hidden skils agin

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Alexc.
Team Manager
Posts: 183
Joined: Mon Nov 19, 2007 6:10 pm
Contact:

hidden skils agin

Post by Alexc. »

am un RB calitate 55 ani 21 hidden skils 78
am un LB calitate 55 ani 21 hidden skils 100 (sincer)
care e diferenta ? ex peste 4 sezoane?
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

Puteai sa pui aceasta intrebare pe topicul celalalt deschis de tine ... si sa nu mai deschizi alt topic :wink: :roll:
Image ps:Image ImageImage
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Faur wrote:Puteai sa pui aceasta intrebare pe topicul celalalt deschis de tine ... si sa nu mai deschizi alt topic :wink: :roll:
Poate nu ai observat ca el e nou pe aici, inca nu stie toate "regulile" de pe aici.

Cel cu hidden skill 100 este mai bun.

Poti vedea diferenta cand jucatorii sunt maximizati si o sa vezi performantele in meciuri.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
nihilist
Team Manager
Posts: 161
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:39 am

Post by nihilist »

cercel_jr wrote:
Faur wrote:Puteai sa pui aceasta intrebare pe topicul celalalt deschis de tine ... si sa nu mai deschizi alt topic :wink: :roll:
Poate nu ai observat ca el e nou pe aici, inca nu stie toate "regulile" de pe aici.

Cel cu hidden skill 100 este mai bun.

Poti vedea diferenta cand jucatorii sunt maximizati si o sa vezi performantele in meciuri.
hmm...nu neaparat. pai fii atent. primu poate are calitatile principale: 80, 70 si hidden skill de 76. iar al doilea 60, 66 si hidden skill de 100.
deci nu e mai bun cel cu hidden skill de 100 ci-s la fel de buni(fara a mai lua in calcul celelalte skilluri).
dragosh***
Team President
Posts: 824
Joined: Sun Dec 24, 2006 2:05 pm
Location: Medias
Contact:

Post by dragosh*** »

degeaba ai un jucator cu hidden skill mare daca el e slab la calitatile vizibile.

Chiar daca jucatorul are hidden skill mare nu inseamna ca se va maximiza la celelalte calitati la valori mari.
Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...
EX-Manager: Dragosh***
EX-Team:Fc Steaua Bucharest***
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Cand un manager bun cumpara un jucator de la tineret, neantrenat, la ce se uita?
Cumva la hidden skill? :roll:

Ce am spus eu este perfect corect. Deci in acest moment jucatorul cu hidden skill 100 este mai bun.

Si nu stiu daca s-a vazut asta in postul meu:
cercel_jr wrote:Poti vedea diferenta cand jucatorii sunt maximizati si o sa vezi performantele in meciuri.
Asta nu inseamna neaparat ca vei vedea ca cel cu 100 hidden skill va fi mai bun. :D Doar ca diferenta se vede cand sunt maximizati. :wink: :P
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

am avut jucator cu hidden skill 100 si s-au oprit la 60-70 ultimele 2...hidden skil-ul nu conteaza asa mult in formarea jucatorului, cat conteaza la nota, la final. eu personal nu ma uit la hidden skill
Revenit :)
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Post by Faur »

kennyanu wrote:am avut jucator cu hidden skill 100 si s-au oprit la 60-70 ultimele 2...hidden skil-ul nu conteaza asa mult in formarea jucatorului, cat conteaza la nota, la final. eu personal nu ma uit la hidden skill
Am patit si eu asa ... nici pentru mine nu e prea inportant hidden skillu
Image ps:Image ImageImage
Alexc.
Team Manager
Posts: 183
Joined: Mon Nov 19, 2007 6:10 pm
Contact:

si inca ceva dak tot ziceti sa nu mai deschid topicuri

Post by Alexc. »

:oops: 1 la SPMT imi zice ca un juk e maximat la 98 simulari adik nush cate zile .... el este maximat la skillu care il dau la antrenament sau la toate
:oops: 2 dak am antrenor de 100 % el ii antreneaza pe juk la cei mai bun tot ce tre sau tre sa ma bag io (aveam un antrenor de 44 care ia pus pe GK la degajati fundasii CAP mijl PASE atak Cap si cel de 100 face la fel sau ii antreneaza la ce mai tre?? :?: )
Faur
Team President
Posts: 720
Joined: Wed Oct 11, 2006 3:50 pm
Location: Cel mai frumos loc de pe pamant
Contact:

Re: si inca ceva dak tot ziceti sa nu mai deschid topic

Post by Faur »

Alexc. wrote::oops: 1 la SPMT imi zice ca un juk e maximat la 98 simulari adik nush cate zile .... el este maximat la skillu care il dau la antrenament sau la toate
:oops: 2 dak am antrenor de 100 % el ii antreneaza pe juk la cei mai bun tot ce tre sau tre sa ma bag io (aveam un antrenor de 44 care ia pus pe GK la degajati fundasii CAP mijl PASE atak Cap si cel de 100 face la fel sau ii antreneaza la ce mai tre?? :?: )
Ai mai pus intrebarea asta si ti s-a raspuns ! :roll: :evil:
Image ps:Image ImageImage
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Re: si inca ceva dak tot ziceti sa nu mai deschid topic

Post by minasthiryt »

Faur wrote: Ai mai pus intrebarea asta si ti s-a raspuns ! :roll:
nuj de ce le dati atata importanta unor astfel de useri care vin pe forum si se prefac ca sunt copii de 2 ani ... :evil: incurcand itzele prin topicuri... :evil:..se merita sa le raspunzi doar celor care dau dovada de seriozitate...NO OFFENCE!
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”