Ghidul Incepatorului

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

`Dean`
Fan
Posts: 4
Joined: Wed Mar 23, 2005 3:38 pm

cum ma inscriu intr`o cupa organizata de un prietenn??????

Post by `Dean` »

va rog spuneti`mi:)
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

ce vrei sa-tzi spunem?
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
bogdanelsef
Assistant Coach
Posts: 22
Joined: Fri Mar 25, 2005 12:21 am
Location: Find Me

Salut

Post by bogdanelsef »

Salutare la toti. Am si eu o intrebare. Cum imi bag logo la echipa? ca nu stiu... tocmai ce mi-am facut echipa ... daca e cineva online sa ma contacteze pe mirc sunt cu nick-ul Bogd4nel sau sa imi raspunda aici.Bafta
O Viatza Traim Pentru DINAMO Murim.
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

mai sunt vreo 2 topicuri despre asta, citeshte shi tu acolo
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
blackninja

sal

Post by blackninja »

cum vezi daca s-au antrenat juc.?un training report sau ceva de genu asta!daca mai exista un topic cu asta! sorry dar n-am timp sa ma uit peste toate,va rog sa-mi dati un raspuns aici!!
e_life
Groundsman
Posts: 6
Joined: Sat Feb 19, 2005 7:53 am
Location: Piatra Neamt

Post by e_life »

Salut!
Sunt cam nou in joc am facut stadion, am facut de toate aproape pe la stadion, mai treb sa termin neste parcari ca sunt cam nemultumiti din cauza asta suporterii, am facut tabele la maxim, panouri publicitare am, da n-am rezultate, nici nu prea am jucatori din cate am vazut de ceva timp i-am pus la antrenat si asta cu ajutorul asistentului, tot personalul face cursuri pana nu mai poate :)). Acum vreau rezultate, dar nu prea vin din pacate :((, acum nu prea am mai pus amicale ca m-am saturat sa mi se accidenteze si pierd si o gramada de bani cu ele. Daca nu ai amicale are vreo influenta asupra antrenamentului?? Sau asupra formei? Tacticile la jocurile astea matematice ma omoara :)), vreau si eu o tactica klumea plssss!!
Tu m-ai pus sa intreb budist asa ca ar fi bine sa raspunzi!! Daca se poate da-mi mesaj!! ca sa vad si eu mai repede ca am primit un raspuns la intrebari si daca vrei sa mai afli ceva despre echipa ca sa nu zici prostii :D :D :D
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

pey o sa se scoata un "tool" peste nu mult timp care va va ajuta la selectzii. Chestia este sa pui tactica cea mai buna care intra cei mai multz jucatori buni, pe pozitzia lor naturala. Sa te uitzi la arbitru pt agresivitatea care o s-o pui in meci.

Antrenamentul merge rapid in mod normal, tre sa ai rabdare, 1 sezon shi jumatate o sa ai echipa la maxim shi gata de provocari.

Gandeshte-te mai mult la viitor decat la prezent, eu cand mi-am facut echipa deabia am scapat de retrogradare, acum am reushit sa elimin o echipa din div. B in cupa, deci e vorba sa te gandeshti doar pt viitor.

Ma rog, dak mai ai intrebari pune-le, citeshte shi tot ce s-a scris pe aici ca sunt multe lucruri ajutatoare.
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
e_life
Groundsman
Posts: 6
Joined: Sat Feb 19, 2005 7:53 am
Location: Piatra Neamt

Post by e_life »

nu am inteles faza cu arbitru pt agresivitate :D
Vertigo Piatra Neamt
Image
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

Dak arbitru are strictetzea de 50% atunci pui shi tu 50% agresivitatea, dak are strictetze de 80% atunci tu pui 20%, etc. Adik agresivitatea ta + strictetzea arbitrului = ~100. Dak pui mai mult jucatorii vor juca mai bine dar au shanse sa fie eliminatzi, invers joaca mai slab dar nu vei avea suspendari (in caz ca te ashteapta un meci tare).
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
e_life
Groundsman
Posts: 6
Joined: Sat Feb 19, 2005 7:53 am
Location: Piatra Neamt

Post by e_life »

si unde vad strictetea arbitrului? :)
Vertigo Piatra Neamt
Image
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

cand dai meciuri viitoare, shi dai sa schimbi tactica pt meciul ala itzi scrie sus ce arbitru e, dai click pe el sau lashi mouseul umpic pe el shi scrie strictetzea lui
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
Life
Assistant Manager
Posts: 68
Joined: Mon Mar 21, 2005 4:51 pm

Post by Life »

Se pare ca a inceput sa se vada cate ceva in rezultate :D ,au venit si primele victorii!!
Ma budist!
Death is an illusion. Life is a hallucination.
Vetigo Piatra Neamt
Image
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

MEY !!! Las-o mai moale cu amicalele!!! eu la inceput am facut prostia sa joc multe amicale, shi mi-am accidentat totzi titularii. Am invatzat din gresheli shi n-am mai jucat amicale absolut deloc. Deabia dupa atatea sezoane de SP pot sa-mi permit sa joc 2 amicale pe zi.

Ca sa intzelegi, dak ai cel putzin 33 de jucatori joci 2 amicale pe zi. Dak ai cel putzin 22 joci un amical pe zi.

Jucatori diferitzi pt fiecare meci din fiecare zi, primii 11 in meciul din liga, rezervele intr-un amical, jucatorii ramashi in ultimul amical. Ce se intampla dak joci mai multe meciuri cu aceashi jucatori shi ai shi rezistentza mica? Simplu, o sa tzi se accidenteze totzi in draci shi o sa joace shi varza. Performantza jucatorului intr-un meci e in functzie de moral shi de conditzie. Deci AVETZI GRIJA cu amicalele.
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
TwiZZteD
Assistant Coach
Posts: 15
Joined: Mon Apr 04, 2005 6:55 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by TwiZZteD »

Deci daca jucatorii au rezistenta mica atunci se accidenteaza ? Sau le

scade doar conditia fizica ?
budist
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1606
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:37 pm
Location: Bucharest (ROMANIA)

Post by budist »

dak au rezistentza mica le scade mai mult conditzia fizica pe meci
I'm A Legend
U Should Take A Picture Of Me
You Should Be Happy To Be In My Presence
I Should Charge U With Fee
ImageImage
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”