Ghidul Incepatorului

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Guest

Post by Guest »

deci 1 amical pe zi daca am 22 de juc, am crezut ca 1 pe saptamana, oricum am atins cota 8 sapt la accidentari, nu mai am deocamdatya amicale, sa se refaca intai jucatorii ca sunt cam cei mai buni :)
Guest

Post by Guest »

CAND SE REIA CAMPIONATUL?
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

pai nu lunea asta care vine ... cealalt luni incepem Sezonul 6
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
Guest

Post by Guest »

Cum aflu cu cine joc in cupa ori nu s-au facut inca jocurile?
kaladze2mew
Team Manager
Posts: 120
Joined: Wed Apr 13, 2005 8:37 am
Location: ROMANIA-BUCHAREST

Post by kaladze2mew »

in cupa..dai la meciuri viitoare...si vezi ca scrie L de la liga si C de la cupa...C e miercuri :)
live ur life!&be prepared 4 unknown!
Why we fall ?? We fall because we have to learn to rise ~! :)
FORZZZZZA STEAUA BUCHAREST!!!!
{echipa mEa}
http://www.soccerproject.com/spnewl_team_detail.php
Guest

Post by Guest »

Pai nu am nici un meci in cupa.Nu se joaca saptamana asta ori nu m-au inscris si pe mine.
phoenix
Team Manager
Posts: 100
Joined: Wed Apr 27, 2005 7:06 am

Post by phoenix »

se pare ca echipele din liga G nu au meciuri in cupa....cel putin in aceasta prima faza..sau in acest prim sezon pentru liga? :lol:
Guest

Post by Guest »

Dar eu sunt in F.39
Guest

Post by Guest »

ma Budist ziceai ca dak ai multe amicaluri se accidenteaza jucatorii mai repede si joaka mai prost...pai sincer eu am 2 saptamani in care am cam 4 meciuri pe zi mai ales ca s-a inceput si sezonul recunosc s-au accidentat dar nu joaca mai prost....si sincer echipa mea cam castiga si a crescut si calitatea globala, la 2 meciuri jucate imi creste calitatea globala pe jucatori...
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Post by cretzu »

Anonymous wrote:ma Budist ziceai ca dak ai multe amicaluri se accidenteaza jucatorii mai repede si joaka mai prost...pai sincer eu am 2 saptamani in care am cam 4 meciuri pe zi mai ales ca s-a inceput si sezonul recunosc s-au accidentat dar nu joaca mai prost....si sincer echipa mea cam castiga si a crescut si calitatea globala, la 2 meciuri jucate imi creste calitatea globala pe jucatori...
cand ti-o zis budist asta? :roll: ... cred ca nu ai inteles tu ce ti-a zis :wink:
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
aciduzzo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1424
Joined: Thu Feb 03, 2005 3:38 pm
Location: Iasi,center of the universe
Contact:

Post by aciduzzo »

Anonymous wrote:ma Budist ziceai ca dak ai multe amicaluri se accidenteaza jucatorii mai repede si joaka mai prost...pai sincer eu am 2 saptamani in care am cam 4 meciuri pe zi mai ales ca s-a inceput si sezonul recunosc s-au accidentat dar nu joaca mai prost....si sincer echipa mea cam castiga si a crescut si calitatea globala, la 2 meciuri jucate imi creste calitatea globala pe jucatori...

Corect,joaca mai prost daca le scade fitness-ul,dar daca tu ai multi jucatori si iti permiti sa joci 4 amicale pe zi ,atunci e normal sa joace mai bine.
Sorinel

Am un jucator <, nusj cei cu el !!!

Post by Sorinel »

Auzi budist , am si eu un jucator Igor Priske ,, te rog uitate si tu la el ,, la echipa Legioanrii Sucevei ,, de ce are condiatia asa mica ,, doar joaca in fiecare meci !!! Dami si mie un raspuns
cretzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1577
Joined: Mon Apr 04, 2005 2:55 pm
Location: Romania - Transilvania

Re: Am un jucator <, nusj cei cu el !!!

Post by cretzu »

Sorinel wrote:Auzi budist , am si eu un jucator Igor Priske ,, te rog uitate si tu la el ,, la echipa Legioanrii Sucevei ,, de ce are condiatia asa mica ,, doar joaca in fiecare meci !!! Dami si mie un raspuns
... pai daca vrei sa nu aiba conditia asa mica nu-l mai juca in fiecare meci ca tocmai de-aia are conditia asa mica :P
***TITANII *** managed by Cretzu * SIMPLY the BEST *
season 6/7/8/10/12 - 1st in F228/E76/D26/C9/B3 ... 1st romanian in A league !!!
DonValentino
Team Manager
Posts: 180
Joined: Sat Apr 02, 2005 9:14 pm
Location: Bucuresti (Romania)

Post by DonValentino »

dak joaca ii scade conditia shi ii creshte moralul
knd nu joaca s intampla invers :wink:
Forza FC Steaua Valentino !!! :)
un_dulcic

imi raspunde si mie cineva pls?

Post by un_dulcic »

am si eu cateva intrebari daca se poate :
1.am un jucator de 18 ani are 78% si nu mai pot sa ila ntrenez si are experientza 12 dc?
2.la programul ala spmt , bag parola si userul si imi spune ca nu ii bun dc?
3.am stadion de 5000 si am decat 5 panouri , nu trebuia sa imi mai dea 1 panou sau de la 5000 iti da cate 1 la 1000?
va multumesc
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”