Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

gonzales
Team Board Member
Posts: 350
Joined: Mon Oct 09, 2006 9:18 pm
Location: London
Contact:

Post by gonzales »

deocamdata bunisor... is pe locul 1 la 2 punte diferenta de locul 2 si 3. sper sa nu am surprize pana se termina sezonul...
si mai cumpar si niste juniori bunisori:-P
Cand suntem toti baietii in peluza/Ca suntem huligani lumea ne-acuza/
Dar noi suntem stelisti adevarati/De nimeni intelesi dar respectati.
Image
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

sunt pe locul 2 si m-am distantat fata de locul 3 in clasament la 5 puncte si sunt la egalitate de puncte cu ala de pe primul loc. Dupa parerea mea promovarea in D e asigurata, pe final de sezon avand un program mai usor decat contracandidatii mei. Insa voi trata foarte serios toate meciurile ptr ca sa n-am nici un fel de surprize.
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

Am pierdut cu 3-2...pacat,ma indepartez de obiectiv (ramanerea in E) :cry: :cry: :cry:
Last edited by alexxx on Mon May 21, 2007 8:19 am, edited 1 time in total.
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

cine ma ajuta cu o explicatie: is la egalitate de puncte cu ala de pe loc 2, golaveraj clar mai bun in dreptul meu si totusi eu sunt pe 3?!!?!?!?!?! :x :x :x
Mariu$
Team Board Member
Posts: 444
Joined: Thu Dec 07, 2006 4:17 pm
Location: Timisoara

Post by Mariu$ »

cica se ia dupa nr-ul de victorii nu dupa golaveraj!
FOREVER UNITED
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

Mariu$ wrote:cica se ia dupa nr-ul de victorii nu dupa golaveraj!
da probabil...ca e singura chestie la care ma depaseste...si la infrangeri :lol:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

yep. numarul de victorii e urmatorul criteriu de departajare (dupa punctaj)
bluesnake
Coach
Posts: 39
Joined: Sat Mar 17, 2007 10:43 pm

:)

Post by bluesnake »

da ma... scapa baiatu de la retrodgradare k am 5 victorii in ultimele 5 meciuri... cresc cu fiecare meci... ramanerea in g e sigura...

Alexx imi pare rau pt tine, dar continua sa lupti... :) Bafta
S 16 - 2 in H
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

pe 7 in E la 7 puncte de primul loc retrogradabil si tot la 7 de obiectivul meu in acest sezon.sper sa reusesc clasarea in primii 5 si sezonul urmator promovez in D.m-am "pricopsit" cu RF-ul titular al lui SCS de 27 de ani care scoate 71 in meci.mai astept sa creasca mai vreo 3 jucatori si sezonul viitor castig liga.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

unicool wrote:pe 7 in E la 7 puncte de primul loc retrogradabil si tot la 7 de obiectivul meu in acest sezon.sper sa reusesc clasarea in primii 5 si sezonul urmator promovez in D.m-am "pricopsit" cu RF-ul titular al lui SCS de 27 de ani care scoate 71 in meci.mai astept sa creasca mai vreo 3 jucatori si sezonul viitor castig liga.
Bafta multa unicool, facem cum am spus, promovam amandoi shi mergem in D22. :wink:
In campionat sunt acum pe 5 (in grafic) dar nu sunt sigur ca la sfarsit voi fi in primii 5 pt. ca am inceput transferurile si scade TS-ul.
Sunt la 21 de puncte de retrogradare shi, matematic, nu mai pot retrograda; deci ma voi concentra sa castig cupele in care m-am inscris. :wink:
Sezonul 18 -> promovaree 8)
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

Bafta multa unicool, facem cum am spus, promovam amandoi shi mergem in D22.

m-am uitat putin peste D.22 si nu e de speriat.pot face fata acolo.poate chiar in primii 5 cu cateva transferuri bune.

P.S.:azi in liga am dat scorul maxim de pana acum.9-2 dar cu o echipa devenita bot peste noapte.atacantii mei si-au impartit golurile.abia astept sa vad ce stie noul RF cumparat.am pretentii mari de la el mai ales pentru ca a jucat titular in A tot sezonul.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Viper^
Team Manager
Posts: 199
Joined: Fri Aug 11, 2006 4:16 pm

Post by Viper^ »

foarte naspa treaba , sper sa raman in E , am avut bafta sa am multi accidentati sezonul asta ca dak nu acum nu aveam probleme cu retrogradarea . Chair daca retrogradez nu e problema ca sezonul viitor nu promovam in D si asa in F pot sa ii fac echipa ca lumea , cupe amicale etc dar park tot mai bine raman in E
Season 13 : 2 in H1845
Season 14 : 9 in G615
Season 15 : 2 in G615
Season 16 : 2 in F205
Season 17 : 10 in E69
Season 18 : 5 in E69
Season 19 : ? in E69
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

unicool wrote:
Bafta multa unicool, facem cum am spus, promovam amandoi shi mergem in D22.

m-am uitat putin peste D.22 si nu e de speriat.pot face fata acolo.poate chiar in primii 5 cu cateva transferuri bune.

P.S.:azi in liga am dat scorul maxim de pana acum.9-2 dar cu o echipa devenita bot peste noapte.atacantii mei si-au impartit golurile.abia astept sa vad ce stie noul RF cumparat.am pretentii mari de la el mai ales pentru ca a jucat titular in A tot sezonul.
Si eu abia astept sa vad ce poate RB-ul meu pe care tocmai l-am cumparat (primul jucator de la centrul de tineret al unei echipe din H). :wink: -> http://www.soccerproject.com/speler_det ... ewWindow=1 cam agresiv el dar va supravietui. I-am gasit shi porecla: Gatuso 8)
Divizia D22 acum nu e cine stie ce dar sezonul trecut era foarte tare. Uite primii 2 de la mine din liga au fost retrogradati amandoi din D22.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

mai da cu ce jucatori v-ati facut ... ieftin ai luat unicool pe RF ala ... 4M pomana curata. desi implineste 28 peste 1 saptamana
alexxx
Team Manager
Posts: 245
Joined: Thu Nov 02, 2006 9:49 am

Post by alexxx »

Am castigat cu 4-3...trebuie sa mai castig 4 meciuri din 5 cate au mai ramas ca sa fiu sigur ca raman in E,asa ca se anunta un final de foc :?
Echipa-juventuss
Manager-alexxx
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”