Cupa SP.

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Atunci e bine ca te-am razbunat eu preventiv bunicule. :twisted: :twisted:

Usor, usor incep sa ma fac si eu mare. :twisted: :twisted:
Tito
Team President
Posts: 521
Joined: Thu Sep 06, 2007 1:03 pm

Post by Tito »

un neasteptat 7-0 ne califica in faza a 7 a competitionala :)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

eu mi-am furat-o....cu 1-0...am jucat cu echipa a 2-a...dar aveam 80 team spirit :)
Revenit :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

eu am vrut sa ies si am jucat cu echipa a 3-a si am luat-o cu 6-1
Asa mai am o zi de odihna pentru baieti :D
Revenit cu Vulturii Lugoj
DoTy
Team President
Posts: 596
Joined: Thu Jan 11, 2007 6:07 pm
Location: Romania - Buzau
Contact:

Post by DoTy »

k si sezonu trecut aventura mea se termina dar pacat k am pierdut la penalty :( am doar ts 70 dak era mai mare il faceam :> poate sezonu aviator :D mult succes baietilor care au ramas
Image
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Mie 14 Noi 2007 (04:29 CET) C 1FC Masinaci 1 - 2 Real Madrid!

Si uite asa am eliminat si un loc 4 din E.
Peste o saptamana am cu unul din D, dar cred ca ii pot face si astuia o surpriza ca imi revin accidentatii. :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Daimon
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Sun May 14, 2006 11:43 pm

Post by Daimon »

in sfarsit am reusit sa ies din cupa cu echipa a 3-a.
am avut noroc dpdv financiar
14 Noi 2007 + € 23.693,00 ReesingGenk-URBANTM 3-1 Venituri din drepturile TV
14 Noi 2007 + € 204.611,00 ReesingGenk-URBANTM 3-1 Venituri din vânzare de bilete (21538 bilete)
14 Noi 2007 - € 196.639,00 ReesingGenk-URBANTM 3-1 Salariile Jucătorilor


omul are 19 € biletul

bafta celor care au planuri in cupa.
roby_ionut
Team Manager
Posts: 145
Joined: Mon Jul 09, 2007 3:25 pm
Location: Bucuresti

Post by roby_ionut »

nu se poate....... :lol: :lol: inca mai sunt in cupa cu ce echipa am eu?? wow chiar ca sunt tare

am eliminat cate unu din fiecare liga acum am cu un de pe locu 4 dib B1 si eu sunt pe 1 in H.1800...am eliminat si uni din E, F, G, H, C si acum joc cu unu din B poate castig cupa :lol: :D

:)):))=)) lol
hi! I sell all the stars, if you're interested in something OFFER:)

http://www.soccerproject.com/spnewl_speler_overview.php <-- CLICK
nihilist
Team Manager
Posts: 161
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:39 am

Post by nihilist »

eu am avut mare noroc in cupa in acest sezon. am picat cu echipe ffff slabe. cel de azi a fost doar bunicel, un 4 din E. l-am invins cu 3-2 fara 3 titulari. Urmatorul meci il am cu unu de pe 11 D. Cred ca m-ar fi batut dar are 3 suspendati importanti pt. cupa. Oricum meciul va fi fff strans.
c0sminnn
Fan
Posts: 4
Joined: Mon May 21, 2007 2:28 pm

Post by c0sminnn »

Cum pot pierde la masa verde?Am vrut sa scap de cupa,ma incurca ,am salvat la meci Zero jucatori iar la selectie Tip A tot Zero si dumineata surpriza :aveam pusa o echipa combinatie din echipa mea prima si a doua si victorie cu 3-2 ,eu vroiam sa pierd cu 5-0 pentru a nu-mi afecta moralul si sa scap de cupa ,e o povara pt. mine trag la promovare in E,ma incurca ......DE ce si cine a setat echipa ....
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

c0sminnn wrote: ......DE ce si cine a setat echipa ....
Asistentul a setat echipa.
Nu e chiar asa greu sa iesi din cupa mai ales in runda a 6-a. Cand ma gandesc ca eu joc cu adversari care scot peste 120 pe linii, chiar nu e greu.

La masa verde nu poti pierde decat daca ai terenul distrus sau nu ai jucatori sa poti baga in teren din cauza suspendarilor si accidentarilor.

Trebuia sa iti setezi echipa si sa-i bagi pe cei mai slabi din echipa in teren, mai jucai pe seara la 22 un amical cu titularii sa-si refaca moralul si maine erai in conditii bune de meci.
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

eu-s in pierdere de viteza saptamana asta am pierdut cam toate meciurile :( ,am pierdut in cupa cu 2-1 la ala din A :(
c0sminnn
Fan
Posts: 4
Joined: Mon May 21, 2007 2:28 pm

Post by c0sminnn »

Ms. mosmartin ,deci nu poti pierde la masa verde decat in anumite conditii nu cand vrei tu ,eu asa speram sa pot pt. a nu-mi afecta moralul la echipa de baza ,solutia sa joc seara un meci pt moral nu-i chiar buna deoarece le scade conditia in felul asta ,daca nu m-as lupta la promovare .....
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

c0sminnn wrote:Ms. mosmartin ,deci nu poti pierde la masa verde decat in anumite conditii nu cand vrei tu ,eu asa speram sa pot pt. a nu-mi afecta moralul la echipa de baza ,solutia sa joc seara un meci pt moral nu-i chiar buna deoarece le scade conditia in felul asta ,daca nu m-as lupta la promovare .....
in meciurile amicale conditia scade mult mai putin decat in cele oficiale.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

c0sminnn wrote:Ms. mosmartin ,deci nu poti pierde la masa verde decat in anumite conditii nu cand vrei tu ,eu asa speram sa pot pt. a nu-mi afecta moralul la echipa de baza ,solutia sa joc seara un meci pt moral nu-i chiar buna deoarece le scade conditia in felul asta ,daca nu m-as lupta la promovare .....
si mosmartin iti zicea sa joci marti seara un amical pentru ca la meciul de joi sa ii ai ok. adica li se reface fitness-ul intre timp :D3

bine ai revenit unicool.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”