Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

Spawn_9 wrote:
bizone wrote:
kennyanu wrote:
succes bizone :wink:
merci, mult succes si tie!!! Sper sa avem un sezon bun amandoi in liga, fiind singurii romani sa nu ne facem de ras :P
Mai este si JiJi un alt roman, care din pacate azi a faut 1-1 .. cu el m-am inteles fff bine.. asa ca mai aveti un "om de baza" acolo ;)) oricum. multa bafta si astept macar pe unul dintre voi in C2 (nu ma refer la kenny care stiu ca nu doreste promovarea anul asta)
dap, acum am observat si eu ca mai e un roman in liga mea, chiar cu Jiji voi avea meci maine. Bafta si tie.
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

si eu am debutat cu stangul.. nu ma vad foarte bine daca nu reusesc sa imi cumpar un LF si un RF care sa imi scoata 69-70 pe meci.
bogdantm84
Assistant Manager
Posts: 92
Joined: Mon Jan 08, 2007 2:48 pm
Location: Carei

A MERS RAU!!! :((

Post by bogdantm84 »

Sezonul asta recent incheiat 17 a fost un cosmar pt mine; eram neinvins si cu 2 egaluri pana in ultima etapa cand a avut meci in deplasare la locul 2 si m-a batut cu 1-0 din cauza ca avea agresivitate foarte ridicata fata de mine;

Asa s-a facut ca dupa ce in sezonul 16 am luat titlul in H232, sezonul 17 am terminat doar pe locul 2 in G78 :((
Manager: bogdantm84
Team: FC Dinamo 2011 Carei
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

debut neasteptat in D - victorie afara cu 1-0 la echipa care a terminat pe 3 sezon trecut. ma bucur ca am si eu un roman in serie "poliiasi", dar nu stiu daca intra pe forum. m-as bucura sa fie si el pe aici :lol:
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

napoleonard wrote:debut neasteptat in D - victorie afara cu 1-0 la echipa care a terminat pe 3 sezon trecut. ma bucur ca am si eu un roman in serie "poliiasi", dar nu stiu daca intra pe forum. m-as bucura sa fie si el pe aici :lol:
dc nu ii propui sa intre pe forum? :lol:
Revenit :)
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

kennyanu wrote:
napoleonard wrote:debut neasteptat in D - victorie afara cu 1-0 la echipa care a terminat pe 3 sezon trecut. ma bucur ca am si eu un roman in serie "poliiasi", dar nu stiu daca intra pe forum. m-as bucura sa fie si el pe aici :lol:
dc nu ii propui sa intre pe forum? :lol:
sincer, o sa-i trimit un mail in joc...si poate asa creste numarul nostru pe forum, mai ne facem un prieten, si ne intarim comunitatea asta mica a noastra :)
gonzales
Team Board Member
Posts: 350
Joined: Mon Oct 09, 2006 9:18 pm
Location: London
Contact:

Post by gonzales »

deocamdata stau relax... 2 sezoane imi cumpar juniori si ii cresc sa-mi fac echipa mai buna... dupa aia promovez.
ia uite pe cine am intalnit eu in liga la mine pe Mariu$ :)
Cand suntem toti baietii in peluza/Ca suntem huligani lumea ne-acuza/
Dar noi suntem stelisti adevarati/De nimeni intelesi dar respectati.
Image
Viper^
Team Manager
Posts: 199
Joined: Fri Aug 11, 2006 4:16 pm

Post by Viper^ »

am batut cu 2-1 , 125 pe linii cu ts 77 , sper sa raman in liga ca sezonul trecut dar sa termin undeva mai sus . Ma voi concecntra mai mult pe cupe amicale si cupele de pe forum si uefa
Season 13 : 2 in H1845
Season 14 : 9 in G615
Season 15 : 2 in G615
Season 16 : 2 in F205
Season 17 : 10 in E69
Season 18 : 5 in E69
Season 19 : ? in E69
oprescu
Team Manager
Posts: 199
Joined: Tue Apr 25, 2006 3:51 pm
Location: Bucharest

Post by oprescu »

bunicutzu wrote:felicitari! cred ca e fain sa te bati cu legendele si sa le mai si bati :D (acum na, si un egal in deplasare e bun :P)
iti tin pumnii la o promovare in A :)
Nici o sansa la A ! Cu toate ca daca sezonul trecut puteam spune ca vad 2, 3 favoriti, anul acesta nu garantez pentru nimeni ! Fara boot-i si fara super echipe ! Bulan sa ai si ajungi sus ! Dar nu vad cum as fi eu unul din 2 cu echipa mea de bunicuti :D:D:D

Bafta multa si tie si sper sa mai fiu in zona vreo 2 sezoane sa jucam macar in C impreuna :)

Rectificare : nu a fost KV JOY ci KV Ollivier....ma scuzati
:oops:
Fiat Lux !
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

tot acolo :))
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

victorie cu 7-0 si seria mea de G nu ridica probleme....promovare cu echipa mea de super-vedete lipsite de alent de pe locul 1 fara emotii

bafta tuturor
Mariu$
Team Board Member
Posts: 444
Joined: Thu Dec 07, 2006 4:17 pm
Location: Timisoara

Post by Mariu$ »

gonzales wrote: deocamdata stau relax... 2 sezoane imi cumpar juniori si ii cresc sa-mi fac echipa mai buna... dupa aia promovez.
ia uite pe cine am intalnit eu in liga la mine pe Mariu$ Smile
mda suntem in aceeasi liga, vineri avem meci...ce zici jucam cu agr 0% ? eu cred ca o sa promovez sezonul asta!
FOREVER UNITED
sircos
Team President
Posts: 525
Joined: Mon Mar 27, 2006 2:46 pm
Location: Bucharest, Romania

Post by sircos »

am si eu un roman in serie: user Evil, echipa Sportivu`, dar parca nu l-m vazut pe aici :roll:
Drumul de la stadion e ieftin. Imparti taxiul cu toata galeria!
La noi la stadion sunt multe locuri libere!
Pentru ca sunt putini spectatori, ai sansa sa te vezi la televizor!
VINO IN REGIE!
oprescu
Team Manager
Posts: 199
Joined: Tue Apr 25, 2006 3:51 pm
Location: Bucharest

Post by oprescu »

sircos wrote:am si eu un roman in serie: user Evil, echipa Sportivu`, dar parca nu l-m vazut pe aici :roll:
A fost cu mine in C5 dar nu a avut un sezon prea bun si a ramas in C dupa care a retrogradat cred

Nu intra pe forum dar este activ la echipa...sau asa era :)

Off topic : cum ti s-a parut meciul din cupa desteapta-te romane ? :)
Fiat Lux !
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

si eu care speram la o victorie in meciul de azi.....si surpriza....nu s-a jucat meciul de liga. :lol: :lol: :lol:
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”