salut

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

drops^
Assistant Manager
Posts: 77
Joined: Sat Aug 04, 2007 9:03 pm

salut

Post by drops^ »

Am pe unu cu mine il liga......are 44 de jucatori...cum a reusit o asemenea performanta? mie la 35 imi zice ca deja am destui, mult boroc
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Re: salut

Post by Kosmin »

drops^ wrote:Am pe unu cu mine il liga......are 44 de jucatori...cum a reusit o asemenea performanta? mie la 35 imi zice ca deja am destui, mult boroc
pt ca a facut oferte cand aa avut 34 de jucatori , si aiu veni , asa a facut 44 de jucatori :lol: :lol: si mai cititi si voi topicurile de pe aici ca lucru asta il scriu a 3 oara :x :x :x
pain
Coach
Posts: 28
Joined: Mon Aug 20, 2007 4:21 pm
Location: UNTOUCHEBLE
Contact:

Post by pain »

cred ca ala merge in faliment :lol:
~ ~ ~ All good things come to the end ~ ~ ~

Image
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

pain wrote:cred ca ala merge in faliment :lol:
nu neaparat, daca are o strategie bine pusa la punct, nu cred ca va falimenta
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

de ce sa mearga in faliment?
are multi jucatori=>poate juca multe meciuri=>poate castiga multi bani.
=>poate vinde multi jucatori=> bani
catalinfir
Coach
Posts: 28
Joined: Thu Mar 15, 2007 11:46 am
Location: Craiova

:)

Post by catalinfir »

Din transferuri este cel mai simplu mod de a face bani.
Si eu daca as putea as cumpara 60 de jucatori :p
sezonul 23 - locul ? in D2
sezonul 22 - locul 4 in D2
sezonul 21 - locul 1 in E5
sezonul 20 - locul 6 in E5
sezonul 19 - locul 1 in F15
pain
Coach
Posts: 28
Joined: Mon Aug 20, 2007 4:21 pm
Location: UNTOUCHEBLE
Contact:

Post by pain »

ar putea sa mearga in faliment daca are multi jucatori si cu salarii mari ! 10-20K si daca au agresivitate mare ca sa nu poate sa-i vinda usor :roll: + buget mic , asta numa echipa respectiva stie
~ ~ ~ All good things come to the end ~ ~ ~

Image
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

poti merge la faliment si cu 15 jucatori, nu-ti trebuie 44. dar din antrenarea jucatorilor se fac banii cei mai multi. si cu cat antrenezi mai multi ... cu atat faci mai multi bani.
pain
Coach
Posts: 28
Joined: Mon Aug 20, 2007 4:21 pm
Location: UNTOUCHEBLE
Contact:

Post by pain »

man eu nu zic ca gresesti....dar nici ca eu vorbesc prostii , la inceput am zis cred ca ala merge in faliment deci nu era un raspuns concret , doar o presupunere
~ ~ ~ All good things come to the end ~ ~ ~

Image
Craziest_1978
Team Board Member
Posts: 460
Joined: Fri Oct 05, 2007 5:53 pm
Location: constanta
Contact:

Post by Craziest_1978 »

eu am 41 de jukatori, m-am luat dupa bunicutzu, adica sa nu inteleaga bunicutzu ca i-l acuz.., din contra eu i-l venerez, deci cum spuneam am cumparat de toti banii, acum am 41 de rapandule :lol: si nu stiu ce o sa ma fac cu ei (unu mai prost ca celalalt) in afara de titulari bineinteles ! Cred ca peste 2 saptamani deschid targul de jukatori ! :lol: Am insa si o bijuterie printre ei, cu ala ma mandresc ! :lol:
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Craziest_1978 wrote:eu am 41 de jukatori, m-am luat dupa bunicutzu, adica sa nu inteleaga bunicutzu ca i-l acuz.., din contra eu i-l venerez, deci cum spuneam am cumparat de toti banii, acum am 41 de rapandule :lol: si nu stiu ce o sa ma fac cu ei (unu mai prost ca celalalt) in afara de titulari bineinteles ! Cred ca peste 2 saptamani deschid targul de jukatori ! :lol: Am insa si o bijuterie printre ei, cu ala ma mandresc ! :lol:

si cine crezi ca o sa-ti cumpere rapandulele tale :twisted: :twisted: :twisted:
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

Craziest_1978 wrote:eu am 41 de jukatori, m-am luat dupa bunicutzu, adica sa nu inteleaga bunicutzu ca i-l acuz.., din contra eu i-l venerez, deci cum spuneam am cumparat de toti banii, acum am 41 de rapandule :lol: si nu stiu ce o sa ma fac cu ei (unu mai prost ca celalalt) in afara de titulari bineinteles ! Cred ca peste 2 saptamani deschid targul de jukatori ! :lol: Am insa si o bijuterie printre ei, cu ala ma mandresc ! :lol:
Esti tare ! Tocmai ti-ai stricat echipa si mai ales bani !

Nu conteaza cati jucatori ai ,echipele bune au jucatori multi pentru ca ei fac multe transferuri ( jucatori buni sau jucatori de tineret) si deaceia sunt obligate sa faca multe amicale pentru a creste TS si asta inseamna ca trebuie sa aibe mai multe randuri de jucatori. :wink: nu doar de dragul de-a avea jucatori multi :wink:
Image ps:Image ImageImage
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Faur wrote:
Craziest_1978 wrote:eu am 41 de jukatori, m-am luat dupa bunicutzu, adica sa nu inteleaga bunicutzu ca i-l acuz.., din contra eu i-l venerez, deci cum spuneam am cumparat de toti banii, acum am 41 de rapandule :lol: si nu stiu ce o sa ma fac cu ei (unu mai prost ca celalalt) in afara de titulari bineinteles ! Cred ca peste 2 saptamani deschid targul de jukatori ! :lol: Am insa si o bijuterie printre ei, cu ala ma mandresc ! :lol:
Esti tare ! Tocmai ti-ai stricat echipa si mai ales bani !

Nu conteaza cati jucatori ai ,echipele bune au jucatori multi pentru ca ei fac multe transferuri ( jucatori buni sau jucatori de tineret) si deaceia sunt obligate sa faca multe amicale pentru a creste TS si asta inseamna ca trebuie sa aibe mai multe randuri de jucatori. :wink: nu doar de dragul de-a avea jucatori multi :wink:
e lasal sa savureze momentu, isi da el seama dupa aia , parca vad ca-si face alta echipa :twisted: :twisted:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

pai e normal sa fie rapandule la inceput (daca ii iei neantrenati). daca ii cumperi la stadiul maxim de rapandule ... vorba lui kosmin, iti faci alta echipa :P Eu cand am zis ce sa cumperi ti-am zis si ce sa cumperi, nu doar sa cumperi.
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

bunicutzu wrote:pai e normal sa fie rapandule la inceput (daca ii iei neantrenati). daca ii cumperi la stadiul maxim de rapandule ... vorba lui kosmin, iti faci alta echipa :P Eu cand am zis ce sa cumperi ti-am zis si ce sa cumperi, nu doar sa cumperi.
Daca tu la jucatori de 31,32 de ani cu nota pe meci 30 le zici jucatori ,atunci pentru tine care sunt "rapadule" :lol: ?
Image ps:Image ImageImage
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”