Pt sezonul urmator...

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

kennyanu wrote: de cand il stiu eu p bunicutzu in joc el a avut spfa, d asta a fost oarecum mai simplu pt el cu 35 de jucatori. :wink:
spfa nu te ajuta cu absolut nimic ptr a promova in diviziile superioare. singura care te ajuta, este o strategie bine pusa la punct, nimic sa nu fie la voia intamplarii, si putin timp zilnic ptr soccer :D exemplu cel mai bun in acest sens e prietenul meu primitivus...uitati-va si invatati :twisted: ca pe mine ma apuca ciuda cateodata (eu am ramas in D, si daca promovez as ajunge cu el in divizie...de fapt din D puteam fi impreuna, dar el se tot ducea eu stateam pe loc :cry: ), doar eu l-am adus in soccer dupa indelungi insistente :lol:
Image
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

napoleonard wrote:
kennyanu wrote: de cand il stiu eu p bunicutzu in joc el a avut spfa, d asta a fost oarecum mai simplu pt el cu 35 de jucatori. :wink:
exemplu cel mai bun in acest sens e prietenul meu primitivus...uitati-va si invatati :twisted: ca pe mine ma apuca ciuda cateodata
bine, toata lumea stie ca tu esti un ciudalos din calea afara :lol: :twisted:
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

napo..problema este k: pentru a avea 35d jucatori iti trebuie multi timp pentru a le pune ordinele....a rearanja echipa pt fiecare meci....ceea ce nu e placut dupa o anumita perioada....
Revenit :)
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

pentru mine e :) aveam o lista cu ordinele individuale pentru fiecare jucator :) si o updatam 1 data pe saptamana. acum le stiu pe de rost :)
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

bunicutzu wrote:pentru mine e :) aveam o lista cu ordinele individuale pentru fiecare jucator :) si o updatam 1 data pe saptamana. acum le stiu pe de rost :)
eu nu umblam cu biletzele...mi-am facut mail in joc cu ordinele :lol: si, vorba bunicutzului, e placut si ptr mine, si nu m-ar deranja nici daca as avea 50 jucatori
Image
dragosh***
Team President
Posts: 824
Joined: Sun Dec 24, 2006 2:05 pm
Location: Medias
Contact:

Post by dragosh*** »

bunicutzu wrote:pentru mine e :) aveam o lista cu ordinele individuale pentru fiecare jucator :) si o updatam 1 data pe saptamana. acum le stiu pe de rost :)
EU le-0am dat porecla cu ordin individual la fiecare, si o mai modific din cand in cand. :D
Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...
EX-Manager: Dragosh***
EX-Team:Fc Steaua Bucharest***
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”