va merge

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

bizone wrote:tot ma chinui sa inteleg care-i faza, dar na...inteleg ca tot ce am setat intre 19 si 23 s-a dus. Dar si ofertele pe jucatori ce le-am primit? :( Ma chinui sa vand un varza de CM, am primit oferta pe el 800k si acum oferta aia n-o mai am, am doar una de 470k. :(

Acum vad ca nu mai merge iarasi. Oare fac si simularea de la ora 23?
sa-i trag in tzapa pe toti. :oops: :oops: jucator pe care aveam 4.6 mil, se duce cu 4.3 mil si nici nu se prelungeste cu inca o zi "statul" pe lista de transferuri. :x :x :x :x :x
Image
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

mda ... eu am avut noroc, primisem oferta la 17:51. s-a prelungit termenul. desi parca mai primisem o oferta si seara ... :(
ce m-a enervat cel mai tare e ca la simularea de la 18 am avut o finala de cupa pe care initial am castigat-o. dar la reluare am pierdut :evil: la reluare mi s-a accidentat portarul, mi-a dat afara un jucator, am scos astfel egal pe linii si am pierdut. desi triplu ghinion :(
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Mah eu tot am castigat aia 800mii de aseara, dar din pacate mi s-au accidentat RM si CM titulari si LF rezerva.

Daca la RM am rezerva la CM am ramas doar in doi dupa betia si prostia de acum o saptamana asa ca meciul de maine cu spawn va fi imposibil de castigat. :( :(
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

mosmartin wrote:Mah eu tot am castigat aia 800mii de aseara, dar din pacate mi s-au accidentat RM si CM titulari si LF rezerva.

Daca la RM am rezerva la CM am ramas doar in doi dupa betia si prostia de acum o saptamana asa ca meciul de maine cu spawn va fi imposibil de castigat. :( :(
lasa ca pana vineri la ora meciului cu mine sunt toti in forma :twisted:
Image
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Pana vineri la ora meciului cu tine mai vine un RM de 68-69 probabil si un CM de 68 ca LM de 69 deja l-am luat.

S-ar putea sa am si RB la ora aia asa ca nu-mi fac griji. :twisted: :twisted: :twisted:

Chiar ii spuneam azi unui alt manager ca trebuie sa te bat repede din primul meci, ca sa terminam pariul si sa pot juca apoi cupele amicale linistit. :twisted: :twisted:
Last edited by mosmartin on Fri Nov 30, 2007 11:19 am, edited 1 time in total.
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

mosmartin wrote:Pana vineri la ora meciului cu tine mai vine un RM de 68-69 probabil si un CM de 68 ca LM de 69 deja l-am luat.

S-ar putea sa am si RB la ora aia asa ca nu-mi fac griji. :twisted: :twisted: :twisted:
ma, tu mi-ai pus gand rau :twisted: :?
Image
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Pai, nu neaparat tie, transferurile erau in plan la sfarsitul sezonului. :twisted: :twisted:

La toti v-am pus gand rau. :twisted: :lol: :lol:
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

mosmartin wrote:Mah eu tot am castigat aia 800mii de aseara, dar din pacate mi s-au accidentat RM si CM titulari si LF rezerva.

Daca la RM am rezerva la CM am ramas doar in doi dupa betia si prostia de acum o saptamana asa ca meciul de maine cu spawn va fi imposibil de castigat. :( :(
nu iti fa probleme.. la mine era o situatie ffff delicata.. azi meci liga cu locul 3 .. maine meci in liga dimineata si dupa asta meci cu tine.. era ff aiurea.. am ales varianta "grea" adica am jucat in liga cu titularii sa fiu promovat.. (mai am 2 meciuri f usoare) iar maine in liga nici nu se pune problema sa nu joc cu titularii.. cu alte cuvinte am cam sacrificat cupa romaniei.. dar nu se stie.. voi juca oricum cu cea mai buna echipa si acolo.. meciul ramane deschis;)
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”