Panouri publicitare

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

jar
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Wed Aug 23, 2006 4:41 pm

Post by jar »

Observaþiile mele :

- reclamele grase apar doar cand ai ajuns sã ai puþine panouri ocupate ( trei, patru, nu mai multe ). Garantez oricui cã atunci când se vor elibera panourile ºi va avea ocupate doar 3 va primi o reclamã grasã.
- atunci când apare, reclama grasã poafe fi grasã de tot sau mai slãbuþã... Este momentul în care trebuie sã iei o decizie. Poþi sã o accepþi sau nu. Atât timp cât nu o accepþi, zlnic apare tot una grasã, mai bunã sau mai proastã decât cea anterioarã. Nu þin minte exact, dar recordul meu a fost undeva între 150.000 ºi 200.000 pentru o zi.
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

nu am stat sa verific asta,dar in primul sezon in G cand eram pe locurile 5-8 aveam bannere de valori mici si pe zile multe.de cand sunt pe primul loc imi vin pe zile mai putine.1-2 maxim 3.se poate sa ai dreptate pentru ca repet:eu nu am verificat asta.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

jar wrote:Observaþiile mele :

- reclamele grase apar doar cand ai ajuns sã ai puþine panouri ocupate ( trei, patru, nu mai multe ). Garantez oricui cã atunci când se vor elibera panourile ºi va avea ocupate doar 3 va primi o reclamã grasã.
- atunci când apare, reclama grasã poafe fi grasã de tot sau mai slãbuþã... Este momentul în care trebuie sã iei o decizie. Poþi sã o accepþi sau nu. Atât timp cât nu o accepþi, zlnic apare tot una grasã, mai bunã sau mai proastã decât cea anterioarã. Nu þin minte exact, dar recordul meu a fost undeva între 150.000 ºi 200.000 pentru o zi.
ai dreptate jar. momentan sunt 3 bannere "grase". daca-l iei pe unu ... iti va fi ocupat pe toata durata pe care-l iei. si nu-ti va mai aparea ala. daca le iei pe toate 3 alea "grase" nu-ti mai apar defel. fiecare banner e pe pielea lui (adica l-ai luat dispare dintre cele disponibile pana i se termina perioada pe care l-ai luat)

eu am verificat timp de 2 sezoane. si cel mai clar am vazut dupa revelion. am fost plecat de revelion 1 saptamana. am fost 17 oameni intr-o cabana (mai putin relevant) printre care si prietenul din SP. cand am venit ... aveam amandoi toate bannerele goale. si erau identice. noi nu eram pe acelasi loc. desi in aceeasi divizie.
putem face urmatorul experiment. cineva care le are toate goale la un moment dat sa le posteze. si ceilalti ... sa verificam :) va garantez ca nu va fi nici un banner dintre cele care le avem noi libere care sa nu apara in "toate".
singurul lucru ce nu-l stiu (ar trebui sa-l verific) este ca daca ai un stadion foarte mare ... daca ai bannere mai multe din care sa alegi. eu momentan am 8 ocupate din 12 si as avea inca 9 din care sa aleg. deci un total de 17 bannere din care sa-mi aleg 12. daca as avea un stadion de ... 18.000 ( o sa am in curand) respectiv cu 14 bannere ... oare tot din 17 bannere voi avea de ales?
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”