Centru de tineret

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

beetle juice
Fan
Posts: 1
Joined: Wed Dec 01, 2010 10:42 am

Re: Centru de tineret

Post by beetle juice »

aici nu e mana randomului las-o-n pana mea.. am schimbat de 2 ori coordonatorul si tot NUMAI rateuri am primit , asa a setat administratorul ca anumiti jucatori in functie de nu stiu ce criterii vor muschii lui , sa primeasca rateuri..ma pis pe jocul asta, daca urmatorul e tot rateu imi bag p in SP si sterg contu ma f.t pe el e un kkt m-am saturat de jumatate de an numai rateuri
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Centru de tineret

Post by cipriansimi »

beetle juice wrote:aici nu e mana randomului las-o-n pana mea.. am schimbat de 2 ori coordonatorul si tot NUMAI rateuri am primit , asa a setat administratorul ca anumiti jucatori in functie de nu stiu ce criterii vor muschii lui , sa primeasca rateuri..ma pis pe jocul asta, daca urmatorul e tot rateu imi bag p in SP si sterg contu ma f.t pe el e un kkt m-am saturat de jumatate de an numai rateuri
coordonatorul il ai la 100% ? l-ai trimis la cursuri ?
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by cro1981 »

Incearca cu un coordonator dintr-o tara mai din lumea a 3-a :idea:
La mine a mers bine :!:
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
GASCAN
Assistant Manager
Posts: 74
Joined: Sun Mar 01, 2009 1:32 pm

Re: Centru de tineret

Post by GASCAN »

beetle juice wrote:aici nu e mana randomului las-o-n pana mea.. am schimbat de 2 ori coordonatorul si tot NUMAI rateuri am primit , asa a setat administratorul ca anumiti jucatori in functie de nu stiu ce criterii vor muschii lui , sa primeasca rateuri..ma pis pe jocul asta, daca urmatorul e tot rateu imi bag p in SP si sterg contu ma f.t pe el e un kkt m-am saturat de jumatate de an numai rateuri

pur si simplu ai ghinion
angajeasa un coordonator din tara ta preferata si lasal sa-ti dea jucatori, daca primi 3 sunt rateuri insemana ca e prost coordonatorul
se zicea ca cun coordonator care iti da rateuri multe iti da si juctori buni can iti promoveaza jucatorii dar acum nu se stei daca e adevarat :|
dragos
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1477
Joined: Wed Dec 10, 2008 6:21 am
Location: Tulcea

Re: Centru de tineret

Post by dragos »

azi am primit de la centru acest jucator finladez

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1

HS are 93,5 si doresc sa-l pun pe piata de transfer dar un pret de vanzare la el se poate sa-mi ziceti?
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Centru de tineret

Post by cercel_jr »

Eu am vrut sa-mi schimb antrenorul de tineret, celalalt fiind la sfarsit de comtract si de cariera.
L-am schimbat inainte sa-i expire contractul si m-am grabit, apoi mi-am dat seama ca am luat unu din Columbia si se numeste Houdini Navaja. Apoi am incercat sa caut unul roman dar nu era nici unul. Si m-am gandit sa-l las pe asta, poate poate face ceva magii si-mi aduce jucatori buni. :mrgreen:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Marcus
Coach
Posts: 43
Joined: Tue Aug 05, 2008 9:03 pm

Re: Centru de tineret

Post by Marcus »

dragos, ai putea sa-l pui la vanzare cu un pret de in jur de 2,5 - 3 milioane, in timp ce-l antrenezi la ultimele 2 calitati. eu sincer n-as oferi 3 milioane pe un jucator complet neantrenat dar altii poate ofera.
daca vrei sa-l vinzi mai scump, antreneaza-l la ultimele 2 calitati, poate ai noroc si creste bine.
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Centru de tineret

Post by cercel_jr »

Na ca schimbarea a fost un secces deocamdata, primul jucator pe care l-a adus este CM. Nu am mai primit un CM de fff mult. Are agr 28 si hs 79. E ok.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Centru de tineret

Post by cipriansimi »

Marcus wrote:dragos, ai putea sa-l pui la vanzare cu un pret de in jur de 2,5 - 3 milioane, in timp ce-l antrenezi la ultimele 2 calitati. eu sincer n-as oferi 3 milioane pe un jucator complet neantrenat dar altii poate ofera.
daca vrei sa-l vinzi mai scump, antreneaza-l la ultimele 2 calitati, poate ai noroc si creste bine.
i-am overit eu 4M. ne-am inteles la pret iar cand sa ii dau banii am obs ca a pus 4,1M. afacerea a cazut
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by cro1981 »

Pt cei in reconstructie uitati-va la asta http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... d=25341272

Ceva oferte? Discut doar de la 5 mil in sus.
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by minasthiryt »

de la coordonatorul care-l am acum din 3 mi-a dat rateu doar al 2 lea...ceilalti au fost 2 CM unul primit astazi :D...amandoi cu agr mica 26 si 16 % si tineti cont ca primul este de la centru simplu dar daca aruncati o privire o sa vedeti ca e foarte promitator...merg bine deocamdata cu suedezul asta, sper sa o tina tot asa
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by minasthiryt »

30 Dec 2010 iep 38 Player Ertan Georgiev got promoted from the youth team but was not good enough for a professional football career.
10 Dec 2010 iep 38 Player Igor Masev got promoted from the youth team but was not good enough for a professional football career.
20 Nov 2010 iep 37 Player Bojan Georgiev got promoted from the youth team but was not good enough for a professional football career.
31 Oct 2010 iep 37 Player Dejan Lazarevski got promoted from the youth team but was not good enough for a professional football career.
LOOK UP ^ 11 Oct 2010 iep 37 Burhan Ignjatovski was hired as the new youth coordinator.

echipa irina
manager iep

Saracu :roll: si nu a luat nici o masura in ceea ce priveste coordonatorul si asta dupa ce cel de dinaintea acestuia nu a avut nici el mare succes
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
G.b
Groundsman
Posts: 6
Joined: Thu Jan 20, 2011 7:58 pm
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by G.b »

cam in cat timp primesc jucator???k am centru simplu si acu sa incheiaT sez si nam primit jucatoru...mai am 22 zile pana la centru prof..

Manager:G.b
Team : G.B Juniors
Manager: G.b
Team: G.B Juniors

Trofee:
*sezon 1 G.B Juniors Locul 1 Liga H.908 Sez.38
cro1981
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2718
Joined: Sat Jan 27, 2007 11:46 am
Location: IASI
Contact:

Re: Centru de tineret

Post by cro1981 »

CENTRU SIMPLU - 1 juc la 60 zile ( 1 juc/ sezon)
CENTRU PROFESIONAL- 1 juc la 40zile ( 2 juc/ sezon)
CENTRU HIPER- 1 juc la 20 zile ( 3 juc/ sezon)
Este greu sa inveti sa zbori ca un vultur cand ai ca profesori niste bieti curcani
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Centru de tineret

Post by cercel_jr »

G.b wrote:cam in cat timp primesc jucator???k am centru simplu si acu sa incheiaT sez si nam primit jucatoru...mai am 22 zile pana la centru prof..

Manager:G.b
Team : G.B Juniors
Deci dupa cum a scris si Cro1981 jucatorul va veni in decurs de 60 zile de la constructia centrului, deci poate veni chiar si in ziua 60.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”