stie careva?

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
nihilist
Team Manager
Posts: 161
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:39 am

stie careva?

Post by nihilist »

Stiti cam in cat timp (la cate cursuri) tre sa trimit un coordonator sa ajunga la 100%? ca vreau sa-l concediez pe acesta si sa fie celalalt la 100% cand vine tinerelul. Probabil voi lua un coordonator cu calitate 45% (mai bun nu exista decat de ai concediati parca...si rar)
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

Minim 2 ,maxim 4 saptamani.
Image ps:Image ImageImage
vyruskill
Team President
Posts: 909
Joined: Tue Aug 01, 2006 8:13 am
Location: Suceava - Romania

Post by vyruskill »

la cel de 45% ii trebuie cam 3 sapt
Image
m. s. w. l. a. f. y. g.
Craziest_1978
Team Board Member
Posts: 460
Joined: Fri Oct 05, 2007 5:53 pm
Location: constanta
Contact:

Post by Craziest_1978 »

aici am si eu o nelamurire , insa legat de doctorul ekipei ! Am toti membrii personalului de 100 , insa am impresia ca doctorul asta al meu nu se prea pricepe, deoarece apropae orice accidentat ia cel putin 5 zile de repaus ! Nu mi se pare nprmal, inainte aveam altu mult mai slab si ala ii vindeca mai rpd (1, 2 maxim 3 zile) Se poate ca unii chiar daca sunt specializati la maxim sa nu de-a randament ? Daca e asa, i-l concediez si-mi caut altu !
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

Post by Black_eagle »

Craziest_1978 wrote:aici am si eu o nelamurire , insa legat de doctorul ekipei ! Am toti membrii personalului de 100 , insa am impresia ca doctorul asta al meu nu se prea pricepe, deoarece apropae orice accidentat ia cel putin 5 zile de repaus ! Nu mi se pare nprmal, inainte aveam altu mult mai slab si ala ii vindeca mai rpd (1, 2 maxim 3 zile) Se poate ca unii chiar daca sunt specializati la maxim sa nu de-a randament ? Daca e asa, i-l concediez si-mi caut altu !
hmmm.. de accidentari i mai vinovat maseorul...doctorul face tot ce poate..poate alt doctor ar reusi mai repede dar ma indoiesc
Image
Image
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

Black_eagle wrote:
Craziest_1978 wrote:aici am si eu o nelamurire , insa legat de doctorul ekipei ! Am toti membrii personalului de 100 , insa am impresia ca doctorul asta al meu nu se prea pricepe, deoarece apropae orice accidentat ia cel putin 5 zile de repaus ! Nu mi se pare nprmal, inainte aveam altu mult mai slab si ala ii vindeca mai rpd (1, 2 maxim 3 zile) Se poate ca unii chiar daca sunt specializati la maxim sa nu de-a randament ? Daca e asa, i-l concediez si-mi caut altu !
hmmm.. de accidentari i mai vinovat maseorul...doctorul face tot ce poate..poate alt doctor ar reusi mai repede dar ma indoiesc
Deci nu doctorul e de vina ,ci managerul :lol:
Image ps:Image ImageImage
Kosmin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 6338
Joined: Sun Dec 31, 2006 1:01 am
Location: Focsani, ROMANIA
Contact:

Post by Kosmin »

Faur wrote:
Black_eagle wrote:
Craziest_1978 wrote:aici am si eu o nelamurire , insa legat de doctorul ekipei ! Am toti membrii personalului de 100 , insa am impresia ca doctorul asta al meu nu se prea pricepe, deoarece apropae orice accidentat ia cel putin 5 zile de repaus ! Nu mi se pare nprmal, inainte aveam altu mult mai slab si ala ii vindeca mai rpd (1, 2 maxim 3 zile) Se poate ca unii chiar daca sunt specializati la maxim sa nu de-a randament ? Daca e asa, i-l concediez si-mi caut altu !
hmmm.. de accidentari i mai vinovat maseorul...doctorul face tot ce poate..poate alt doctor ar reusi mai repede dar ma indoiesc
Deci nu doctorul e de vina ,ci managerul :lol:
pai managerul ca nu da afara maseorul care nu-si face treaba cum trebuie :lol: :lol: :lol:
nosferatul
Team Manager
Posts: 187
Joined: Mon Jul 24, 2006 4:12 pm

Post by nosferatul »

maseorul care nu-si face treaba cum trebuie
mda....la masaj ii da cu prea multa crema si aluneca pe gazon si-si rup picioarele.....la mine il dau afara pe maseor doar daca imi apare vreunul cu fisuri anale. :twisted:
"Singura garantie in viata este aceea ca nu vei beneficia niciodata de pe urma propriei asigurari de viata"
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”