Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

barosanu
Team Manager
Posts: 246
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:14 pm
Location: bucuresti, cartier berceni, sud style / RO - e.u.
Contact:

:))

Post by barosanu »

am reusit sa obtin o noua victorie

am acumulat 68 pcte iar fraierul de manager care era pe loc 1 a facut un egal cu locul 5 din liga asa ca acum suntem la egalitate de puncte, doar ca el are al golaverage 54 iar eu numai 50
eu o sa mai am 1 2 meciuri f f usoare(unu e bot) el mai are 2 meciuri cu boti insa are cf accidentat pe 6 zile asa ca pierde o gramada de goluri la o adica in urmat meci ce l are cu bot plus ca va pierde goluri posibil in meciurile cu alte echipe mai bunicele cu care va juca meciuri in alea 6 zile

sper sa i iau fata si sa reusesc sa ajung pe unu ca tare bine mi ar mai prinde niste bani in plus :twisted: :twisted: niste fani in plus niste multe in plus :twisted: :twisted:

iar am noroc pe final de liga. sper sa ajung pe unu sa fac show si sa mi mai iasa si ceva transferuri pt ca am mare nevoie de ele
sezon14 loc 10 in H1251
sezon 15/16 loc 5/2 in H1251
sezon 17/18/19 loc 5/8/2 in G417
sezon 20 loc 2 in F139
sezon 21 loc 1 in E47 CAMPION
divizia D ne asteapta!!!!!!? oare? fac /faceti fata?
nu stati in calea mea ca va.......
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

deci la mine faza incepe sa devina foarte haioasa. Iar am facut egal din cauza random-ului :lol: Am avut meci cu liderul si desi am fost peste el iar am terminat la egalitate. E a 5-a oara in ultimele 7 etape cand mi se intampla din asta. Am ajuns la concluzia ca e un kkt de joc :wink: Am pierdut promovarea din cauza random-ului, acum sunt la 6 puncte de locurile promovante.
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

eu am facut azi egal in deplasare desi adversarul a avut 1 punct peste mine. asta dupa ce vineri facusem egal acasa eu avand cu 1 punct peste adversar :D si dupa ce joi castigasem cu jordao desi eram egali pe linii :)

@cercel - daca ai maine cu mosii e bine, ca ori sunt obositi dupa meciul de azi, ori fara moral. mai nasol e cand ai luni, sau joi (si ala nu mai e in cupa).
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Da ai dreptate, si are si 1 post neacoperit, meciul e acasa la mine deci nu duc lipsa de speranta. :D
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

maine joc, ptr a cata oara in acest campionat, cu echipa aflata pe primul loc. o victorie mi-ar da sanse mari la promovare, o infrangere mi-ar ingreuna rau situatia, si as mai si sta la mana rezultatelor...norocul meu e ca, din calculele mele, ar avea un TS de 90-92%
Image
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

5-2 acasa si se cam vede divizia E... :D

@bizone... lasa ca mai am putin si ajung eu in D si te ajut sa promovezi... :P
Diavolo
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

incep sa nu prea pricep jocul asta. ca sa nu ma enervez pun totul pe seama TS-ului care e pe la 85%.

in alta ordine de idei, continua epurarea.
neXium
Assistant Manager
Posts: 95
Joined: Mon Sep 10, 2007 10:47 am

Post by neXium »

4-1 cu lucul 8 si cred ca la anu promovez fara probleme...sper 8)
NeXIum
Cea mai buna aparare ramane atacul
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

weekendul asta am fost singur, indurerat de infrangere favoritilor, si am scapat din lesa pe piata transferurilor (din pacate transferurile nu le-a facut Dinamo ...). am scazut la 78 TS-ul si il mai asteapta vreo 2-3 lovituri. sper sa nu ma duca la retrogradare graba asta a mea de a transfera tot ce misca, ca sunt la doar 5 puncte de ea si mai am meciuri grele.
DoTy
Team President
Posts: 596
Joined: Thu Jan 11, 2007 6:07 pm
Location: Romania - Buzau
Contact:

Post by DoTy »

Inca o victorie asta`i bine :D urmeaza 5 meciuri cu ultimele 5 clasate :))) 4 boti si 1 care nu mai intra pe echipa de nush cand :D soarta si destinu a facut sa am norocu asta ;))da vorba aia norocul ti-l faci singur :D
Image
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

1-1. Meci ciudat.
Incep sa simt ce simte bizone dupa ultimele etape.
Mai am doar 2 puncte in fata locului 2. :roll:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

cercel_jr wrote:1-1. Meci ciudat.
Incep sa simt ce simte bizone dupa ultimele etape.
Mai am doar 2 puncte in fata locului 2. :roll:
eu nu mai simt nimic :lol: m-am resemnat, mai ales ca unii nu stiu sa-si plateasca datoriile sau sa-si onoreze promosiunile :? Multa bafta cercel, sper sa reusesti sa promovezi. Si maine cred ca ma vei bate, am un TS jalnic :lol: insa nu ma voi preda :P
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Post by minasthiryt »

astazi inca o victorie...si cu 5 etape inainte de finalul camp. sunt in spatele leader-ului care are 12 pcte avantaj...iar eu sunt la 7 puncte de locul 3...asadar in proportii de 95% termin pe 2 acest sezon 20 in G.276..caci 2 din cele 5 meciuri sunt cu 2 bootzi 8) ...ne vedem in F...BAFTA LA TOTATA LUMEA!
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
Tito
Team President
Posts: 521
Joined: Thu Sep 06, 2007 1:03 pm

Post by Tito »

victorie. 2-0 acasa. ma asteapta 5 etape de foc. ultimele 2 partide le joc cu locurile 2 si 3. accidentarea unor piese importante, precum si conditia precara a inlocuitorilor m-au demoralizat teribil. presimt ca, in curand, pierd locul 1.
barosanu
Team Manager
Posts: 246
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:14 pm
Location: bucuresti, cartier berceni, sud style / RO - e.u.
Contact:

victorieeeeeeeeeeeee

Post by barosanu »

victorie acasa cu 9-1 aas ca ma mentin pe 2 la egalitate de puncte cu loc 1 doar ca la golaveraj m a facut cu 1 gol, asaca tre in meciul direct sa l bat ca sa nu mai am emotii de niciun fel

ma lacomesc si vreu sa i iau locul cas a castig cele 2,x milioane pt titlu in f
sezon14 loc 10 in H1251
sezon 15/16 loc 5/2 in H1251
sezon 17/18/19 loc 5/8/2 in G417
sezon 20 loc 2 in F139
sezon 21 loc 1 in E47 CAMPION
divizia D ne asteapta!!!!!!? oare? fac /faceti fata?
nu stati in calea mea ca va.......
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”