Intrebare TS

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

asa zic si eu, ia-te dupa stefan...ca asta are strategie ca lumea, nu ca a mea :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
stefa
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Mon May 07, 2007 5:58 pm
Location: Rm.Valcea
Contact:

Post by stefa »

eu am strategii pe termen scurt ,daca nu mai merg strategiile il intreb pe warchilde ce a facut de a ajuns pana in E si apoi intreb pe altcineva,ca nu vreau sa regresez pana in H :twisted: :twisted: :D :D
sir.alex.ferguson
Team President
Posts: 504
Joined: Tue Jan 01, 2008 8:45 pm
Location: ROMANIA
Contact:

Post by sir.alex.ferguson »

stefa esti din valcea?
eu sunt din pitesti suntem aproape .joci fotbal?
Team:Fc Manchester Pitesti
Manager:sir.alex.ferguson

25=>H.1392-(?)
stefa
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Mon May 07, 2007 5:58 pm
Location: Rm.Valcea
Contact:

Post by stefa »

da sunt din valcea si joc si fotbal cand am timp :twisted: :evil:
sir.alex.ferguson
Team President
Posts: 504
Joined: Tue Jan 01, 2008 8:45 pm
Location: ROMANIA
Contact:

Post by sir.alex.ferguson »

un id ai putea sa imi dai pe privat ms
Team:Fc Manchester Pitesti
Manager:sir.alex.ferguson

25=>H.1392-(?)
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Mah asta e topicul: "Hai sa radem de Warchilde" sau mi se pare mie? :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Achiles, ai ajuns nasol tata daca te iau astia micii la misto. :lol: :lol: :lol:
stefa
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Mon May 07, 2007 5:58 pm
Location: Rm.Valcea
Contact:

Post by stefa »

nu ai gresit topicul dar daca vrei radem si de tine :twisted: :twisted:
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

ce sa faca ma si ei...daca n-au nici bani nici echipa, macar rad de unu cu bani...si de becali rade o tara intreaga si pe el in doare in palarie..ca tot zicea el ca nu are :twisted: :lol: :lol: :lol:
mircea_
Team President
Posts: 801
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:32 am

Post by mircea_ »

warchilde wrote:ce sa faca ma si ei...daca n-au nici bani nici echipa, macar rad de unu cu bani...si de becali rade o tara intreaga si pe el in doare in palarie..ca tot zicea el ca nu are :twisted: :lol: :lol: :lol:
Chiar ma...esti exact ca Becali...ai bani dar n-ai echipa :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
stefa
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Mon May 07, 2007 5:58 pm
Location: Rm.Valcea
Contact:

Post by stefa »

tu nu esti becali ,ai echipa mai buna decat are el,tine rebuturile si vinde ce era mai bun,nu mai vine nimeni la steaua din cazua problemelor financiare si din cauza patronului ,scz celor care tin cu steaua :twisted: :evil: :D :D


bani nu cred ca ai pana nu postezsi pe forum bugetul iar echipa vorba lui moshu nu ai ... :evil: :evil: :D :) :D
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

mircea, da amice, dar eu o sa si bag banii aia odata, la un moment dat, la pastele cailor, in echipa :twisted: :lol: :lol: :lol:

stefane, fara sa te iei de steaua, ca te amendez :lol: :lol: :lol: :lol:

mosule, tu vezi mah ca ashtia fac mishto si de tine auzi...tu, ditamai David al romanilor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
stefa
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Mon May 07, 2007 5:58 pm
Location: Rm.Valcea
Contact:

Post by stefa »

m-am scuzat fata de cei care tin cu steaua,dar cred ca nu ai vazut :twisted: :twisted: :evil:

oricum mam luat de becali si de modalitatea lui de conducere a unui club
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Nu fac vere misto de mine ca isi vad lungul nasului.

Vad ca rad de tine ca echipa n-ai si nici bani nu te cred ca ai. :twisted: :twisted: :lol: :lol:

PS: Ma gandeam sa rad si eu de tine si sa-mi postez bugetul, dar mai bine lasa. :lol: :lol: :lol:

PPS: Partea aia cu echipa de langa cimitirul ghencea si patronul ei nu o comentez. :twisted: :twisted:
stefa
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Mon May 07, 2007 5:58 pm
Location: Rm.Valcea
Contact:

Post by stefa »

mosmartin wrote:
Vad ca rad de tine ca echipa n-ai si nici bani nu te cred ca ai. :twisted: :twisted: :lol: :lol:

PS: Ma gandeam sa rad si eu de tine si sa-mi postez bugetul, dar mai bine lasa. :lol: :lol: :lol:

PPS: Partea aia cu echipa de langa cimitirul ghencea si patronul ei nu o comentez. :twisted: :twisted:

echipa nu cred ca are daca tot retrogradeaza intruna fara oprire iar bani daca ar avea ar face si e lo echipa macar sa nu mai retrogradeze ,poate nu vrea sa promoveze :P :P :P :P


dar nici groapa din stefan cel mare nu e grozava,e groapa de rebuturi? :twisted: :evil: :D :D





imi cer scuze de ceilalti care tin cu dinamo,dar trebuie sa intelegeti ca ma iau de dinamo doar ca sa ma iau de moshu ca a zis ca de el nu facem misto :evil: :evil:
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Auzi mah stefane, da voi acolo la tara, aveti echipa de fotbal?
Curent electic vad ca aveti ca stai pe internet sau e pe energie eoliana? :lol: :lol:

Eu cred ca n-ai nimerit bine de cine sa te iei, asa ca cere repede scuze in genunchi si cu mainile la spate si ma mai gandesc daca te iert. :twisted: :twisted:

PS: Groapa aia de care zici tu e in buricul capitalei Romaniei.
Am auzit ca voi acolo aveti teren pentru jucat "tzurca" in mijlocul satului. :twisted: :twisted:
Locked

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”