Ghidul Incepatorului

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

God_Father
Groundsman
Posts: 6
Joined: Wed Jun 21, 2006 1:01 pm
Location: Timisoara

Post by God_Father »

God_Father wrote:O intrebare...si eu aiurea pe aici, am 5 mii de locuri unde ii al saselea panou publicitar, ca parca asa a explicat unul dintre voi pe aici, ca la fiecare 1000 de locuri pana la 10 mii vine si cate un panou...
Numai trebe raspuns am intzels cum sta treaba...citind forumul mai pe indelete :)
mama

poti castigabani jucandu-te

Post by mama »

http://www.prizee.com/?refer=done8989 .... prizee aredeja cateva milioane de utilizatori daca nu ma inse sinu cred ca e pacaleala sau ceva in genu
napoleonard

Post by napoleonard »

legat de panourile publicitare...aud pe unu, pe altu cu banii castigati pe panouri...eu cred ca am probleme cu panourile astea...ofertele standard sunt 9.000 pe 14 spre 33 zile?!?!?!?!?!...cea mai buna oferta e 9.000 la zi, da care imi apare foarte rar...si asa a fost tot returul...cand m-am inscris am avut si eu de 15.000, de 200.000, dar acum...pot face ceva???
BOSBOGDAN
Team Board Member
Posts: 285
Joined: Thu May 25, 2006 4:55 pm
Location: Bucharest

Post by BOSBOGDAN »

Depinde de norocul pe care il ai cred :D adica io am avut un noroc chior odata si am semnat pentru 100 si ceva (144 parca) pentru o zi acuma depinde, alea de 9000 sunt cele mai mici, mai bine ai rabdare sa vezi ce iese nu inchei toate contractele de odata.
Manager al Echipei Steaua F.C.
Image
Image
nosferatul
Team Manager
Posts: 187
Joined: Mon Jul 24, 2006 4:12 pm

Post by nosferatul »

panourile publicitare sunt in jur de 9000-9500 majoritate.la intervale de timp de o saptamana doua apar panouri publicitare mai scumpe.nu e vorba de noroc.cu cat cresti in liga si in functie de locul ocupat si rezultate primesti panouri publicitare.de ex:eu am avut o serie de 12 meciuri fara infrangere si am ajuns pe locul 4 in liga si am primit panouri publicitare de 124.000 si 140.000,iar un prieten care a avut o serie de meciuri cu rezultate oscilante si care era pe 10 in liga lui a primit panouri publicitare doar de 70.000 si 9.500.conteaza rezultatele,locul ocupat si liga in care esti.e normal asa pentru ca se incearca sa fie cat mai realist jocul.daca esti ultimul in liga e normal sa ai sponsori care platesc mai putin pentru reclama in stadionul tau decat in stadionul celui clasat pe primul loc.cred ca are influenta si numarul de locuri din stadion.
nichoo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Wed Jul 26, 2006 7:22 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by nichoo »

Salve vin si eu cu o intrebare, am citit toate paginile aici dar inca nu am vazut nici un raspuns legat de asta.

Perioada de refacere a jucatorilor cam cat dureaza...o ora ? o zi ? poate juca un meci cam la cate ore / zile ?
Life is short, live it at full drop by drop.
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Post by cretzu »

nichoo wrote:Salve vin si eu cu o intrebare, am citit toate paginile aici dar inca nu am vazut nici un raspuns legat de asta.

Perioada de refacere a jucatorilor cam cat dureaza...o ora ? o zi ? poate juca un meci cam la cate ore / zile ?
conditia unui jucator creste o data pe zi ... la simularea de la 6 ...
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
nichoo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Wed Jul 26, 2006 7:22 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by nichoo »

ok...ms pt raspuns dar poti fi putin mai explicit ?

ce inseamna asta ? se reface o data pe zi la ora 6 ?
spre ex am 6 meciuri azi toate cu aceeasi echipa...rezistenta fiind mica...inseamna ca am mari sanse ca pe finalul meciului/ meciurilor sa isi dea duhul acolo sau cum ?

pt ca nu pot face decat selectia A si observ in calendar ca am 2 meciuri pe zi e posibil ca sa imi moara pe teren ...si ma gandesc sa ii antrenez pt rezistenta.


Cam ce solutii imi dai ? multumiri anticipate :)
Life is short, live it at full drop by drop.
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

ii poti antrena la rezistenta.daca rezistenta e mica nu mor dar exista riscul unor accidentari,iar jucatorii nu joaca la valoarea lor.degeaba ai jucator de calitate globala 80% ca daca are rezistenta mica nu o sa scoata mai mult de 40 in meci.
coiosu'
Groundsman
Posts: 6
Joined: Mon Jul 31, 2006 3:38 am

r3

Post by coiosu' »

dak un jucator are toate skilurile blocate...cu rosu toate.....la ce il pun se se antreneze.....shi dak sunt cu rosu...skilurile se pot schimba??...shi ink ceva...km e bine sa fak...dak am antrenor de 100%..e bine sa dau automatic..shi sa il las pe el sa ii antreneze..sai sa ii pun eu??
coiosu'
Groundsman
Posts: 6
Joined: Mon Jul 31, 2006 3:38 am

pot?

Post by coiosu' »

km pot schimba numele managerului?
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

Nu se poate schimba numele managerului daca nu esti membru SPFA
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
coiosu'
Groundsman
Posts: 6
Joined: Mon Jul 31, 2006 3:38 am

mc

Post by coiosu' »

am intzles,mc mult
Guest

Post by Guest »

Cred ca am exagerat cu amicaluri si cupe amicale...rezistenta e slaba la jucatori iar chiar daca am schimbat echipa si joc un meci cu unii si unul cu altii tot dezastruos joc...am inceput bine cu cateva victorii si un egal...dar acum sub 3 goluri luate pe meci nu scap...adica iau un omor mama mama...am cea mai buna echipa pt meciurile din campionat dar nimik tot o iau...Are cineva vreo idee de ce sau macar unde gresesc ?
nichoo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Wed Jul 26, 2006 7:22 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by nichoo »

Anonymous wrote:Cred ca am exagerat cu amicaluri si cupe amicale...rezistenta e slaba la jucatori iar chiar daca am schimbat echipa si joc un meci cu unii si unul cu altii tot dezastruos joc...am inceput bine cu cateva victorii si un egal...dar acum sub 3 goluri luate pe meci nu scap...adica iau un omor mama mama...am cea mai buna echipa pt meciurile din campionat dar nimik tot o iau...Are cineva vreo idee de ce sau macar unde gresesc ?
Asta a fost scris de mine dar am uitat sa ma loghez inainte :oops:
Life is short, live it at full drop by drop.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”