va merge

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

barosanu
Team Manager
Posts: 246
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:14 pm
Location: bucuresti, cartier berceni, sud style / RO - e.u.
Contact:

Post by barosanu »

nu inteleg de se nu s ar lua o pauza de 24h? adica sa stea pe loc jocu 24 h sa se prelungeasca tto cu 24 h si sa se revina la meciul de azi de la 4 (starea de dupa meci,iar toate setarile sa revina la forma aia, iar managerii sa fie avertizati ca au 24h sa iti seteze echipe trandferuri cupe mesaje tot
pt multi ar fi mult mai bine(dar sa se dea mesaje in joc cum ca toate setarile tre refacute neaparat de toti
sezon14 loc 10 in H1251
sezon 15/16 loc 5/2 in H1251
sezon 17/18/19 loc 5/8/2 in G417
sezon 20 loc 2 in F139
sezon 21 loc 1 in E47 CAMPION
divizia D ne asteapta!!!!!!? oare? fac /faceti fata?
nu stati in calea mea ca va.......
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

nu e asa usor. pentru ca totul s-ar decala. inclusiv sezonul ...
barosanu
Team Manager
Posts: 246
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:14 pm
Location: bucuresti, cartier berceni, sud style / RO - e.u.
Contact:

Post by barosanu »

decat sa pierdem titluri de liga , cupe castigate, transferuri , oferte facute, mai bine 1 zi decalata ca si asa nu mai e mult pana la finalul seznului, sa se ia apoi o zi din cea de pauza si sez urmat sa inceapa la timp

e greu de realizat asta, dar e mult mai corect pt f mutli manageri , e mai sigur, mult mai moral si mai fara scandal as zice eu decat sa provoace neplaceri in lant faptul ca nu s au mai "tinut minte"setarile
sezon14 loc 10 in H1251
sezon 15/16 loc 5/2 in H1251
sezon 17/18/19 loc 5/8/2 in G417
sezon 20 loc 2 in F139
sezon 21 loc 1 in E47 CAMPION
divizia D ne asteapta!!!!!!? oare? fac /faceti fata?
nu stati in calea mea ca va.......
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

tot ma chinui sa inteleg care-i faza, dar na...inteleg ca tot ce am setat intre 19 si 23 s-a dus. Dar si ofertele pe jucatori ce le-am primit? :( Ma chinui sa vand un varza de CM, am primit oferta pe el 800k si acum oferta aia n-o mai am, am doar una de 470k. :(

Acum vad ca nu mai merge iarasi. Oare fac si simularea de la ora 23?
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Post by minasthiryt »

eu aveam de jucat 2 amicale la 18 si 22...acuma am reusit sa ma loghez (00:55) si meciul de la 18 mi'l arata ca si cum s-a jucat la 22...iar ala de la 22 inca nu s-a jucat...deci parerea mea e ca tot mai sunt probleme..si nuj cum dreq sa fac ...sa tot stau sa imi pot seta echipa pt meciul de maine din liga..ca daca setez si iara se fac meriurile de la simulari si iara se pierde tot..iara fac un cacat daca setez ceva... :evil:
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

mda ... dar vei primi din nou oferta aia probabil, daca nu iti pleaca maine :) eu am avut noroc cu oferta la CB, a fost facuta la 17:51 deci mai e.
problema e ca am castigat o cupa amicala data trecuta, iar acum am pierdut-o :(((( baga-mi-as mana la ***** cum pana mea? ca nu inteleg ... am fost egali pe linii acum :( cu portar accidentat si cu un rosu (data trecuta nu era nici una nici alta). futu-i. am pierdut 100k plus cupa din palmares.
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

