Cupa SP.

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Primul tur echipa foarte slaba din H. Am batut-o cu echipa a 3-a.(7-1)
Turul 2 echipa foarte slaba din H. Am sa o bat cu echipa a3-3.
Singurul lucru neplacut e ca meciurile sunt in deplasare shi nu ii convine.
In rest imi creste baza fanilor cu 50 fani, satisfactia o sa creasca shi ea pt. ca o sa cam iau bataie in liga din cauza TS, shi TS-ul creste cu 2% dupa o victorie in cupa.

Shi totusi cum vine o echipa mai buna ma las batut, ca sa am o zi libera intre meciurile din campionat.

Bafta tuturor.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
dragosh***
Team President
Posts: 824
Joined: Sun Dec 24, 2006 2:05 pm
Location: Medias
Contact:

Post by dragosh*** »

Eu am avut in primul meci din cupa victorie cu 2 la 0 in fata unei echipe din H
in turul al doilea intalnesc tot o echipa din H ceva mai buna dar tot o bat. :D
Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...
EX-Manager: Dragosh***
EX-Team:Fc Steaua Bucharest***
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

eu primul meci si victorie cu una din H. acasa. apoi tot acasa si tot cu una din H. insa as fi preferat cu astea sa joc afara si apoi cu alea bune, mai incolo sa joc acasa. dar asta e. bani vin multi, fani de asemenea, creste si TS-ul ... am inceput sezonul cu 73 TS acum am 84. conform calculelor pe sfarsitul saptamanii ar trebui sa am ... vreo 98 :D
alex00
Team Manager
Posts: 160
Joined: Sun Oct 08, 2006 12:25 am
Location: Braila, Romania
Contact:

Post by alex00 »

primul meci am castigat impotriva unei echipe din G, nu ma asteptam sa o bat dar am reusit, shi in turul 2 am noroc ca intalnesc o echipa tot din G dar nu-mi fac nici un fel de probleme bat shi cu echia a 4-a daca as avea :D
Last edited by alex00 on Thu Feb 08, 2007 3:55 am, edited 1 time in total.
Manager->arryko ; Club->Swing Team ;
Image
Cele mai tari filmulete
Image
Website Design
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

:) cu norok l-am batut pe krcgenk tinad cont ca nu am ts-ul ridicat si el a jucat cu o echipa bunicica :),acuma urmeaza un adversar usor din G :)
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

eu nu mai inteleg nimic din codurile astea.echipe din G care intalnesc in prima runda de cupa echipe din H...echipe din A care intalnesc echipe din F...e aiurea.krcgenk era foarte mirat cand am vb cu el ieri si a vazut ca de fapt skulder e in F.mi-a zis ca el normal ar trebui sa joace cu echipe din G sau H si ca nu stie ce se intampla.eu am intalnit echipa de E acum am cu un manager din G de care trec cu rezervele.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

Skulder wrote::) cu norok l-am batut pe krcgenk tinad cont ca nu am ts-ul ridicat si el a jucat cu o echipa bunicica :),acuma urmeaza un adversar usor din G :)
Bravo omule!!!!!!!!1 Nu ma gandeam la asa ceva.. chiar daca omul a jucat cu echipa a 3-a, sunt sigur ca si-a propus sa treaca de tine! Bravo!!!!!!! Felicitari!!
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

Skulder wrote::) cu norok l-am batut pe krcgenk tinad cont ca nu am ts-ul ridicat si el a jucat cu o echipa bunicica :),acuma urmeaza un adversar usor din G :)
Bv man...Din pacate eu am si parasit cupa :cry:

PS: Ka$mIR schimbati avataru ala ca ne face rau la ochii :lol: :roll:
Image ps:Image ImageImage
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

Faur wrote:
Skulder wrote::) cu norok l-am batut pe krcgenk tinad cont ca nu am ts-ul ridicat si el a jucat cu o echipa bunicica :),acuma urmeaza un adversar usor din G :)
Bv man...Din pacate eu am si parasit cupa :cry:

PS: Ka$mIR schimbati avataru ala ca ne face rau la ochii :lol: :roll:
Ce aveti ca obiectiv sezonu asta in cupa?

PS: Akuma am gasit-o si eu pe internet instantaneu :D si am crezut ca sunt obosit rau.. dar parca era prea de tot... am chemat-o pe mama si mi-a confirmat ca si ei si se pare la fel ca mie... :lol: asa ca am hotarat so pun la avatar! :d
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
Ka$mIR
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1310
Joined: Sun Oct 09, 2005 7:06 pm
Location: La umbra pomului
Contact:

Post by Ka$mIR »

cred ca ma retrag si din cupa soccerproject, imi doresc neaparat sa castig D! imi meciul urmator voi juca cu echipa a 2-a sau a 3-a ! Daca voi avea noroc voi castiga!
Federatia Romana De SoccerProject
Manager Ka$mIR
Image
Viper^
Team Manager
Posts: 199
Joined: Fri Aug 11, 2006 4:16 pm

Post by Viper^ »

eu am iesit din primul tur , am jucat cu o echipa din E dar dak imi puneam formatia sigur o bateam dar ma axez mai mult pe campionat si am si TS-ul scazut acum e pe la 60 ca altfel nu prea as avea rival in campionat
Season 13 : 2 in H1845
Season 14 : 9 in G615
Season 15 : 2 in G615
Season 16 : 2 in F205
Season 17 : 10 in E69
Season 18 : 5 in E69
Season 19 : ? in E69
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Pt. Bunicutzu:

In caz ca nu stiai ai doborat un record SP.
"Echipa din G care a ajuns pana in turul 10 -> Fc Mady" Asta era vechiul record.
Am postat pe gobal noul record:

"Echipa din G care a ajuns pana in turul 11 -> Bunicii".

PS.: Sper sa modifice pe pagina cu recordurile SP.

EDIT: Acesta este site-ul cu recordurile SP: http://www.thesprecords.be/
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

ah, merci :) stiam, dar la site-ul ala nu stiu cand s-au mai facut update-uri asa ca ... e posibil sa mai fi fost si alta echipa. oricum, i-am trimis mail la tipul care se ocupa (scria acolo pe pagina unde sa anunt un nou record) dar nu a aparut. i-am trimis in ziua in care m-a scos Isis din cupa (3-2). Apoi a castigat cupa :D.
Edit: parca inainte era alt site :shock: eu aluia i-am trimis mail care era inainte, nu stiu daca e acelasi :)
Edit2: asta e linkul de care stiam eu (l-am luat de aici, de pe forum). si tot yanniske e cel care se ocupa ... deci lui i-am trimis mail :) in engleza bineinteles. oricum, merci :)
http://www.freewebs.com/buffalolo/therecordsenglish.htm
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

nu e serios yanniske ala.am muncit o zi intreaga sa traduc situl in romana si nu a pus recordurile pe site desi spunea ca face update in fiecare luni.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

am vazut acum ca recordul meu l-a pus. vezi vorbeste cu tipul de pe general, ca cica al lui e site-ul :wink:
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”