help

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

help

Post by Black_eagle »

am si eu o intrebare. imi scadeau des calitatile la jucatori asa ca am decis sa folosesc antrenamentul automatic. intrebare mea e: cat de des trebuie sa dau iarasi click pe automatic? sau deacu nu mai am griji?
si de cand nu mai vezi calitatile la care se antreneaza cand e automatic? mai demult vedeai si la automatic
Image
Image
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Pai in principiu cel mai bine ar fi sa dai dupa fiecare antrenament din nou click pe automatic, astfel in cazul in care s-a blocat la ceva sa fie schimbat antrenamentul.

Insa eu dau o data la 24 de ore click pentru a imi schimba antrenamentul.

E recomandabil sa-l folosesti doar cand ai antrenor de 100%.

Edit: nu se mai poate vedea decat daca urmaresti tu skillurile.
Tito
Team President
Posts: 521
Joined: Thu Sep 06, 2007 1:03 pm

Post by Tito »

in cazul unui jucator plafonat integral eu las setat antrenamentul pe rezistenta. celelalte calitati scad destul de rar... incearca asa, poate vei fi multumit :wink:
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

daca ai antrenorul la 100% cel mai bine e sa-i dupa fiecare simulare daca ai jucatori neantrenati la maxim , daca sunt plafonati merge si cel mai tarziu odata pe zi
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

Post by Black_eagle »

ok. antrenorul e la 100% si m-am uitat antreneaza calitatile importante.. am incercat si eu sa-l las pe manual dar i aiurea.. poate nui din cauza asta dar eu il lasam la rezistentza cand era plafonat
si dupaia ma trezeam a doua zi ca o scazut la pase viziune etc.. acum antrenorul i-a pus la calitatile importante pe aia plafonatzi...
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”