nu se retrage :mrgreen:
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”