minasthiryt wrote:eu aveam de jucat 2 amicale la 18 si 22...acuma am reusit sa ma loghez (00:55) si meciul de la 18 mi'l arata ca si cum s-a jucat la 22...iar ala de la 22 inca nu s-a jucat...deci parerea mea e ca tot mai sunt probleme..si nuj cum dreq sa fac ...sa tot stau sa imi pot seta echipa pt meciul de maine din liga..ca daca setez si iara se fac meriurile de la simulari si iara se pierde tot..iara fac un cacat daca setez ceva... :evil:
pai e vorba de ordine si nu cred ca de ora ... eu am jucat meciul de cupa ce-l aveam de jucat de la 6 si nu meciul amical de la 10. pentru ala am apucat sa-mi fac echipa :D asa ca nu-mi joaca titularii, am o sansa ca meciul de maine l-am setat.
din pacate am pierdut setarile la celelalte meciuri de maine (ce le facusem inainte) si am pierdut de asemenea si contractele la care am lucrat. si erau multe ...
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Post by minasthiryt »

ordine ca ordine...faza e ca meciul care normal trebuia sa-l joc la 22:00 inca imi apare la "meciuri viitoare " joi 29 noi 2007 ora 22:00... :roll:

..vad ca se face acuma iara o simulare..poate acuma o sa fie ultima ...
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

pai da, simularea de la 22:00 acum se disputa, cica inca 7 minute. ma injura prietena de numa, s-a culcat bombanind
minasthiryt
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2503
Joined: Wed Aug 08, 2007 2:53 pm
Location: IASI
Contact:

Post by minasthiryt »

s-a terminat si asta..sa speram ca daca mai facem ceva setari pt meciul din liga de maine(az :P ) sa ramana valabile....

m-am ales si cu un juc accidentat desi inainte de probleme jucasem meciul il castigasem tot cu 1-0 ..alt marcator dar nu aveam jucator accidentat in meci...plus ca s-a jucat meciul de la 22 cu prima echipa si maine am meci cu locul 1...si s-au frant baietii oleaca...si asa erau obositi..in fine..locul 2 il am in mana...noi a fim sanatosi :wink: :P
CF POLI IASI
CUPA REGELEUI Organizer
bizone
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1316
Joined: Tue Jan 30, 2007 1:18 pm
Location: TIMISOARA

Post by bizone »

s-a terminat si simularea asta :roll: insa acuma observ ca mi-a disparut un meci amical jucat la simularea de la ora 19.

ps. bunicutzu, fugi in pat ca poate te bate prietena :P
POLI TIMISOARA!!!!

Image
Image
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

aiurea rau de tot ceea ce se intampla ,mi-am pus de 2 ori meci pentru ora 22 si pana la urma nu s-a mai disputat :D ca au dat baieti restore ,ar fi fost bine sa fi dat totusi de la ora 14 ca din cauza ca era site-ul cazut nu am apukat sa schimb ordinile pentru meciul de la ora 18 si am jucat cu titulari oricum lucrul asta nu prea e o probleme ca maine adik azi am doar 4 titulari apti pentru meciul de campionat
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Mama fratilor ce nebunie aseara pe aici. :lol: :lol: :lol:

Mai bine ca n-am fost ca n-am iesit chiar asa rau, un CM accidentat si ziua de azi compromisa ca am bagat titularii cu un bot. :lol: :lol:
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

pe mine ma enerveaza ca eu nu am mai stat pana la ora 1-2 noaptea sa vad ce se intampla.
Eu setasem echipa pe la vreo 22:30 si m-am pus sa dorm si azi dimineata am vazut cu nu am jucat in stilul setat de mine. Toata tampenia ast am-a costat o victorie. Eu setasem echipa cu agresivitate 100% si a jucat cu 50% si asa adversarul avand 2 in plus suma pe linii m-a batut la mine acasa. Pacat pt ca sunt sigur ca il puteam bate in conditii normale.
E nasol ca asa se decid retrogradati si campioni.
Nu cred ca e nimeni obligat sa stea pana la 2 noaptea sa isi seteze echipa. Eu inteleg ca mai apar probleme dar in ultimul timp tot mai des :evil: :evil: :evil:
Revenit cu Vulturii Lugoj
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Cata inspiratie am avut ieri dimineata la scoala sa stau sa-mi stez meciul de liga pe vineri. Alte meciuri nu am avut, deci no problem pt. mine.
Imi pare rau pt. ceilalti, stiu cum pateam si eu inainte dar acum setez meciurile, mai ales cele de liga, cu o zi inainte.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”